LUX CURIER TRADING S.R.L.
LUX CURIER TRADING S.R.L.: firmă în funcțiune din Sat Mărginenii de Jos, Comuna Filipeștii de Târg, Prahova, CUI 44038783. Date ONRC, MF, ANAF.
Registru
- CUI
- 44038783
- Denumire
- LUX CURIER TRADING S.R.L.
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Număr de înmatriculare
- J|29|1406|2024
- Stare în registru
- în funcțiune
- Data înmatriculării
- 10.06.2024
- Sediu
- nr. 713, Sat Mărginenii de Jos, Comuna Filipeștii de Târg, Prahova
- Activități autorizate (CAEN)
- 4511 Comerț cu autoturisme și autovehicule ușoare (sub 3,5 tone) · rev. 2
- 4519 Comerț cu alte autovehicule · rev. 2
- 4532 Comerț cu amănuntul de piese și accesorii pentru autovehicule · rev. 2
- 4618 Intermedieri în comerțul specializat în vânzarea produselor cu caracter specific, n.c.a. · rev. 2
- 4619 Intermedieri în comerțul cu produse diverse · rev. 2
- 4676 Comerț cu ridicata al altor produse intermediare · rev. 2
Arată toate (13)
- 4791 Comerț cu amănuntul prin intermediul caselor de comenzi sau prin Internet · rev. 2
- 4939 Alte transporturi terestre de călători n.c.a · rev. 2
- 4941 Transporturi rutiere de mărfuri · rev. 2
- 5229 Alte activități anexe transporturilor · rev. 2
- 5320 Alte activități poștale și de curier · rev. 2
- 7711 Activități de închiriere și leasing cu autoturisme și autovehicule rutiere ușoare · rev. 2
- 8299 Alte activități de servicii suport pentru întreprinderi n.c.a. · rev. 2
Fiscal
- Plătitor de TVA
- nu
- TVA la încasare
- nu
- Inactiv fiscal
- nu
- Verificat la ANAF
- 28.10.2026
- Stare la Ministerul Finanțelor
- TRANSFER(SOSIRE)
Financiar · 2021–2025 · 5 bilanțuri
Financiar · 2021–2025 · 5 bilanțuri · ultimul bilanț depus: 2025, față de 2024.
Cifră de afaceri netă: nu se raportează pentru acest tip de situație.
Rezultat net (lei): 2021 −2,1 mii lei · 2025 −3,7 mii lei · maxim 2021 −2,1 mii lei · minim 2025 −3,7 mii lei.
Număr mediu de salariați: nu se raportează pentru acest tip de situație.
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Activitate | |||||
| Cifră de afaceri netă | — | — | — | — | — |
| Venituri totale | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei |
| Cheltuieli totale | 3.651 lei | 3.626 lei | 3.319 lei | 3.286 lei | 2.071 lei |
| Rezultat | |||||
| Profit net | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei |
| Pierdere netă | 3.651 lei | 3.626 lei | 3.319 lei | 3.286 lei | 2.071 lei |
| Rezultat net | -3.651 lei | -3.626 lei | -3.319 lei | -3.286 lei | -2.071 lei |
| Bilanț | |||||
| Active totale | 2.677 lei | 1.999 lei | 1.385 lei | 943 lei | 3.129 lei |
| Datorii | 18.430 lei | 14.101 lei | 9.861 lei | 6.100 lei | 5.000 lei |
| Capitaluri proprii | -15.753 lei | -12.102 lei | -8.476 lei | -5.157 lei | -1.871 lei |
| Oameni | |||||
| Număr mediu de salariați | — | — | — | — | — |
„fără bilanț” = nicio situație depusă pentru anul respectiv; „—” = nedeclarat sau nedefinit pentru tipul de raportare. Date istorice din situațiile financiare depuse. Sursa: Ministerul Finanțelor, data.gov.ro.
Dosare
Nu apare în dosarele publice indexate pe DosarJust.
Întrebări frecvente
Este LUX CURIER TRADING S.R.L. activă?
În registrul ONRC din 19.10.2026, LUX CURIER TRADING S.R.L. figurează în funcțiune. La ANAF, pe 28.10.2026, era neplătitoare de TVA.
Unde are sediul LUX CURIER TRADING S.R.L.?
Sediul înregistrat la ONRC e în Sat Mărginenii de Jos, Comuna Filipeștii de Târg, județul Prahova (nr. 713); numărul de înmatriculare e J|29|1406|2024, din 10.06.2024.
De unde vin datele despre LUX CURIER TRADING S.R.L.?
Din registrele publice: ONRC (19.10.2026), Ministerul Finanțelor (date fiscale) (01.06.2026), ANAF (28.10.2026), Ministerul Finanțelor (situații financiare) (31.12.2025). Sunt date publice; nu constituie consultanță juridică sau financiară.
Date publice din registre oficiale (ONRC, Ministerul Finanțelor, ANAF). Nu constituie consultanță juridică sau financiară.