PĂSTRĂVĂRIA MĂNECIU S.R.L.
PĂSTRĂVĂRIA MĂNECIU S.R.L.: firmă în funcțiune din Sat Măneciu-Ungureni, Comuna Măneciu, Prahova, CUI 44110234. Cifră de afaceri 2025: 185.567 lei, 1 salariați.
Registru
- CUI
- 44110234
- Denumire
- PĂSTRĂVĂRIA MĂNECIU S.R.L.
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Număr de înmatriculare
- J|29|992|2021
- Stare în registru
- în funcțiune
- Data înmatriculării
- 14.04.2021
- Sediu
- MĂNECIU-UNGURENI, nr. 20, Sat Măneciu-Ungureni, Comuna Măneciu, Prahova
- Activități autorizate (CAEN)
- 0322 Acvacultura în ape dulci · rev. 3
- 1020 Prelucrarea și conservarea peștelui, crustaceelor și moluștelor · rev. 3
- 3512 Producția de energie electrică din resurse regenerabile · rev. 3
- 3513 Transportul energiei electrice · rev. 3
- 3514 Distribuția energiei electrice · rev. 3
- 3515 Comercializarea energiei electrice · rev. 3
Arată toate (10)
- 3516 Depozitarea energiei electrice · rev. 3
- 3540 Activități ale agenților și brokerilor din domeniul energiei electrice și a gazelor naturale · rev. 3
- 4723 Comerț cu amănuntul al peștelui, crustaceelor și moluștelor · rev. 3
- 7732 Activități de închiriere și leasing cu mașini și echipamente pentru construcții · rev. 3
Fiscal
- Plătitor de TVA
- da
- TVA la încasare
- nu
- Inactiv fiscal
- nu
- Verificat la ANAF
- 28.10.2026
- Stare la Ministerul Finanțelor
- INREGISTRAT
Financiar · 2022–2025 · 4 bilanțuri
Financiar · 2022–2025 · 4 bilanțuri · ultimul bilanț depus: 2025, față de 2024.
În 2025, cifra de afaceri netă a fost 185.567 lei.
Cifră de afaceri netă (lei): 2025 185,6 mii lei · maxim 2025 185,6 mii lei · minim 2025 185,6 mii lei.
Rezultat net (lei): 2022 −1,8 mii lei · 2025 6,6 mii lei · maxim 2025 6,6 mii lei · minim 2024 −58,2 mii lei.
Număr mediu de salariați (persoane): 2022 1 · 2025 1 · maxim 2022 1 · minim 2022 1.
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 |
|---|---|---|---|---|
| Activitate | ||||
| Cifră de afaceri netă | 185.567 lei | — | — | — |
| Venituri totale | 185.567 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei |
| Cheltuieli totale | 177.153 lei | 58.243 lei | 39.892 lei | 1.825 lei |
| Rezultat | ||||
| Profit net | 6.558 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei |
| Pierdere netă | 0 lei | 58.243 lei | 39.892 lei | 1.825 lei |
| Rezultat net | 6.558 lei | -58.243 lei | -39.892 lei | -1.825 lei |
| Bilanț | ||||
| Active totale | 1.158.459 lei | 5.554 lei | 33.753 lei | 200 lei |
| Datorii | 1.251.660 lei | 105.314 lei | 75.270 lei | 1.825 lei |
| Capitaluri proprii | -93.201 lei | -99.760 lei | -41.517 lei | -1.625 lei |
| Oameni | ||||
| Număr mediu de salariați | 1 | 1 | 1 | 1 |
„fără bilanț” = nicio situație depusă pentru anul respectiv; „—” = nedeclarat sau nedefinit pentru tipul de raportare. Date istorice din situațiile financiare depuse. Sursa: Ministerul Finanțelor, data.gov.ro.
Dosare
Nu apare în dosarele publice indexate pe DosarJust.
Întrebări frecvente
Este PĂSTRĂVĂRIA MĂNECIU S.R.L. activă?
În registrul ONRC din 19.10.2026, PĂSTRĂVĂRIA MĂNECIU S.R.L. figurează în funcțiune. La ANAF, pe 28.10.2026, era plătitoare de TVA.
Unde are sediul PĂSTRĂVĂRIA MĂNECIU S.R.L.?
Sediul înregistrat la ONRC e în Sat Măneciu-Ungureni, Comuna Măneciu, județul Prahova (MĂNECIU-UNGURENI, nr. 20); numărul de înmatriculare e J|29|992|2021, din 14.04.2021.
Ce cifră de afaceri a avut PĂSTRĂVĂRIA MĂNECIU S.R.L. în 2025?
185.567 lei, conform situației financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Rezultatul net a fost un profit de 6.558 lei.
Câți salariați are PĂSTRĂVĂRIA MĂNECIU S.R.L.?
1 salariat în medie în 2025 (1 în 2024), după situația financiară depusă.
De unde vin datele despre PĂSTRĂVĂRIA MĂNECIU S.R.L.?
Din registrele publice: ONRC (19.10.2026), Ministerul Finanțelor (date fiscale) (01.06.2026), ANAF (28.10.2026), Ministerul Finanțelor (situații financiare) (31.12.2025). Sunt date publice; nu constituie consultanță juridică sau financiară.
Date publice din registre oficiale (ONRC, Ministerul Finanțelor, ANAF). Nu constituie consultanță juridică sau financiară.