CLA PREMIUM INSTAL S.R.L.
CLA PREMIUM INSTAL S.R.L.: firmă în funcțiune din Municipiul Târgu Mureș, Mureș, CUI 44091027. Cifră de afaceri 2025: 34.200 lei, 1 salariați. Date ONRC, MF, AN
Registru
- CUI
- 44091027
- Denumire
- CLA PREMIUM INSTAL S.R.L.
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Număr de înmatriculare
- J|26|620|2021
- Stare în registru
- în funcțiune
- Data înmatriculării
- 12.04.2021
- Sediu
- CONSTANDIN HAGI STOIAN, nr. 7, Municipiul Târgu Mureș, Mureș
- Activități autorizate (CAEN)
- 4322 Lucrări de instalații sanitare, de încălzire și de aer condiționat · rev. 3
Fiscal
- Plătitor de TVA
- nu
- TVA la încasare
- nu
- Inactiv fiscal
- nu
- Verificat la ANAF
- 12.10.2026
- Stare la Ministerul Finanțelor
- INREGISTRAT
Financiar · 2021–2025 · 5 bilanțuri
Financiar · 2021–2025 · 5 bilanțuri · ultimul bilanț depus: 2025, față de 2024.
În 2025, cifra de afaceri netă a fost 34.200 lei (+32% față de 2024).
Cifră de afaceri netă (lei): 2021 24,6 mii lei · 2025 34,2 mii lei · maxim 2023 39,2 mii lei · minim 2021 24,6 mii lei.
Rezultat net (lei): 2021 18,3 mii lei · 2025 4,2 mii lei · maxim 2021 18,3 mii lei · minim 2024 −38,5 mii lei.
Număr mediu de salariați (persoane): 2022 1 · 2025 1 · maxim 2022 1 · minim 2022 1.
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Activitate | |||||
| Cifră de afaceri netă | 34.200 lei | 25.950 lei | 39.180 lei | 32.980 lei | 24.600 lei |
| Venituri totale | 34.200 lei | 25.950 lei | 39.180 lei | 32.980 lei | 24.600 lei |
| Cheltuieli totale | 26.144 lei | 64.163 lei | 65.167 lei | 17.200 lei | 5.558 lei |
| Rezultat | |||||
| Profit net | 4.177 lei | 0 lei | 0 lei | 15.242 lei | 18.318 lei |
| Pierdere netă | 0 lei | 38.473 lei | 26.359 lei | 0 lei | 0 lei |
| Rezultat net | 4.177 lei | -38.473 lei | -26.359 lei | 15.242 lei | 18.318 lei |
| Bilanț | |||||
| Active totale | 2.595 lei | 5.713 lei | 19.597 lei | 36.888 lei | 19.002 lei |
| Datorii | 29.490 lei | 36.785 lei | 12.196 lei | 3.128 lei | 484 lei |
| Capitaluri proprii | -26.895 lei | -31.072 lei | 7.401 lei | 33.760 lei | 18.518 lei |
| Oameni | |||||
| Număr mediu de salariați | 1 | 1 | 1 | 1 | — |
„fără bilanț” = nicio situație depusă pentru anul respectiv; „—” = nedeclarat sau nedefinit pentru tipul de raportare. Date istorice din situațiile financiare depuse. Sursa: Ministerul Finanțelor, data.gov.ro.
Dosare
Nu apare în dosarele publice indexate pe DosarJust.
Întrebări frecvente
Este CLA PREMIUM INSTAL S.R.L. activă?
În registrul ONRC din 02.09.2026, CLA PREMIUM INSTAL S.R.L. figurează în funcțiune. La ANAF, pe 12.10.2026, era neplătitoare de TVA.
Unde are sediul CLA PREMIUM INSTAL S.R.L.?
Sediul înregistrat la ONRC e în Municipiul Târgu Mureș, județul Mureș (CONSTANDIN HAGI STOIAN, nr. 7); numărul de înmatriculare e J|26|620|2021, din 12.04.2021.
Ce cifră de afaceri a avut CLA PREMIUM INSTAL S.R.L. în 2025?
34.200 lei, cu 32% peste 2024 (25.950 lei), conform situației financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Rezultatul net a fost un profit de 4.177 lei.
Câți salariați are CLA PREMIUM INSTAL S.R.L.?
1 salariat în medie în 2025 (1 în 2024), după situația financiară depusă.
De unde vin datele despre CLA PREMIUM INSTAL S.R.L.?
Din registrele publice: ONRC (02.09.2026), Ministerul Finanțelor (date fiscale) (01.06.2026), ANAF (12.10.2026), Ministerul Finanțelor (situații financiare) (31.12.2025). Sunt date publice; nu constituie consultanță juridică sau financiară.
Date publice din registre oficiale (ONRC, Ministerul Finanțelor, ANAF). Nu constituie consultanță juridică sau financiară.