MIKE CONSTRUCȚII S.R.L.
MIKE CONSTRUCȚII S.R.L.: firmă în funcțiune din Sat Rășinari, Comuna Rășinari, Sibiu, CUI 43865472. Cifră de afaceri 2025: 1.188.817 lei, 1 salariați. Date ONRC
Registru
- CUI
- 43865472
- Denumire
- MIKE CONSTRUCȚII S.R.L.
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Număr de înmatriculare
- J|32|457|2021
- Stare în registru
- în funcțiune
- Data înmatriculării
- 08.03.2021
- Sediu
- URDII, nr. 1407, Sat Rășinari, Comuna Rășinari, Sibiu
- Activități autorizate (CAEN)
- 4100 Lucrări de construcții ale clădirilor rezidențiale și nerezidențiale · rev. 3
- 6811 Cumpărarea și vânzarea de bunuri imobiliare proprii · rev. 3
- 6812 Dezvoltare (promovare) imobiliară · rev. 3
- 7413 Activități de design de interior · rev. 3
Fiscal
- Plătitor de TVA
- da
- TVA la încasare
- nu
- Inactiv fiscal
- nu
- Verificat la ANAF
- 12.10.2026
- Stare la Ministerul Finanțelor
- INREGISTRAT
Financiar · 2021–2025 · 5 bilanțuri
Financiar · 2021–2025 · 5 bilanțuri · ultimul bilanț depus: 2025, față de 2024.
În 2025, cifra de afaceri netă a fost 1.188.817 lei.
Cifră de afaceri netă (lei): 2021 458 mii lei · 2025 1,2 mil. lei · maxim 2025 1,2 mil. lei · minim 2022 447,6 mii lei.
Rezultat net (lei): 2021 4,2 mii lei · 2025 372,9 mii lei · maxim 2025 372,9 mii lei · minim 2024 −61,4 mii lei.
Număr mediu de salariați (persoane): 2021 1 · 2025 1 · maxim 2021 1 · minim 2021 1.
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Activitate | |||||
| Cifră de afaceri netă | 1.188.817 lei | — | 587.851 lei | 447.619 lei | 458.000 lei |
| Venituri totale | 1.188.817 lei | 74.662 lei | 619.384 lei | 466.619 lei | 469.759 lei |
| Cheltuieli totale | 780.260 lei | 136.035 lei | 467.221 lei | 244.467 lei | 460.967 lei |
| Rezultat | |||||
| Profit net | 372.892 lei | 0 lei | 146.284 lei | 217.676 lei | 4.212 lei |
| Pierdere netă | 0 lei | 61.373 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei |
| Rezultat net | 372.892 lei | -61.373 lei | 146.284 lei | 217.676 lei | 4.212 lei |
| Bilanț | |||||
| Active totale | 918.306 lei | 805.737 lei | 788.872 lei | 656.609 lei | 509.758 lei |
| Datorii | 105.429 lei | 238.530 lei | 130.727 lei | 3.433 lei | 70.046 lei |
| Capitaluri proprii | 812.877 lei | 567.207 lei | 658.145 lei | 653.176 lei | 439.712 lei |
| Oameni | |||||
| Număr mediu de salariați | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
„fără bilanț” = nicio situație depusă pentru anul respectiv; „—” = nedeclarat sau nedefinit pentru tipul de raportare. Date istorice din situațiile financiare depuse. Sursa: Ministerul Finanțelor, data.gov.ro.
Dosare
Nu apare în dosarele publice indexate pe DosarJust.
Întrebări frecvente
Este MIKE CONSTRUCȚII S.R.L. activă?
În registrul ONRC din 02.09.2026, MIKE CONSTRUCȚII S.R.L. figurează în funcțiune. La ANAF, pe 12.10.2026, era plătitoare de TVA.
Unde are sediul MIKE CONSTRUCȚII S.R.L.?
Sediul înregistrat la ONRC e în Sat Rășinari, Comuna Rășinari, județul Sibiu (URDII, nr. 1407); numărul de înmatriculare e J|32|457|2021, din 08.03.2021.
Ce cifră de afaceri a avut MIKE CONSTRUCȚII S.R.L. în 2025?
1.188.817 lei, conform situației financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Rezultatul net a fost un profit de 372.892 lei.
Câți salariați are MIKE CONSTRUCȚII S.R.L.?
1 salariat în medie în 2025 (1 în 2024), după situația financiară depusă.
De unde vin datele despre MIKE CONSTRUCȚII S.R.L.?
Din registrele publice: ONRC (02.09.2026), Ministerul Finanțelor (date fiscale) (01.06.2026), ANAF (12.10.2026), Ministerul Finanțelor (situații financiare) (31.12.2025). Sunt date publice; nu constituie consultanță juridică sau financiară.
Date publice din registre oficiale (ONRC, Ministerul Finanțelor, ANAF). Nu constituie consultanță juridică sau financiară.