MAYAELENA HEALTH&BEAUTY S.R.L.
MAYAELENA HEALTH&BEAUTY S.R.L.: firmă cu activitatea suspendată din Municipiul Fălticeni, Suceava, CUI 43875883. Cifră de afaceri 2021: 1.915 lei, 0 salariați.
Registru
- CUI
- 43875883
- Denumire
- MAYAELENA HEALTH&BEAUTY S.R.L.
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Număr de înmatriculare
- J|33|482|2021
- Stare în registru
- cu activitatea suspendată
- Data înmatriculării
- 09.03.2021
- Sediu
- PETRU RAREȘ, nr. 2, Municipiul Fălticeni, Suceava
Fiscal
- Plătitor de TVA
- nu
- TVA la încasare
- nu
- Inactiv fiscal
- da
- Verificat la ANAF
- 18.10.2026
- Stare la Ministerul Finanțelor
- SUSPENDARE ACTIVITATE
Financiar · 2021 · un singur bilanț
Financiar · 2021 · un singur bilanț.
În 2021, cifra de afaceri netă a fost 1.915 lei.
Cifră de afaceri netă (lei): 2021 1,9 mii lei · maxim 2021 1,9 mii lei · minim 2021 1,9 mii lei.
Rezultat net (lei): 2021 1,3 mii lei · maxim 2021 1,3 mii lei · minim 2021 1,3 mii lei.
Număr mediu de salariați (persoane): 2021 0 · maxim 2021 0 · minim 2021 0.
| Indicator | 2021 |
|---|---|
| Activitate | |
| Cifră de afaceri netă | 1.915 lei |
| Venituri totale | 1.915 lei |
| Cheltuieli totale | 560 lei |
| Rezultat | |
| Profit net | 1.299 lei |
| Pierdere netă | 0 lei |
| Rezultat net | 1.299 lei |
| Bilanț | |
| Active totale | 1.531 lei |
| Datorii | 32 lei |
| Capitaluri proprii | 1.499 lei |
| Oameni | |
| Număr mediu de salariați | 0 |
„fără bilanț” = nicio situație depusă pentru anul respectiv; „—” = nedeclarat sau nedefinit pentru tipul de raportare. Date istorice din situațiile financiare depuse. Sursa: Ministerul Finanțelor, data.gov.ro.
Dosare
Nu apare în dosarele publice indexate pe DosarJust.
Întrebări frecvente
Este MAYAELENA HEALTH&BEAUTY S.R.L. activă?
În registrul ONRC din 02.09.2026, MAYAELENA HEALTH&BEAUTY S.R.L. figurează cu activitatea suspendată, cu o alertă în registru. La ANAF, pe 18.10.2026, era neplătitoare de TVA și inactivă fiscal.
Unde are sediul MAYAELENA HEALTH&BEAUTY S.R.L.?
Sediul înregistrat la ONRC e în Municipiul Fălticeni, județul Suceava (PETRU RAREȘ, nr. 2); numărul de înmatriculare e J|33|482|2021, din 09.03.2021.
Ce cifră de afaceri a avut MAYAELENA HEALTH&BEAUTY S.R.L. în 2021?
1.915 lei, conform situației financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Rezultatul net a fost un profit de 1.299 lei.
Câți salariați are MAYAELENA HEALTH&BEAUTY S.R.L.?
0 salariați în medie în 2021, după situația financiară depusă.
De unde vin datele despre MAYAELENA HEALTH&BEAUTY S.R.L.?
Din registrele publice: ONRC (02.09.2026), Ministerul Finanțelor (date fiscale) (01.06.2026), ANAF (18.10.2026), Ministerul Finanțelor (situații financiare) (31.12.2021). Sunt date publice; nu constituie consultanță juridică sau financiară.
Date publice din registre oficiale (ONRC, Ministerul Finanțelor, ANAF). Nu constituie consultanță juridică sau financiară.