STAGETRUCK RO S.R.L.

STAGETRUCK RO S.R.L.: firmă în funcțiune din Sat Oituz, Comuna Oituz, Bacău, CUI 44166936. Cifră de afaceri 2025: 4.185.078 lei, 8 salariați. Date ONRC, MF, ANA

Registru

CUI
44166936
Denumire
STAGETRUCK RO S.R.L.
Formă juridică
societate cu răspundere limitată
Număr de înmatriculare
J|04|784|2021
Stare în registru
în funcțiune
Data înmatriculării
22.04.2021
Sediu
cod postal 607365, CF numarul 65006, Sat Oituz, Comuna Oituz, Bacău
Activități autorizate (CAEN)
  • 4933 Transporturi terestre de pasageri cu vehicule cu șofer, pe bază de comandă · rev. 3
  • 4942 Servicii de mutare · rev. 3
  • 5010 Transporturi maritime și costiere de pasageri · rev. 3
  • 5020 Transporturi maritime și costiere de marfă · rev. 3
  • 5030 Transportul de pasageri pe căi navigabile interioare · rev. 3
  • 5040 Transportul de marfă pe căi navigabile interioare · rev. 3
Arată toate (10)
  • 5110 Transporturi aeriene de pasageri · rev. 3
  • 5121 Transporturi aeriene de marfă · rev. 3
  • 5210 Depozitări · rev. 3
  • 5225 Activități de servicii logistice pentru transporturi · rev. 3

Fiscal

Plătitor de TVA
da
TVA la încasare
nu
Inactiv fiscal
nu
Verificat la ANAF
28.10.2026
Stare la Ministerul Finanțelor
INREGISTRAT

Financiar · 2021–2025 · 5 bilanțuri

Financiar · 2021–2025 · 5 bilanțuri · ultimul bilanț depus: 2025, față de 2024.

În 2025, cifra de afaceri netă a fost 4.185.078 lei (-6% față de 2024).

Cifră de afaceri netă (lei): 2021 893,4 mii lei · 2025 4,2 mil. lei · maxim 2022 8,4 mil. lei · minim 2021 893,4 mii lei.

Rezultat net (lei): 2021 77,2 mii lei · 2025 129 mii lei · maxim 2022 1,9 mil. lei · minim 2024 −214,7 mii lei.

Număr mediu de salariați (persoane): 2021 2 · 2025 8 · maxim 2022 12 · minim 2021 2.

Indicator20252024202320222021
Activitate
Cifră de afaceri netă4.185.078 lei4.432.182 lei6.282.006 lei8.416.248 lei893.425 lei
Venituri totale4.457.062 lei5.039.638 lei7.429.978 lei8.978.825 lei929.786 lei
Cheltuieli totale4.317.830 lei5.254.325 lei6.147.412 lei6.853.267 lei843.305 lei
Rezultat
Profit net128.975 lei0 lei1.092.552 lei1.861.802 lei77.194 lei
Pierdere netă0 lei214.687 lei0 lei0 lei0 lei
Rezultat net128.975 lei-214.687 lei1.092.552 lei1.861.802 lei77.194 lei
Bilanț
Active totale5.105.517 lei5.787.264 lei6.499.152 lei4.952.615 lei814.566 lei
Datorii2.233.310 lei2.970.203 lei3.467.404 lei3.013.419 lei737.172 lei
Capitaluri proprii2.872.207 lei2.817.061 lei3.031.748 lei1.939.196 lei77.394 lei
Oameni
Număr mediu de salariați8811122

„fără bilanț” = nicio situație depusă pentru anul respectiv; „—” = nedeclarat sau nedefinit pentru tipul de raportare. Date istorice din situațiile financiare depuse. Sursa: Ministerul Finanțelor, data.gov.ro.

Dosare

Nu apare în dosarele publice indexate pe DosarJust.

Întrebări frecvente

Este STAGETRUCK RO S.R.L. activă?

În registrul ONRC din 19.10.2026, STAGETRUCK RO S.R.L. figurează în funcțiune. La ANAF, pe 28.10.2026, era plătitoare de TVA.

Unde are sediul STAGETRUCK RO S.R.L.?

Sediul înregistrat la ONRC e în Sat Oituz, Comuna Oituz, județul Bacău (cod postal 607365, CF numarul 65006); numărul de înmatriculare e J|04|784|2021, din 22.04.2021.

Ce cifră de afaceri a avut STAGETRUCK RO S.R.L. în 2025?

4.185.078 lei, cu 6% sub 2024 (4.432.182 lei), conform situației financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Rezultatul net a fost un profit de 128.975 lei.

Câți salariați are STAGETRUCK RO S.R.L.?

8 salariați în medie în 2025 (8 în 2024), după situația financiară depusă.

De unde vin datele despre STAGETRUCK RO S.R.L.?

Din registrele publice: ONRC (19.10.2026), Ministerul Finanțelor (date fiscale) (01.06.2026), ANAF (28.10.2026), Ministerul Finanțelor (situații financiare) (31.12.2025). Sunt date publice; nu constituie consultanță juridică sau financiară.

Date publice din registre oficiale (ONRC, Ministerul Finanțelor, ANAF). Nu constituie consultanță juridică sau financiară.