VERES JEA S.R.L.
VERES JEA S.R.L.: firmă în funcțiune din Sat Bogdănești, Comuna Traian, Bacău, CUI 43939707. Cifră de afaceri 2025: 2.265 lei. Date ONRC, MF, ANAF.
Registru
- CUI
- 43939707
- Denumire
- VERES JEA S.R.L.
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Număr de înmatriculare
- J|04|565|2021
- Stare în registru
- în funcțiune
- Data înmatriculării
- 18.03.2021
- Sediu
- Principală, nr. 163, Sat Bogdănești, Comuna Traian, Bacău
- Activități autorizate (CAEN)
- 3240 Fabricarea jocurilor și jucăriilor · rev. 3
- 4100 Lucrări de construcții ale clădirilor rezidențiale și nerezidențiale · rev. 3
- 4211 Lucrări de construcții ale drumurilor și autostrăzilor · rev. 3
- 4213 Construcția de poduri și tuneluri · rev. 3
- 4222 Lucrări de construcții ale proiectelor utilitare pentru electricitate și telecomunicații · rev. 3
- 4299 Lucrări de construcții ale altor proiecte inginerești n.c.a · rev. 3
Arată toate (30)
- 4311 Lucrări de demolare a construcțiilor · rev. 3
- 4312 Lucrări de pregătire a terenului · rev. 3
- 4313 Lucrări de foraj și sondaj pentru construcții · rev. 3
- 4321 Lucrări de instalații electrice · rev. 3
- 4322 Lucrări de instalații sanitare, de încălzire și de aer condiționat · rev. 3
- 4323 Lucrări de izolații · rev. 3
- 4331 Lucrări de ipsoserie · rev. 3
- 4332 Lucrări de tâmplărie și dulgherie · rev. 3
- 4333 Lucrări de pardosire și placare a pereților · rev. 3
- 4334 Lucrări de vopsitorie, zugrăveli și montări de geamuri · rev. 3
- 4335 Alte lucrări de finisare · rev. 3
- 4341 Lucrări de învelitori, șarpante și terase la construcții · rev. 3
- 4399 Alte lucrări speciale de construcții n.c.a. · rev. 3
- 4764 Comerț cu amănuntul al jocurilor și jucăriilor · rev. 3
- 4778 Comerț cu amănuntul al altor bunuri noi · rev. 3
- 4779 Comerț cu amănuntul al bunurilor de ocazie · rev. 3
- 4791 Intermedieri în comerțul cu amănuntul nespecializat · rev. 3
- 4792 Intermedieri în comerțul cu amănuntul specializat · rev. 3
- 4931 Transporturi terestre de pasageri, pe bază de grafic · rev. 3
- 4933 Transporturi terestre de pasageri cu vehicule cu șofer, pe bază de comandă · rev. 3
- 6812 Dezvoltare (promovare) imobiliară · rev. 3
- 8230 Activități de organizare a expozițiilor, târgurilor și congreselor · rev. 3
- 9321 Activități ale parcurilor tematice și de distracții · rev. 3
- 9329 Alte activități recreative și distractive n.c.a. · rev. 3
Fiscal
- Plătitor de TVA
- da
- TVA la încasare
- nu
- Inactiv fiscal
- nu
- Verificat la ANAF
- 28.10.2026
- Stare la Ministerul Finanțelor
- INREGISTRAT
Financiar · 2022–2025 · 4 bilanțuri
Financiar · 2022–2025 · 4 bilanțuri · ultimul bilanț depus: 2025, față de 2024.
În 2025, cifra de afaceri netă a fost 2.265 lei (-93% față de 2024).
Cifră de afaceri netă (lei): 2022 78,3 mii lei · 2025 2,3 mii lei · maxim 2022 78,3 mii lei · minim 2025 2,3 mii lei.
Rezultat net (lei): 2022 46,7 mii lei · 2025 −10,3 mii lei · maxim 2022 46,7 mii lei · minim 2025 −10,3 mii lei.
Număr mediu de salariați (persoane): 2022 0 · 2023 0 · maxim 2022 0 · minim 2022 0.
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 |
|---|---|---|---|---|
| Activitate | ||||
| Cifră de afaceri netă | 2.265 lei | 34.470 lei | 69.456 lei | 78.333 lei |
| Venituri totale | 2.265 lei | 34.470 lei | 89.456 lei | 78.333 lei |
| Cheltuieli totale | 12.569 lei | 35.104 lei | 74.153 lei | 30.037 lei |
| Rezultat | ||||
| Profit net | 0 lei | 0 lei | 15.303 lei | 46.722 lei |
| Pierdere netă | 10.304 lei | 791 lei | 0 lei | 0 lei |
| Rezultat net | -10.304 lei | -791 lei | 15.303 lei | 46.722 lei |
| Bilanț | ||||
| Active totale | 57.167 lei | 142.097 lei | 139.430 lei | 48.433 lei |
| Datorii | 7.623 lei | 80.663 lei | 77.205 lei | 1.511 lei |
| Capitaluri proprii | 49.544 lei | 61.434 lei | 62.225 lei | 46.922 lei |
| Oameni | ||||
| Număr mediu de salariați | — | — | 0 | 0 |
„fără bilanț” = nicio situație depusă pentru anul respectiv; „—” = nedeclarat sau nedefinit pentru tipul de raportare. Date istorice din situațiile financiare depuse. Sursa: Ministerul Finanțelor, data.gov.ro.
Dosare
Nu apare în dosarele publice indexate pe DosarJust.
Întrebări frecvente
Este VERES JEA S.R.L. activă?
În registrul ONRC din 19.10.2026, VERES JEA S.R.L. figurează în funcțiune. La ANAF, pe 28.10.2026, era plătitoare de TVA.
Unde are sediul VERES JEA S.R.L.?
Sediul înregistrat la ONRC e în Sat Bogdănești, Comuna Traian, județul Bacău (Principală, nr. 163); numărul de înmatriculare e J|04|565|2021, din 18.03.2021.
Ce cifră de afaceri a avut VERES JEA S.R.L. în 2025?
2.265 lei, cu 93% sub 2024 (34.470 lei), conform situației financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Rezultatul net a fost o pierdere de 10.304 lei.
De unde vin datele despre VERES JEA S.R.L.?
Din registrele publice: ONRC (19.10.2026), Ministerul Finanțelor (date fiscale) (01.06.2026), ANAF (28.10.2026), Ministerul Finanțelor (situații financiare) (31.12.2025). Sunt date publice; nu constituie consultanță juridică sau financiară.
Date publice din registre oficiale (ONRC, Ministerul Finanțelor, ANAF). Nu constituie consultanță juridică sau financiară.