CERVEZA STAR S.R.L.
CERVEZA STAR S.R.L.: firmă în funcțiune din Municipiul Constanța, Constanța, CUI 43870835. Cifră de afaceri 2025: 112.524 lei, 1 salariați. Date ONRC, MF, ANAF.
Registru
- CUI
- 43870835
- Denumire
- CERVEZA STAR S.R.L.
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Număr de înmatriculare
- J|13|786|2021
- Stare în registru
- în funcțiune
- Data înmatriculării
- 08.03.2021
- Sediu
- SLT. TITUS BUDAC, nr. 6, AUTOGARA SUD CONSTANTA, Municipiul Constanța, Constanța
- Activități autorizate (CAEN)
- 5630 — Baruri și alte activități de servire a băuturilor; 7721 — Activități de închiriere și leasing cu bunuri recreaționale și echipament sportiv
Fiscal
- Plătitor de TVA
- nu
- TVA la încasare
- nu
- Inactiv fiscal
- nu
- Verificat la ANAF
- 12.10.2026
- Stare la Ministerul Finanțelor
- INREGISTRAT
Financiar — 2022, 2023, 2024, 2025
În 2025, cifra de afaceri netă a fost 112.524 lei (-21% față de 2024).
| Indicator | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri netă | 277.509 lei | 290.611 lei | 142.337 lei | 112.524 lei |
| Venituri totale | 277.509 lei | 290.611 lei | 142.337 lei | 112.524 lei |
| Cheltuieli totale | 130.431 lei | 149.863 lei | 114.767 lei | 77.521 lei |
| Rezultat net | 144.359 lei | 138.277 lei | 23.299 lei | 30.071 lei |
| Active totale | 208.712 lei | 244.682 lei | 258.112 lei | 286.835 lei |
| Datorii | 64.113 lei | 37.646 lei | 27.777 lei | 26.429 lei |
| Capitaluri proprii | 144.599 lei | 207.036 lei | 230.335 lei | 260.406 lei |
| Număr mediu de salariați | 2 | 2 | 1 | 1 |
Date istorice din situațiile financiare depuse. Sursa: Ministerul Finanțelor, data.gov.ro.
Dosare
Nu apare în dosarele publice indexate pe DosarJust.
Întrebări frecvente
Este CERVEZA STAR S.R.L. activă?
În registrul ONRC din 02.09.2026, CERVEZA STAR S.R.L. figurează în funcțiune. La ANAF, pe 12.10.2026, era neplătitoare de TVA.
Unde are sediul CERVEZA STAR S.R.L.?
Sediul înregistrat la ONRC e în Municipiul Constanța, județul Constanța (SLT. TITUS BUDAC, nr. 6, AUTOGARA SUD CONSTANTA); numărul de înmatriculare e J|13|786|2021, din 08.03.2021.
Ce cifră de afaceri a avut CERVEZA STAR S.R.L. în 2025?
112.524 lei, cu 21% sub 2024 (142.337 lei), conform situației financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Rezultatul net a fost un profit de 30.071 lei.
Câți salariați are CERVEZA STAR S.R.L.?
1 salariat în medie în 2025 (1 în 2024), după situația financiară depusă.
De unde vin datele despre CERVEZA STAR S.R.L.?
Din registrele publice: ONRC (02.09.2026), Ministerul Finanțelor (date fiscale) (01.06.2026), ANAF (12.10.2026), Ministerul Finanțelor (situații financiare) (31.12.2025). Sunt date publice; nu constituie consultanță juridică sau financiară.
Date publice din registre oficiale (ONRC, Ministerul Finanțelor, ANAF). Nu constituie consultanță juridică sau financiară.