EMILIZA SHOP S.R.L.

EMILIZA SHOP S.R.L.: firmă în funcțiune din Sat Sâncraiu de Mureș, Comuna Sâncraiu de Mureș, Mureș, CUI 43971333. Cifră de afaceri 2025: 391.672 lei, 2 salariaț

Registru

CUI
43971333
Denumire
EMILIZA SHOP S.R.L.
Formă juridică
societate cu răspundere limitată
Număr de înmatriculare
J|26|511|2021
Stare în registru
în funcțiune
Data înmatriculării
23.03.2021
Sediu
PÂRÂULUI, nr. 101, Sat Sâncraiu de Mureș, Comuna Sâncraiu de Mureș, Mureș
Activități autorizate (CAEN)
  • 4711 Comerț cu amănuntul în magazine nespecializate, cu vânzare predominantă de produse alimentare, băuturi și tutun · rev. 2
  • 5630 Baruri și alte activități de servire a băuturilor · rev. 2

Fiscal

Plătitor de TVA
nu
TVA la încasare
nu
Inactiv fiscal
nu
Verificat la ANAF
17.10.2026
Stare la Ministerul Finanțelor
INREGISTRAT

Financiar · 2021–2025 · 5 bilanțuri

Financiar · 2021–2025 · 5 bilanțuri · ultimul bilanț depus: 2025, față de 2024.

În 2025, cifra de afaceri netă a fost 391.672 lei (+49% față de 2024).

Cifră de afaceri netă (lei): 2021 61,6 mii lei · 2025 391,7 mii lei · maxim 2025 391,7 mii lei · minim 2021 61,6 mii lei.

Rezultat net (lei): 2021 35,1 mii lei · 2025 −32,3 mii lei · maxim 2021 35,1 mii lei · minim 2024 −82,1 mii lei.

Număr mediu de salariați (persoane): 2021 2 · 2025 2 · maxim 2021 2 · minim 2021 2.

Indicator20252024202320222021
Activitate
Cifră de afaceri netă391.672 lei262.408 lei249.956 lei225.900 lei61.556 lei
Venituri totale391.672 lei262.408 lei249.956 lei225.900 lei61.556 lei
Cheltuieli totale417.625 lei341.975 lei268.483 lei268.925 lei26.088 lei
Rezultat
Profit net0 lei0 lei0 lei0 lei35.081 lei
Pierdere netă32.252 lei82.054 lei20.985 lei45.239 lei0 lei
Rezultat net-32.252 lei-82.054 lei-20.985 lei-45.239 lei35.081 lei
Bilanț
Active totale322.175 lei208.644 lei190.519 lei118.375 lei140.633 lei
Datorii467.424 lei321.641 lei221.463 lei128.333 lei105.352 lei
Capitaluri proprii-145.249 lei-112.997 lei-30.944 lei-9.958 lei35.281 lei
Oameni
Număr mediu de salariați22222

„fără bilanț” = nicio situație depusă pentru anul respectiv; „—” = nedeclarat sau nedefinit pentru tipul de raportare. Date istorice din situațiile financiare depuse. Sursa: Ministerul Finanțelor, data.gov.ro.

Dosare

Nu apare în dosarele publice indexate pe DosarJust.

Întrebări frecvente

Este EMILIZA SHOP S.R.L. activă?

În registrul ONRC din 02.09.2026, EMILIZA SHOP S.R.L. figurează în funcțiune. La ANAF, pe 17.10.2026, era neplătitoare de TVA.

Unde are sediul EMILIZA SHOP S.R.L.?

Sediul înregistrat la ONRC e în Sat Sâncraiu de Mureș, Comuna Sâncraiu de Mureș, județul Mureș (PÂRÂULUI, nr. 101); numărul de înmatriculare e J|26|511|2021, din 23.03.2021.

Ce cifră de afaceri a avut EMILIZA SHOP S.R.L. în 2025?

391.672 lei, cu 49% peste 2024 (262.408 lei), conform situației financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Rezultatul net a fost o pierdere de 32.252 lei.

Câți salariați are EMILIZA SHOP S.R.L.?

2 salariați în medie în 2025 (2 în 2024), după situația financiară depusă.

De unde vin datele despre EMILIZA SHOP S.R.L.?

Din registrele publice: ONRC (02.09.2026), Ministerul Finanțelor (date fiscale) (01.06.2026), ANAF (17.10.2026), Ministerul Finanțelor (situații financiare) (31.12.2025). Sunt date publice; nu constituie consultanță juridică sau financiară.

Date publice din registre oficiale (ONRC, Ministerul Finanțelor, ANAF). Nu constituie consultanță juridică sau financiară.