STIUBE TOPO S.R.L.
STIUBE TOPO S.R.L.: firmă în funcțiune din Sat Dobrești, Comuna Dobrești, Bihor, CUI 43908182. Cifră de afaceri 2025: 215.125 lei, 1 salariați. Date ONRC, MF, A
Registru
- CUI
- 43908182
- Denumire
- STIUBE TOPO S.R.L.
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Număr de înmatriculare
- J|05|679|2021
- Stare în registru
- în funcțiune
- Data înmatriculării
- 15.03.2021
- Sediu
- DOBREȘTI, nr. 352, Sat Dobrești, Comuna Dobrești, Bihor
- Activități autorizate (CAEN)
- 6831 Agenții imobiliare · rev. 2
- 7112 Activități de inginerie și consultanță tehnică legate de acestea · rev. 2
- 7490 Alte activități profesionale, științifice și tehnice n.c.a. · rev. 2
Fiscal
- Plătitor de TVA
- nu
- TVA la încasare
- nu
- Inactiv fiscal
- nu
- Verificat la ANAF
- 17.10.2026
- Stare la Ministerul Finanțelor
- INREGISTRAT
Financiar · 2021–2025 · 5 bilanțuri
Financiar · 2021–2025 · 5 bilanțuri · ultimul bilanț depus: 2025, față de 2024.
În 2025, cifra de afaceri netă a fost 215.125 lei (+33% față de 2024).
Cifră de afaceri netă (lei): 2021 50,8 mii lei · 2025 215,1 mii lei · maxim 2025 215,1 mii lei · minim 2023 32,8 mii lei.
Rezultat net (lei): 2021 48,5 mii lei · 2025 86,4 mii lei · maxim 2025 86,4 mii lei · minim 2022 14,3 mii lei.
Număr mediu de salariați (persoane): 2023 1 · 2025 1 · maxim 2023 1 · minim 2023 1.
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Activitate | |||||
| Cifră de afaceri netă | 215.125 lei | 161.894 lei | 32.750 lei | 53.500 lei | 50.750 lei |
| Venituri totale | 215.125 lei | 161.894 lei | 32.750 lei | 53.500 lei | 50.750 lei |
| Cheltuieli totale | 126.610 lei | 101.753 lei | 8.881 lei | 37.628 lei | 698 lei |
| Rezultat | |||||
| Profit net | 86.407 lei | 58.554 lei | 20.291 lei | 14.299 lei | 48.529 lei |
| Pierdere netă | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei |
| Rezultat net | 86.407 lei | 58.554 lei | 20.291 lei | 14.299 lei | 48.529 lei |
| Bilanț | |||||
| Active totale | 212.398 lei | 73.332 lei | 26.021 lei | 42.058 lei | 50.152 lei |
| Datorii | 125.871 lei | 14.658 lei | 2.181 lei | 27.639 lei | 1.523 lei |
| Capitaluri proprii | 86.527 lei | 58.674 lei | 23.840 lei | 14.419 lei | 48.629 lei |
| Oameni | |||||
| Număr mediu de salariați | 1 | 1 | 1 | — | — |
„fără bilanț” = nicio situație depusă pentru anul respectiv; „—” = nedeclarat sau nedefinit pentru tipul de raportare. Date istorice din situațiile financiare depuse. Sursa: Ministerul Finanțelor, data.gov.ro.
Dosare
Nu apare în dosarele publice indexate pe DosarJust.
Întrebări frecvente
Este STIUBE TOPO S.R.L. activă?
În registrul ONRC din 02.09.2026, STIUBE TOPO S.R.L. figurează în funcțiune. La ANAF, pe 17.10.2026, era neplătitoare de TVA.
Unde are sediul STIUBE TOPO S.R.L.?
Sediul înregistrat la ONRC e în Sat Dobrești, Comuna Dobrești, județul Bihor (DOBREȘTI, nr. 352); numărul de înmatriculare e J|05|679|2021, din 15.03.2021.
Ce cifră de afaceri a avut STIUBE TOPO S.R.L. în 2025?
215.125 lei, cu 33% peste 2024 (161.894 lei), conform situației financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Rezultatul net a fost un profit de 86.407 lei.
Câți salariați are STIUBE TOPO S.R.L.?
1 salariat în medie în 2025 (1 în 2024), după situația financiară depusă.
De unde vin datele despre STIUBE TOPO S.R.L.?
Din registrele publice: ONRC (02.09.2026), Ministerul Finanțelor (date fiscale) (01.06.2026), ANAF (17.10.2026), Ministerul Finanțelor (situații financiare) (31.12.2025). Sunt date publice; nu constituie consultanță juridică sau financiară.
Date publice din registre oficiale (ONRC, Ministerul Finanțelor, ANAF). Nu constituie consultanță juridică sau financiară.