MIXED IT MANAGEMENT S.R.L.
MIXED IT MANAGEMENT S.R.L.: firmă în funcțiune din București Sectorul 2, București, CUI 44160429. Cifră de afaceri 2025: 167.148 lei, 1 salariați. Date ONRC, MF
Registru
- CUI
- 44160429
- Denumire
- MIXED IT MANAGEMENT S.R.L.
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Număr de înmatriculare
- J|40|7356|2021
- Stare în registru
- în funcțiune
- Data înmatriculării
- 21.04.2021
- Sediu
- GIUSEPPE GARIBALDI, nr. 4, sc. E, et. 3, ap. 67, CAMERA 1, București Sectorul 2, București
- Activități autorizate (CAEN)
- 6120 Activități de telecomunicații prin rețele fără cablu (exclusiv prin satelit) · rev. 2
- 6190 Alte activități de telecomunicații · rev. 2
- 6202 Activități de consultanță în tehnologia informației · rev. 2
- 6209 Alte activități de servicii privind tehnologia informației · rev. 2
Fiscal
- Plătitor de TVA
- nu
- TVA la încasare
- nu
- Inactiv fiscal
- nu
- Verificat la ANAF
- 28.10.2026
- Stare la Ministerul Finanțelor
- INREGISTRAT
Financiar · 2021–2025 · 5 bilanțuri
Financiar · 2021–2025 · 5 bilanțuri · ultimul bilanț depus: 2025, față de 2024.
În 2025, cifra de afaceri netă a fost 167.148 lei (+6% față de 2024).
Cifră de afaceri netă (lei): 2021 83,4 mii lei · 2025 167,1 mii lei · maxim 2025 167,1 mii lei · minim 2021 83,4 mii lei.
Rezultat net (lei): 2021 77 mii lei · 2025 105,6 mii lei · maxim 2022 124,5 mii lei · minim 2021 77 mii lei.
Număr mediu de salariați (persoane): 2022 1 · 2025 1 · maxim 2022 1 · minim 2022 1.
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Activitate | |||||
| Cifră de afaceri netă | 167.148 lei | 158.097 lei | 157.662 lei | 136.042 lei | 83.398 lei |
| Venituri totale | 167.653 lei | 158.914 lei | 158.854 lei | 138.104 lei | 84.065 lei |
| Cheltuieli totale | 60.401 lei | 49.030 lei | 52.978 lei | 10.281 lei | 4.591 lei |
| Rezultat | |||||
| Profit net | 105.612 lei | 108.331 lei | 104.330 lei | 124.458 lei | 76.972 lei |
| Pierdere netă | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei |
| Rezultat net | 105.612 lei | 108.331 lei | 104.330 lei | 124.458 lei | 76.972 lei |
| Bilanț | |||||
| Active totale | 113.075 lei | 116.985 lei | 137.964 lei | 127.658 lei | 78.112 lei |
| Datorii | 7.223 lei | 8.414 lei | 33.394 lei | 2.960 lei | 940 lei |
| Capitaluri proprii | 105.852 lei | 108.571 lei | 104.570 lei | 124.698 lei | 77.172 lei |
| Oameni | |||||
| Număr mediu de salariați | 1 | 1 | 1 | 1 | — |
„fără bilanț” = nicio situație depusă pentru anul respectiv; „—” = nedeclarat sau nedefinit pentru tipul de raportare. Date istorice din situațiile financiare depuse. Sursa: Ministerul Finanțelor, data.gov.ro.
Dosare
Nu apare în dosarele publice indexate pe DosarJust.
Întrebări frecvente
Este MIXED IT MANAGEMENT S.R.L. activă?
În registrul ONRC din 19.10.2026, MIXED IT MANAGEMENT S.R.L. figurează în funcțiune. La ANAF, pe 28.10.2026, era neplătitoare de TVA.
Unde are sediul MIXED IT MANAGEMENT S.R.L.?
Sediul înregistrat la ONRC e în București Sectorul 2, județul București (GIUSEPPE GARIBALDI, nr. 4, sc. E, et. 3, ap. 67, CAMERA 1); numărul de înmatriculare e J|40|7356|2021, din 21.04.2021.
Ce cifră de afaceri a avut MIXED IT MANAGEMENT S.R.L. în 2025?
167.148 lei, cu 6% peste 2024 (158.097 lei), conform situației financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Rezultatul net a fost un profit de 105.612 lei.
Câți salariați are MIXED IT MANAGEMENT S.R.L.?
1 salariat în medie în 2025 (1 în 2024), după situația financiară depusă.
De unde vin datele despre MIXED IT MANAGEMENT S.R.L.?
Din registrele publice: ONRC (19.10.2026), Ministerul Finanțelor (date fiscale) (01.06.2026), ANAF (28.10.2026), Ministerul Finanțelor (situații financiare) (31.12.2025). Sunt date publice; nu constituie consultanță juridică sau financiară.
Date publice din registre oficiale (ONRC, Ministerul Finanțelor, ANAF). Nu constituie consultanță juridică sau financiară.