ELIONTEAM.M&L S.R.L.
ELIONTEAM.M&L S.R.L.: firmă în funcțiune din Sat Ionești, Comuna Ionești, Vâlcea, CUI 44009303. Cifră de afaceri 2025: 1.059.220 lei, 2 salariați. Date ONRC, MF
Registru
- CUI
- 44009303
- Denumire
- ELIONTEAM.M&L S.R.L.
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Număr de înmatriculare
- J|38|414|2021
- Stare în registru
- în funcțiune
- Data înmatriculării
- 29.03.2021
- Sediu
- IONEȘTI, nr. 195, Sat Ionești, Comuna Ionești, Vâlcea
- Activități autorizate (CAEN)
- 4778 Comerț cu amănuntul al altor bunuri noi, în magazine specializate · rev. 2
- 4779 Comerț cu amănuntul al bunurilor de ocazie vândute prin magazine · rev. 2
- 4799 Comerț cu amănuntul efectuat în afara magazinelor, standurilor, chioșcurilor și piețelor · rev. 2
- 5210 Depozitări · rev. 2
- 5224 Manipulări · rev. 2
Fiscal
- Plătitor de TVA
- da
- TVA la încasare
- nu
- Inactiv fiscal
- nu
- Verificat la ANAF
- 12.10.2026
- Stare la Ministerul Finanțelor
- INREGISTRAT
Financiar · 2021–2025 · 5 bilanțuri
Financiar · 2021–2025 · 5 bilanțuri · ultimul bilanț depus: 2025, față de 2024.
În 2025, cifra de afaceri netă a fost 1.059.220 lei (+1% față de 2024).
Cifră de afaceri netă (lei): 2021 538,6 mii lei · 2025 1,1 mil. lei · maxim 2025 1,1 mil. lei · minim 2021 538,6 mii lei.
Rezultat net (lei): 2021 3,9 mii lei · 2025 −19,3 mii lei · maxim 2023 22,2 mii lei · minim 2025 −19,3 mii lei.
Număr mediu de salariați (persoane): 2021 1 · 2025 2 · maxim 2022 2 · minim 2021 1.
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Activitate | |||||
| Cifră de afaceri netă | 1.059.220 lei | 1.050.291 lei | 886.984 lei | 793.632 lei | 538.603 lei |
| Venituri totale | 1.059.220 lei | 1.050.291 lei | 902.427 lei | 805.189 lei | 538.603 lei |
| Cheltuieli totale | 1.051.673 lei | 1.027.796 lei | 871.946 lei | 781.848 lei | 529.677 lei |
| Rezultat | |||||
| Profit net | 0 lei | 0 lei | 22.178 lei | 15.542 lei | 3.920 lei |
| Pierdere netă | 19.280 lei | 1.349 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei |
| Rezultat net | -19.280 lei | -1.349 lei | 22.178 lei | 15.542 lei | 3.920 lei |
| Bilanț | |||||
| Active totale | 106.794 lei | 130.418 lei | 107.936 lei | 39.576 lei | 11.841 lei |
| Datorii | 101.641 lei | 105.985 lei | 69.976 lei | 23.794 lei | 7.721 lei |
| Capitaluri proprii | 5.153 lei | 24.433 lei | 37.960 lei | 15.782 lei | 4.120 lei |
| Oameni | |||||
| Număr mediu de salariați | 2 | 2 | 2 | 2 | 1 |
„fără bilanț” = nicio situație depusă pentru anul respectiv; „—” = nedeclarat sau nedefinit pentru tipul de raportare. Date istorice din situațiile financiare depuse. Sursa: Ministerul Finanțelor, data.gov.ro.
Dosare
Nu apare în dosarele publice indexate pe DosarJust.
Întrebări frecvente
Este ELIONTEAM.M&L S.R.L. activă?
În registrul ONRC din 02.09.2026, ELIONTEAM.M&L S.R.L. figurează în funcțiune. La ANAF, pe 12.10.2026, era plătitoare de TVA.
Unde are sediul ELIONTEAM.M&L S.R.L.?
Sediul înregistrat la ONRC e în Sat Ionești, Comuna Ionești, județul Vâlcea (IONEȘTI, nr. 195); numărul de înmatriculare e J|38|414|2021, din 29.03.2021.
Ce cifră de afaceri a avut ELIONTEAM.M&L S.R.L. în 2025?
1.059.220 lei, cu 1% peste 2024 (1.050.291 lei), conform situației financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Rezultatul net a fost o pierdere de 19.280 lei.
Câți salariați are ELIONTEAM.M&L S.R.L.?
2 salariați în medie în 2025 (2 în 2024), după situația financiară depusă.
De unde vin datele despre ELIONTEAM.M&L S.R.L.?
Din registrele publice: ONRC (02.09.2026), Ministerul Finanțelor (date fiscale) (01.06.2026), ANAF (12.10.2026), Ministerul Finanțelor (situații financiare) (31.12.2025). Sunt date publice; nu constituie consultanță juridică sau financiară.
Date publice din registre oficiale (ONRC, Ministerul Finanțelor, ANAF). Nu constituie consultanță juridică sau financiară.