INNOTECH SYSTEMS S.R.L.
INNOTECH SYSTEMS S.R.L.: firmă în funcțiune din București Sectorul 4, București, CUI 43925027. Cifră de afaceri 2025: 174.235 lei, 1 salariați. Date ONRC, MF, A
Registru
- CUI
- 43925027
- Denumire
- INNOTECH SYSTEMS S.R.L.
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Număr de înmatriculare
- J|40|4750|2021
- Stare în registru
- în funcțiune
- Data înmatriculării
- 17.03.2021
- Sediu
- RADU VODĂ, nr. 1, bl. B8, sc. 1, et. 5, ap. 22, București Sectorul 4, București
- Activități autorizate (CAEN)
- 3312 Repararea și întreținerea mașinilor · rev. 3
- 3313 Repararea și întreținerea echipamentelor electronice și optice · rev. 3
- 3314 Repararea și întreținerea echipamentelor electrice · rev. 3
- 3317 Repararea și întreținerea altor echipamente civile de transport n.c.a. · rev. 3
- 4100 Lucrări de construcții ale clădirilor rezidențiale și nerezidențiale · rev. 3
- 4222 Lucrări de construcții ale proiectelor utilitare pentru electricitate și telecomunicații · rev. 3
Arată toate (53)
- 4299 Lucrări de construcții ale altor proiecte inginerești n.c.a · rev. 3
- 4321 Lucrări de instalații electrice · rev. 3
- 4322 Lucrări de instalații sanitare, de încălzire și de aer condiționat · rev. 3
- 4323 Lucrări de izolații · rev. 3
- 4332 Lucrări de tâmplărie și dulgherie · rev. 3
- 4333 Lucrări de pardosire și placare a pereților · rev. 3
- 4334 Lucrări de vopsitorie, zugrăveli și montări de geamuri · rev. 3
- 4335 Alte lucrări de finisare · rev. 3
- 4341 Lucrări de învelitori, șarpante și terase la construcții · rev. 3
- 4399 Alte lucrări speciale de construcții n.c.a. · rev. 3
- 4611 Intermedieri în comerțul cu materii prime agricole, animale vii, materii prime textile și cu semifabricate · rev. 3
- 4612 Intermedieri în comerțul cu combustibili, minereuri, metale și produse chimice pentru industrie · rev. 3
- 4613 Intermedieri în comerțul cu material lemnos și materiale de construcții · rev. 3
- 4615 Intermedieri în comerțul cu mobilă, articole de menaj și de fierărie · rev. 3
- 4619 Intermedieri în comerțul cu produse diverse · rev. 3
- 4650 Comerț cu ridicata al echipamentului informatic și de telecomunicații · rev. 3
- 4664 Comerț cu ridicata al altor mașini și echipamente · rev. 3
- 4681 Comerț cu ridicata al combustibililor solizi, lichizi și gazoși și al produselor derivate · rev. 3
- 4690 Comerț cu ridicata nespecializat · rev. 3
- 4740 Comerț cu amănuntul al echipamentului informatic și de telecomunicații · rev. 3
- 4920 Transporturi de marfă pe calea ferată · rev. 3
- 4941 Transporturi rutiere de mărfuri · rev. 3
- 4942 Servicii de mutare · rev. 3
- 5040 Transportul de marfă pe căi navigabile interioare · rev. 3
- 5221 Activități de servicii anexe pentru transporturi terestre · rev. 3
- 5222 Activități de servicii anexe transporturilor pe apă · rev. 3
- 6210 Activități de realizare a soft-ului la comandă (software orientat client) · rev. 3
- 6220 Activități de consultanță în tehnologia informației și de management (gestiune și exploatare) a mijloacelor de calcul · rev. 3
- 6290 Alte activități de servicii privind tehnologia informației · rev. 3
- 6310 Prelucrarea datelor, administrarea paginilor web și activități conexe · rev. 3
- 6391 Activități ale portalurilor web · rev. 3
- 6811 Cumpărarea și vânzarea de bunuri imobiliare proprii · rev. 3
- 6812 Dezvoltare (promovare) imobiliară · rev. 3
- 6820 închirierea și subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate · rev. 3
- 6832 Alte activități pentru tranzacții imobiliare pe bază de comision sau contract · rev. 3
- 7020 Activități de consultanță în afaceri și management · rev. 3
- 7111 Activități de arhitectură · rev. 3
- 7112 Activități de inginerie și consultanță tehnică legate de acestea · rev. 3
- 7311 Activități ale agențiilor de publicitate · rev. 3
- 7320 Activități de studiere a pieței și de sondare a opiniei publice · rev. 3
- 7911 Activități ale agențiilor turistice · rev. 3
- 8009 Alte activități de protecție n.c.a. · rev. 3
- 8110 Activități de servicii suport combinate · rev. 3
- 8121 Activități generale de curățenie a clădirilor · rev. 3
- 8210 Activități de secretariat și servicii suport · rev. 3
- 8230 Activități de organizare a expozițiilor, târgurilor și congreselor · rev. 3
- 8292 Activități de ambalare · rev. 3
Fiscal
- Plătitor de TVA
- da
- TVA la încasare
- da
- Inactiv fiscal
- nu
- Verificat la ANAF
- 28.10.2026
- Stare la Ministerul Finanțelor
- INREGISTRAT
Financiar · 2021–2025 · 5 bilanțuri
Financiar · 2021–2025 · 5 bilanțuri · ultimul bilanț depus: 2025, față de 2024.
În 2025, cifra de afaceri netă a fost 174.235 lei (-40% față de 2024).
Cifră de afaceri netă (lei): 2021 736,9 mii lei · 2025 174,2 mii lei · maxim 2021 736,9 mii lei · minim 2025 174,2 mii lei.
Rezultat net (lei): 2021 703 mii lei · 2025 98,9 mii lei · maxim 2021 703 mii lei · minim 2025 98,9 mii lei.
Număr mediu de salariați (persoane): 2021 1 · 2025 1 · maxim 2021 1 · minim 2021 1.
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Activitate | |||||
| Cifră de afaceri netă | 174.235 lei | 289.589 lei | 502.204 lei | 184.921 lei | 736.866 lei |
| Venituri totale | 174.235 lei | 289.589 lei | 502.204 lei | 184.921 lei | 736.866 lei |
| Cheltuieli totale | 59.709 lei | 53.070 lei | 45.326 lei | 38.089 lei | 26.506 lei |
| Rezultat | |||||
| Profit net | 98.936 lei | 204.352 lei | 452.609 lei | 145.205 lei | 702.991 lei |
| Pierdere netă | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei |
| Rezultat net | 98.936 lei | 204.352 lei | 452.609 lei | 145.205 lei | 702.991 lei |
| Bilanț | |||||
| Active totale | 969.891 lei | 2.411.997 lei | 2.216.822 lei | 1.686.056 lei | 768.017 lei |
| Datorii | 666.363 lei | 2.207.405 lei | 1.618.768 lei | 1.540.611 lei | 64.826 lei |
| Capitaluri proprii | 303.528 lei | 204.592 lei | 598.054 lei | 145.445 lei | 703.191 lei |
| Oameni | |||||
| Număr mediu de salariați | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
„fără bilanț” = nicio situație depusă pentru anul respectiv; „—” = nedeclarat sau nedefinit pentru tipul de raportare. Date istorice din situațiile financiare depuse. Sursa: Ministerul Finanțelor, data.gov.ro.
Dosare
Nu apare în dosarele publice indexate pe DosarJust.
Întrebări frecvente
Este INNOTECH SYSTEMS S.R.L. activă?
În registrul ONRC din 19.10.2026, INNOTECH SYSTEMS S.R.L. figurează în funcțiune. La ANAF, pe 28.10.2026, era plătitoare de TVA.
Unde are sediul INNOTECH SYSTEMS S.R.L.?
Sediul înregistrat la ONRC e în București Sectorul 4, județul București (RADU VODĂ, nr. 1, bl. B8, sc. 1, et. 5, ap. 22); numărul de înmatriculare e J|40|4750|2021, din 17.03.2021.
Ce cifră de afaceri a avut INNOTECH SYSTEMS S.R.L. în 2025?
174.235 lei, cu 40% sub 2024 (289.589 lei), conform situației financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Rezultatul net a fost un profit de 98.936 lei.
Câți salariați are INNOTECH SYSTEMS S.R.L.?
1 salariat în medie în 2025 (1 în 2024), după situația financiară depusă.
De unde vin datele despre INNOTECH SYSTEMS S.R.L.?
Din registrele publice: ONRC (19.10.2026), Ministerul Finanțelor (date fiscale) (01.06.2026), ANAF (28.10.2026), Ministerul Finanțelor (situații financiare) (31.12.2025). Sunt date publice; nu constituie consultanță juridică sau financiară.
Date publice din registre oficiale (ONRC, Ministerul Finanțelor, ANAF). Nu constituie consultanță juridică sau financiară.