NUKY CEREALS S.R.L.
NUKY CEREALS S.R.L.: firmă în funcțiune din Sat Topraisar, Comuna Topraisar, Constanța, CUI 44064189. Cifră de afaceri 2023: 342.443 lei, 2 salariați. Date ONRC
Registru
- CUI
- 44064189
- Denumire
- NUKY CEREALS S.R.L.
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Număr de înmatriculare
- J|13|1159|2021
- Stare în registru
- în funcțiune
- Data înmatriculării
- 06.04.2021
- Sediu
- ȘCOLII, nr. 34, CAMERA NR. 1, Sat Topraisar, Comuna Topraisar, Constanța
- Activități autorizate (CAEN)
- 4941 Transporturi rutiere de mărfuri · rev. 2
- 5221 Activități de servicii anexe pentru transporturi terestre · rev. 2
- 5224 Manipulări · rev. 2
- 5229 Alte activități anexe transporturilor · rev. 2
Fiscal
- Plătitor de TVA
- nu
- TVA la încasare
- nu
- Inactiv fiscal
- da
- Verificat la ANAF
- 12.10.2026
- Stare la Ministerul Finanțelor
- INREGISTRAT
Financiar · 2021–2023 · 3 bilanțuri
Financiar · 2021–2023 · 3 bilanțuri · ultimul bilanț depus: 2023, față de 2022.
În 2023, cifra de afaceri netă a fost 342.443 lei (-17% față de 2022).
Cifră de afaceri netă (lei): 2021 188 mii lei · 2023 342,4 mii lei · maxim 2022 414,2 mii lei · minim 2021 188 mii lei.
Rezultat net (lei): 2021 72,9 mii lei · 2023 105,5 mii lei · maxim 2023 105,5 mii lei · minim 2021 72,9 mii lei.
Număr mediu de salariați (persoane): 2021 1 · 2023 2 · maxim 2022 2 · minim 2021 1.
| Indicator | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|
| Activitate | |||
| Cifră de afaceri netă | 342.443 lei | 414.152 lei | 188.014 lei |
| Venituri totale | 344.534 lei | 415.892 lei | 188.049 lei |
| Cheltuieli totale | 236.016 lei | 322.626 lei | 113.348 lei |
| Rezultat | |||
| Profit net | 105.522 lei | 89.877 lei | 72.859 lei |
| Pierdere netă | 0 lei | 0 lei | 0 lei |
| Rezultat net | 105.522 lei | 89.877 lei | 72.859 lei |
| Bilanț | |||
| Active totale | 334.900 lei | 283.436 lei | 77.490 lei |
| Datorii | 178.723 lei | 150.500 lei | 4.431 lei |
| Capitaluri proprii | 156.177 lei | 132.936 lei | 73.059 lei |
| Oameni | |||
| Număr mediu de salariați | 2 | 2 | 1 |
„fără bilanț” = nicio situație depusă pentru anul respectiv; „—” = nedeclarat sau nedefinit pentru tipul de raportare. Date istorice din situațiile financiare depuse. Sursa: Ministerul Finanțelor, data.gov.ro.
Dosare
Nu apare în dosarele publice indexate pe DosarJust.
Întrebări frecvente
Este NUKY CEREALS S.R.L. activă?
În registrul ONRC din 02.09.2026, NUKY CEREALS S.R.L. figurează în funcțiune. La ANAF, pe 12.10.2026, era neplătitoare de TVA și inactivă fiscal.
Unde are sediul NUKY CEREALS S.R.L.?
Sediul înregistrat la ONRC e în Sat Topraisar, Comuna Topraisar, județul Constanța (ȘCOLII, nr. 34, CAMERA NR. 1); numărul de înmatriculare e J|13|1159|2021, din 06.04.2021.
Ce cifră de afaceri a avut NUKY CEREALS S.R.L. în 2023?
342.443 lei, cu 17% sub 2022 (414.152 lei), conform situației financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Rezultatul net a fost un profit de 105.522 lei.
Câți salariați are NUKY CEREALS S.R.L.?
2 salariați în medie în 2023 (2 în 2022), după situația financiară depusă.
De unde vin datele despre NUKY CEREALS S.R.L.?
Din registrele publice: ONRC (02.09.2026), Ministerul Finanțelor (date fiscale) (01.06.2026), ANAF (12.10.2026), Ministerul Finanțelor (situații financiare) (31.12.2023). Sunt date publice; nu constituie consultanță juridică sau financiară.
Date publice din registre oficiale (ONRC, Ministerul Finanțelor, ANAF). Nu constituie consultanță juridică sau financiară.