GRAMO NAIL COLLECTION S.R.L.
GRAMO NAIL COLLECTION S.R.L.: firmă în funcțiune din Municipiul Arad, Arad, CUI 44063507. Cifră de afaceri 2025: 0 lei, 1 salariați. Date ONRC, MF, ANAF.
Registru
- CUI
- 44063507
- Denumire
- GRAMO NAIL COLLECTION S.R.L.
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Număr de înmatriculare
- J|02|687|2021
- Stare în registru
- în funcțiune
- Data înmatriculării
- 06.04.2021
- Sediu
- PIONIERILOR, bl. 55, sc. A, et. 1, ap. 3, Municipiul Arad, Arad
- Activități autorizate (CAEN)
- 9602 Coafură și alte activități de înfrumusețare · rev. 2
Fiscal
- Plătitor de TVA
- nu
- TVA la încasare
- nu
- Inactiv fiscal
- nu
- Verificat la ANAF
- 28.10.2026
- Stare la Ministerul Finanțelor
- INREGISTRAT
Financiar · 2021–2025 · 5 bilanțuri
Financiar · 2021–2025 · 5 bilanțuri · ultimul bilanț depus: 2025, față de 2024.
În 2025, cifra de afaceri netă a fost 0 lei (-100% față de 2024).
Cifră de afaceri netă (lei): 2021 2,4 mii lei · 2025 0 lei · maxim 2023 16,6 mii lei · minim 2025 0 lei.
Rezultat net (lei): 2021 −12,7 mii lei · 2025 −711 lei · maxim 2025 −711 lei · minim 2023 −34,2 mii lei.
Număr mediu de salariați (persoane): 2021 0 · 2025 1 · maxim 2023 1 · minim 2021 0.
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Activitate | |||||
| Cifră de afaceri netă | 0 lei | 2.700 lei | 16.550 lei | 7.815 lei | 2.360 lei |
| Venituri totale | 0 lei | 2.700 lei | 16.550 lei | 7.815 lei | 2.360 lei |
| Cheltuieli totale | 711 lei | 20.515 lei | 50.599 lei | 16.209 lei | 14.944 lei |
| Rezultat | |||||
| Profit net | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei |
| Pierdere netă | 711 lei | 17.842 lei | 34.215 lei | 8.564 lei | 12.655 lei |
| Rezultat net | -711 lei | -17.842 lei | -34.215 lei | -8.564 lei | -12.655 lei |
| Bilanț | |||||
| Active totale | 16.917 lei | 17.177 lei | 20.575 lei | 1.905 lei | 2.382 lei |
| Datorii | 90.893 lei | 90.443 lei | 75.998 lei | 23.114 lei | 15.027 lei |
| Capitaluri proprii | -73.976 lei | -73.266 lei | -55.423 lei | -21.209 lei | -12.645 lei |
| Oameni | |||||
| Număr mediu de salariați | 1 | 1 | 1 | 0 | 0 |
„fără bilanț” = nicio situație depusă pentru anul respectiv; „—” = nedeclarat sau nedefinit pentru tipul de raportare. Date istorice din situațiile financiare depuse. Sursa: Ministerul Finanțelor, data.gov.ro.
Dosare
Nu apare în dosarele publice indexate pe DosarJust.
Întrebări frecvente
Este GRAMO NAIL COLLECTION S.R.L. activă?
În registrul ONRC din 19.10.2026, GRAMO NAIL COLLECTION S.R.L. figurează în funcțiune. La ANAF, pe 28.10.2026, era neplătitoare de TVA.
Unde are sediul GRAMO NAIL COLLECTION S.R.L.?
Sediul înregistrat la ONRC e în Municipiul Arad, județul Arad (PIONIERILOR, bl. 55, sc. A, et. 1, ap. 3); numărul de înmatriculare e J|02|687|2021, din 06.04.2021.
Ce cifră de afaceri a avut GRAMO NAIL COLLECTION S.R.L. în 2025?
0 lei, cu 100% sub 2024 (2.700 lei), conform situației financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Rezultatul net a fost o pierdere de 711 lei.
Câți salariați are GRAMO NAIL COLLECTION S.R.L.?
1 salariat în medie în 2025 (1 în 2024), după situația financiară depusă.
De unde vin datele despre GRAMO NAIL COLLECTION S.R.L.?
Din registrele publice: ONRC (19.10.2026), Ministerul Finanțelor (date fiscale) (01.06.2026), ANAF (28.10.2026), Ministerul Finanțelor (situații financiare) (31.12.2025). Sunt date publice; nu constituie consultanță juridică sau financiară.
Date publice din registre oficiale (ONRC, Ministerul Finanțelor, ANAF). Nu constituie consultanță juridică sau financiară.