ENDOLEARNING COURSES S.R.L.
ENDOLEARNING COURSES S.R.L.: firmă în funcțiune din Municipiul Iași, Iași, CUI 43973776. Cifră de afaceri 2025: 192.900 lei, 1 salariați. Date ONRC, MF, ANAF.
Registru
- CUI
- 43973776
- Denumire
- ENDOLEARNING COURSES S.R.L.
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Număr de înmatriculare
- J|22|1055|2021
- Stare în registru
- în funcțiune
- Data înmatriculării
- 24.03.2021
- Sediu
- Tăietoarei, nr. 16, Tronson II, parter, camera 10, Municipiul Iași, Iași
- Activități autorizate (CAEN)
- 4646 Comerț cu ridicata al produselor farmaceutice · rev. 2
- 6820 Închirierea și subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate · rev. 2
- 8230 Activități de organizare a expozițiilor, târgurilor și congreselor · rev. 2
- 8559 Alte forme de învățământ n.c.a. · rev. 2
Fiscal
- Plătitor de TVA
- nu
- TVA la încasare
- nu
- Inactiv fiscal
- nu
- Verificat la ANAF
- 12.10.2026
- Stare la Ministerul Finanțelor
- INREGISTRAT
Financiar · 2021–2025 · 5 bilanțuri
Financiar · 2021–2025 · 5 bilanțuri · ultimul bilanț depus: 2025, față de 2024.
În 2025, cifra de afaceri netă a fost 192.900 lei (-9% față de 2024).
Cifră de afaceri netă (lei): 2021 234,3 mii lei · 2025 192,9 mii lei · maxim 2023 307,9 mii lei · minim 2025 192,9 mii lei.
Rezultat net (lei): 2021 148 mii lei · 2025 13,5 mii lei · maxim 2021 148 mii lei · minim 2025 13,5 mii lei.
Număr mediu de salariați (persoane): 2022 1 · 2025 1 · maxim 2022 1 · minim 2022 1.
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Activitate | |||||
| Cifră de afaceri netă | 192.900 lei | 212.488 lei | 307.900 lei | 222.700 lei | 234.300 lei |
| Venituri totale | 192.951 lei | 212.543 lei | 307.913 lei | 222.920 lei | 234.311 lei |
| Cheltuieli totale | 177.038 lei | 164.202 lei | 176.248 lei | 94.009 lei | 79.697 lei |
| Rezultat | |||||
| Profit net | 13.504 lei | 46.471 lei | 129.048 lei | 124.083 lei | 147.963 lei |
| Pierdere netă | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei |
| Rezultat net | 13.504 lei | 46.471 lei | 129.048 lei | 124.083 lei | 147.963 lei |
| Bilanț | |||||
| Active totale | 42.548 lei | 77.722 lei | 136.024 lei | 149.858 lei | 172.656 lei |
| Datorii | 28.201 lei | 11.279 lei | 6.653 lei | 25.535 lei | 24.493 lei |
| Capitaluri proprii | 14.347 lei | 46.843 lei | 129.371 lei | 124.323 lei | 148.163 lei |
| Oameni | |||||
| Număr mediu de salariați | 1 | 1 | 1 | 1 | — |
„fără bilanț” = nicio situație depusă pentru anul respectiv; „—” = nedeclarat sau nedefinit pentru tipul de raportare. Date istorice din situațiile financiare depuse. Sursa: Ministerul Finanțelor, data.gov.ro.
Dosare
Nu apare în dosarele publice indexate pe DosarJust.
Întrebări frecvente
Este ENDOLEARNING COURSES S.R.L. activă?
În registrul ONRC din 02.09.2026, ENDOLEARNING COURSES S.R.L. figurează în funcțiune. La ANAF, pe 12.10.2026, era neplătitoare de TVA.
Unde are sediul ENDOLEARNING COURSES S.R.L.?
Sediul înregistrat la ONRC e în Municipiul Iași, județul Iași (Tăietoarei, nr. 16, Tronson II, parter, camera 10); numărul de înmatriculare e J|22|1055|2021, din 24.03.2021.
Ce cifră de afaceri a avut ENDOLEARNING COURSES S.R.L. în 2025?
192.900 lei, cu 9% sub 2024 (212.488 lei), conform situației financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Rezultatul net a fost un profit de 13.504 lei.
Câți salariați are ENDOLEARNING COURSES S.R.L.?
1 salariat în medie în 2025 (1 în 2024), după situația financiară depusă.
De unde vin datele despre ENDOLEARNING COURSES S.R.L.?
Din registrele publice: ONRC (02.09.2026), Ministerul Finanțelor (date fiscale) (01.06.2026), ANAF (12.10.2026), Ministerul Finanțelor (situații financiare) (31.12.2025). Sunt date publice; nu constituie consultanță juridică sau financiară.
Date publice din registre oficiale (ONRC, Ministerul Finanțelor, ANAF). Nu constituie consultanță juridică sau financiară.