MĂCELĂRIA GHINEA S.R.L.

MĂCELĂRIA GHINEA S.R.L.: firmă în funcțiune din Municipiul Pitești, Argeș, CUI 43914060. Cifră de afaceri 2025: 18.071 lei, 2 salariați. Date ONRC, MF, ANAF.

Registru

CUI
43914060
Denumire
MĂCELĂRIA GHINEA S.R.L.
Formă juridică
societate cu răspundere limitată
Număr de înmatriculare
J|03|652|2021
Stare în registru
în funcțiune
Data înmatriculării
15.03.2021
Sediu
Valea Geamăna, nr. 40, Municipiul Pitești, Argeș
Activități autorizate (CAEN)
  • 0113 Cultivarea legumelor și a pepenilor, a rădăcinoaselor și tuberculiferelor · rev. 3
  • 0124 Cultivarea fructelor semințoase și sâmburoase · rev. 3
  • 1013 Fabricarea produselor din carne (inclusiv din carne de pasăre) · rev. 3
  • 1039 Prelucrarea și conservarea fructelor și legumelor n.c.a. · rev. 3
  • 3511 Producția de energie electrică din resurse neregenerabile · rev. 3
  • 3512 Producția de energie electrică din resurse regenerabile · rev. 3
Arată toate (12)
  • 3515 Comercializarea energiei electrice · rev. 3
  • 4631 Comerț cu ridicata al fructelor și legumelor · rev. 3
  • 4632 Comerț cu ridicata al cărnii și produselor din carne, pește și produse din pește, crustacee și moluște · rev. 3
  • 4690 Comerț cu ridicata nespecializat · rev. 3
  • 4721 Comerț cu amănuntul al fructelor și legumelor proaspete · rev. 3
  • 4722 Comerț cu amănuntul al cărnii și al produselor din carne · rev. 3

Fiscal

Plătitor de TVA
nu
TVA la încasare
nu
Inactiv fiscal
da
Verificat la ANAF
28.10.2026
Stare la Ministerul Finanțelor
INREGISTRAT

Financiar · 2021–2025 · 5 bilanțuri

Financiar · 2021–2025 · 5 bilanțuri · ultimul bilanț depus: 2025, față de 2024.

În 2025, cifra de afaceri netă a fost 18.071 lei (-37% față de 2024).

Cifră de afaceri netă (lei): 2021 0 lei · 2025 18,1 mii lei · maxim 2022 102,6 mii lei · minim 2021 0 lei.

Rezultat net (lei): 2021 −79,6 mii lei · 2025 527 lei · maxim 2024 6,6 mii lei · minim 2022 −205,1 mii lei.

Număr mediu de salariați (persoane): 2021 5 · 2025 2 · maxim 2021 5 · minim 2025 2.

Indicator20252024202320222021
Activitate
Cifră de afaceri netă18.071 lei28.605 lei44.328 lei102.596 lei0 lei
Venituri totale18.071 lei28.605 lei39.230 lei105.304 lei0 lei
Cheltuieli totale17.526 lei21.720 lei179.609 lei310.444 lei79.565 lei
Rezultat
Profit net527 lei6.599 lei0 lei0 lei0 lei
Pierdere netă0 lei0 lei140.759 lei205.140 lei79.565 lei
Rezultat net527 lei6.599 lei-140.759 lei-205.140 lei-79.565 lei
Bilanț
Active totale267.368 lei262.314 lei262.523 lei275.524 lei202.324 lei
Datorii223.128 lei218.400 lei225.408 lei97.650 lei50.500 lei
Capitaluri proprii-418.139 lei-418.465 lei-425.264 lei-284.505 lei-79.365 lei
Oameni
Număr mediu de salariați2—355

„fără bilanț” = nicio situație depusă pentru anul respectiv; „—” = nedeclarat sau nedefinit pentru tipul de raportare. Date istorice din situațiile financiare depuse. Sursa: Ministerul Finanțelor, data.gov.ro.

Dosare

Nu apare în dosarele publice indexate pe DosarJust.

Întrebări frecvente

Este MĂCELĂRIA GHINEA S.R.L. activă?

În registrul ONRC din 19.10.2026, MĂCELĂRIA GHINEA S.R.L. figurează în funcțiune. La ANAF, pe 28.10.2026, era neplătitoare de TVA și inactivă fiscal.

Unde are sediul MĂCELĂRIA GHINEA S.R.L.?

Sediul înregistrat la ONRC e în Municipiul Pitești, județul Argeș (Valea Geamăna, nr. 40); numărul de înmatriculare e J|03|652|2021, din 15.03.2021.

Ce cifră de afaceri a avut MĂCELĂRIA GHINEA S.R.L. în 2025?

18.071 lei, cu 37% sub 2024 (28.605 lei), conform situației financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Rezultatul net a fost un profit de 527 lei.

Câți salariați are MĂCELĂRIA GHINEA S.R.L.?

2 salariați în medie în 2025, după situația financiară depusă.

De unde vin datele despre MĂCELĂRIA GHINEA S.R.L.?

Din registrele publice: ONRC (19.10.2026), Ministerul Finanțelor (date fiscale) (01.06.2026), ANAF (28.10.2026), Ministerul Finanțelor (situații financiare) (31.12.2025). Sunt date publice; nu constituie consultanță juridică sau financiară.

Date publice din registre oficiale (ONRC, Ministerul Finanțelor, ANAF). Nu constituie consultanță juridică sau financiară.