SANTA MARIA RECUPERARE S.R.L.
SANTA MARIA RECUPERARE S.R.L.: firmă în funcțiune din Municipiul Constanța, Constanța, CUI 44080842. Cifră de afaceri 2025: 106.660 lei, 1 salariați. Date ONRC,
Registru
- CUI
- 44080842
- Denumire
- SANTA MARIA RECUPERARE S.R.L.
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Număr de înmatriculare
- J|13|1184|2021
- Stare în registru
- în funcțiune
- Data înmatriculării
- 08.04.2021
- Sediu
- MANGALIEI, nr. 72, bl. A, sc. 1, et. parter, ap. 2, Municipiul Constanța, Constanța
- Activități autorizate (CAEN)
- 8622 Activități de asistență medicală specializată · rev. 2
- 8690 Alte activități referitoare la sănătatea umană · rev. 2
Fiscal
- Plătitor de TVA
- nu
- TVA la încasare
- nu
- Inactiv fiscal
- nu
- Verificat la ANAF
- 17.10.2026
- Stare la Ministerul Finanțelor
- INREGISTRAT
Financiar · 2021–2025 · 5 bilanțuri
Financiar · 2021–2025 · 5 bilanțuri · ultimul bilanț depus: 2025, față de 2024.
În 2025, cifra de afaceri netă a fost 106.660 lei (+19% față de 2024).
Cifră de afaceri netă (lei): 2021 21,8 mii lei · 2025 106,7 mii lei · maxim 2025 106,7 mii lei · minim 2021 21,8 mii lei.
Rezultat net (lei): 2021 −7 mii lei · 2025 3,8 mii lei · maxim 2022 3,9 mii lei · minim 2021 −7 mii lei.
Număr mediu de salariați (persoane): 2021 1 · 2025 1 · maxim 2024 2 · minim 2021 1.
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Activitate | |||||
| Cifră de afaceri netă | 106.660 lei | 89.840 lei | 53.854 lei | 60.560 lei | 21.812 lei |
| Venituri totale | 106.660 lei | 89.840 lei | 53.855 lei | 60.560 lei | 21.812 lei |
| Cheltuieli totale | 100.081 lei | 90.957 lei | 56.986 lei | 56.085 lei | 28.628 lei |
| Rezultat | |||||
| Profit net | 3.769 lei | 0 lei | 0 lei | 3.869 lei | 0 lei |
| Pierdere netă | 0 lei | 3.812 lei | 3.669 lei | 0 lei | 7.034 lei |
| Rezultat net | 3.769 lei | -3.812 lei | -3.669 lei | 3.869 lei | -7.034 lei |
| Bilanț | |||||
| Active totale | 35.692 lei | 36.317 lei | 33.184 lei | 28.201 lei | 27.348 lei |
| Datorii | 42.370 lei | 46.764 lei | 39.818 lei | 31.166 lei | 34.182 lei |
| Capitaluri proprii | -6.678 lei | -10.447 lei | -6.634 lei | -2.965 lei | -6.834 lei |
| Oameni | |||||
| Număr mediu de salariați | 1 | 2 | 1 | 1 | 1 |
„fără bilanț” = nicio situație depusă pentru anul respectiv; „—” = nedeclarat sau nedefinit pentru tipul de raportare. Date istorice din situațiile financiare depuse. Sursa: Ministerul Finanțelor, data.gov.ro.
Dosare
Nu apare în dosarele publice indexate pe DosarJust.
Întrebări frecvente
Este SANTA MARIA RECUPERARE S.R.L. activă?
În registrul ONRC din 02.09.2026, SANTA MARIA RECUPERARE S.R.L. figurează în funcțiune. La ANAF, pe 17.10.2026, era neplătitoare de TVA.
Unde are sediul SANTA MARIA RECUPERARE S.R.L.?
Sediul înregistrat la ONRC e în Municipiul Constanța, județul Constanța (MANGALIEI, nr. 72, bl. A, sc. 1, et. parter, ap. 2); numărul de înmatriculare e J|13|1184|2021, din 08.04.2021.
Ce cifră de afaceri a avut SANTA MARIA RECUPERARE S.R.L. în 2025?
106.660 lei, cu 19% peste 2024 (89.840 lei), conform situației financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Rezultatul net a fost un profit de 3.769 lei.
Câți salariați are SANTA MARIA RECUPERARE S.R.L.?
1 salariat în medie în 2025 (2 în 2024), după situația financiară depusă.
De unde vin datele despre SANTA MARIA RECUPERARE S.R.L.?
Din registrele publice: ONRC (02.09.2026), Ministerul Finanțelor (date fiscale) (01.06.2026), ANAF (17.10.2026), Ministerul Finanțelor (situații financiare) (31.12.2025). Sunt date publice; nu constituie consultanță juridică sau financiară.
Date publice din registre oficiale (ONRC, Ministerul Finanțelor, ANAF). Nu constituie consultanță juridică sau financiară.