SRH VESMAR BOOKKEEPING S.R.L.
SRH VESMAR BOOKKEEPING S.R.L.: firmă în funcțiune din Municipiul Oradea, Bihor, CUI 44059000. Cifră de afaceri 2025: 208.276 lei, 1 salariați. Date ONRC, MF, AN
Registru
- CUI
- 44059000
- Denumire
- SRH VESMAR BOOKKEEPING S.R.L.
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Număr de înmatriculare
- J|05|930|2021
- Stare în registru
- în funcțiune
- Data înmatriculării
- 06.04.2021
- Sediu
- Antim Ivireanu, nr. 9, Municipiul Oradea, Bihor
- Activități autorizate (CAEN)
- 5520 Facilități de cazare pentru vacanțe și perioade de scurtă durată · rev. 3
- 5590 Alte servicii de cazare · rev. 3
- 7020 Activități de consultanță în afaceri și management · rev. 3
- 7499 Alte activități profesionale, stiințifice și tehnice n.c.a. · rev. 3
- 7820 Activități ale agențiilor de plasare temporară a forței de muncă și furnizarea altor resurse umane · rev. 3
- 8210 Activități de secretariat și servicii suport · rev. 3
Fiscal
- Plătitor de TVA
- nu
- TVA la încasare
- nu
- Inactiv fiscal
- nu
- Verificat la ANAF
- 17.10.2026
- Stare la Ministerul Finanțelor
- INREGISTRAT
Financiar · 2021–2025 · 5 bilanțuri
Financiar · 2021–2025 · 5 bilanțuri · ultimul bilanț depus: 2025, față de 2024.
În 2025, cifra de afaceri netă a fost 208.276 lei (-30% față de 2024).
Cifră de afaceri netă (lei): 2021 217 mii lei · 2025 208,3 mii lei · maxim 2022 298,4 mii lei · minim 2025 208,3 mii lei.
Rezultat net (lei): 2021 98,6 mii lei · 2025 99,8 mii lei · maxim 2022 177,6 mii lei · minim 2023 75,8 mii lei.
Număr mediu de salariați (persoane): 2021 1 · 2025 1 · maxim 2022 3 · minim 2021 1.
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Activitate | |||||
| Cifră de afaceri netă | 208.276 lei | 297.839 lei | 288.698 lei | 298.394 lei | 217.021 lei |
| Venituri totale | 212.906 lei | 352.839 lei | 288.702 lei | 322.640 lei | 217.021 lei |
| Cheltuieli totale | 110.972 lei | 193.060 lei | 209.572 lei | 141.965 lei | 116.390 lei |
| Rezultat | |||||
| Profit net | 99.809 lei | 156.251 lei | 75.784 lei | 177.581 lei | 98.633 lei |
| Pierdere netă | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei |
| Rezultat net | 99.809 lei | 156.251 lei | 75.784 lei | 177.581 lei | 98.633 lei |
| Bilanț | |||||
| Active totale | 564.667 lei | 571.924 lei | 517.507 lei | 336.183 lei | 137.839 lei |
| Datorii | 58.409 lei | 63.475 lei | 165.309 lei | 59.769 lei | 39.006 lei |
| Capitaluri proprii | 506.258 lei | 508.449 lei | 352.198 lei | 276.414 lei | 98.833 lei |
| Oameni | |||||
| Număr mediu de salariați | 1 | 1 | 1 | 3 | 1 |
„fără bilanț” = nicio situație depusă pentru anul respectiv; „—” = nedeclarat sau nedefinit pentru tipul de raportare. Date istorice din situațiile financiare depuse. Sursa: Ministerul Finanțelor, data.gov.ro.
Dosare
Nu apare în dosarele publice indexate pe DosarJust.
Întrebări frecvente
Este SRH VESMAR BOOKKEEPING S.R.L. activă?
În registrul ONRC din 02.09.2026, SRH VESMAR BOOKKEEPING S.R.L. figurează în funcțiune. La ANAF, pe 17.10.2026, era neplătitoare de TVA.
Unde are sediul SRH VESMAR BOOKKEEPING S.R.L.?
Sediul înregistrat la ONRC e în Municipiul Oradea, județul Bihor (Antim Ivireanu, nr. 9); numărul de înmatriculare e J|05|930|2021, din 06.04.2021.
Ce cifră de afaceri a avut SRH VESMAR BOOKKEEPING S.R.L. în 2025?
208.276 lei, cu 30% sub 2024 (297.839 lei), conform situației financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Rezultatul net a fost un profit de 99.809 lei.
Câți salariați are SRH VESMAR BOOKKEEPING S.R.L.?
1 salariat în medie în 2025 (1 în 2024), după situația financiară depusă.
De unde vin datele despre SRH VESMAR BOOKKEEPING S.R.L.?
Din registrele publice: ONRC (02.09.2026), Ministerul Finanțelor (date fiscale) (01.06.2026), ANAF (17.10.2026), Ministerul Finanțelor (situații financiare) (31.12.2025). Sunt date publice; nu constituie consultanță juridică sau financiară.
Date publice din registre oficiale (ONRC, Ministerul Finanțelor, ANAF). Nu constituie consultanță juridică sau financiară.