LUKAFLO 2021 S.R.L.
LUKAFLO 2021 S.R.L.: firmă în funcțiune din Loc. Tălmaciu, Oraș Tălmaciu, Sibiu, CUI 44144245. Cifră de afaceri 2025: 964.038 lei, 4 salariați. Date ONRC, MF, A
Registru
- CUI
- 44144245
- Denumire
- LUKAFLO 2021 S.R.L.
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Număr de înmatriculare
- J|32|814|2021
- Stare în registru
- în funcțiune
- Data înmatriculării
- 20.04.2021
- Sediu
- CIBINULUI, nr. 66, Loc. Tălmaciu, Oraș Tălmaciu, Sibiu
- Activități autorizate (CAEN)
- 4939 Alte transporturi terestre de călători n.c.a · rev. 2
- 4941 Transporturi rutiere de mărfuri · rev. 2
Fiscal
- Plătitor de TVA
- da
- TVA la încasare
- da
- Inactiv fiscal
- nu
- Verificat la ANAF
- 28.10.2026
- Stare la Ministerul Finanțelor
- INREGISTRAT
Financiar · 2021–2025 · 5 bilanțuri
Financiar · 2021–2025 · 5 bilanțuri · ultimul bilanț depus: 2025, față de 2024.
În 2025, cifra de afaceri netă a fost 964.038 lei (-20% față de 2024).
Cifră de afaceri netă (lei): 2021 673,9 mii lei · 2025 964 mii lei · maxim 2023 1,5 mil. lei · minim 2021 673,9 mii lei.
Rezultat net (lei): 2021 286,3 mii lei · 2025 34,2 mii lei · maxim 2023 287,2 mii lei · minim 2025 34,2 mii lei.
Număr mediu de salariați (persoane): 2021 5 · 2025 4 · maxim 2021 5 · minim 2022 4.
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Activitate | |||||
| Cifră de afaceri netă | 964.038 lei | 1.198.251 lei | 1.451.964 lei | 909.563 lei | 673.914 lei |
| Venituri totale | 964.955 lei | 1.198.251 lei | 1.451.964 lei | 909.564 lei | 673.914 lei |
| Cheltuieli totale | 907.923 lei | 1.115.235 lei | 1.150.974 lei | 782.423 lei | 382.137 lei |
| Rezultat | |||||
| Profit net | 34.244 lei | 52.460 lei | 287.196 lei | 117.964 lei | 286.345 lei |
| Pierdere netă | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei |
| Rezultat net | 34.244 lei | 52.460 lei | 287.196 lei | 117.964 lei | 286.345 lei |
| Bilanț | |||||
| Active totale | 166.060 lei | 277.352 lei | 383.919 lei | 247.874 lei | 348.376 lei |
| Datorii | 58.022 lei | 111.335 lei | 96.448 lei | 96.838 lei | 61.831 lei |
| Capitaluri proprii | 108.038 lei | 166.017 lei | 287.471 lei | 151.036 lei | 286.545 lei |
| Oameni | |||||
| Număr mediu de salariați | 4 | 4 | 4 | 4 | 5 |
„fără bilanț” = nicio situație depusă pentru anul respectiv; „—” = nedeclarat sau nedefinit pentru tipul de raportare. Date istorice din situațiile financiare depuse. Sursa: Ministerul Finanțelor, data.gov.ro.
Dosare
Nu apare în dosarele publice indexate pe DosarJust.
Întrebări frecvente
Este LUKAFLO 2021 S.R.L. activă?
În registrul ONRC din 19.10.2026, LUKAFLO 2021 S.R.L. figurează în funcțiune. La ANAF, pe 28.10.2026, era plătitoare de TVA.
Unde are sediul LUKAFLO 2021 S.R.L.?
Sediul înregistrat la ONRC e în Loc. Tălmaciu, Oraș Tălmaciu, județul Sibiu (CIBINULUI, nr. 66); numărul de înmatriculare e J|32|814|2021, din 20.04.2021.
Ce cifră de afaceri a avut LUKAFLO 2021 S.R.L. în 2025?
964.038 lei, cu 20% sub 2024 (1.198.251 lei), conform situației financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Rezultatul net a fost un profit de 34.244 lei.
Câți salariați are LUKAFLO 2021 S.R.L.?
4 salariați în medie în 2025 (4 în 2024), după situația financiară depusă.
De unde vin datele despre LUKAFLO 2021 S.R.L.?
Din registrele publice: ONRC (19.10.2026), Ministerul Finanțelor (date fiscale) (01.06.2026), ANAF (28.10.2026), Ministerul Finanțelor (situații financiare) (31.12.2025). Sunt date publice; nu constituie consultanță juridică sau financiară.
Date publice din registre oficiale (ONRC, Ministerul Finanțelor, ANAF). Nu constituie consultanță juridică sau financiară.