LENJERIA BUNICII S.R.L.
LENJERIA BUNICII S.R.L.: firmă în funcțiune din București Sectorul 3, București, CUI 43838516. Cifră de afaceri 2025: 10.650 lei. Date ONRC, MF, ANAF.
Registru
- CUI
- 43838516
- Denumire
- LENJERIA BUNICII S.R.L.
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Număr de înmatriculare
- J|40|3786|2021
- Stare în registru
- în funcțiune
- Data înmatriculării
- 03.03.2021
- Sediu
- PRISACA DORNEI, nr. 16, et. 2, ap. 20, CAMERA 3, București Sectorul 3, București
- Activități autorizate (CAEN)
- 1392 Fabricarea de articole confecționate din textile (cu excepția îmbrăcămintei și lenjeriei de corp) · rev. 2
- 4616 Intermedieri în comerțul cu textile, confecții din blană, încălțăminte și articole din piele · rev. 2
- 4617 Intermedieri în comerțul cu produse alimentare, băuturi și tutun · rev. 2
- 4641 Comerț cu ridicata al produselor textile · rev. 2
- 4791 Comerț cu amănuntul prin intermediul caselor de comenzi sau prin Internet · rev. 2
- 4799 Comerț cu amănuntul efectuat în afara magazinelor, standurilor, chioșcurilor și piețelor · rev. 2
Fiscal
- Plătitor de TVA
- nu
- TVA la încasare
- nu
- Inactiv fiscal
- nu
- Verificat la ANAF
- 17.10.2026
- Stare la Ministerul Finanțelor
- INREGISTRAT
Financiar · 2021–2025 · 5 bilanțuri
Financiar · 2021–2025 · 5 bilanțuri · ultimul bilanț depus: 2025, față de 2024.
În 2025, cifra de afaceri netă a fost 10.650 lei (-13% față de 2024).
Cifră de afaceri netă (lei): 2021 7,9 mii lei · 2025 10,7 mii lei · maxim 2022 64,3 mii lei · minim 2021 7,9 mii lei.
Rezultat net (lei): 2021 −3,3 mii lei · 2025 −6,7 mii lei · maxim 2022 260 lei · minim 2025 −6,7 mii lei.
Număr mediu de salariați (persoane): 2021 1 · 2023 1 · maxim 2021 1 · minim 2021 1.
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Activitate | |||||
| Cifră de afaceri netă | 10.650 lei | 12.249 lei | 25.242 lei | 64.299 lei | 7.923 lei |
| Venituri totale | 9.043 lei | 12.252 lei | 25.242 lei | 67.539 lei | 7.923 lei |
| Cheltuieli totale | 15.727 lei | 12.311 lei | 28.185 lei | 66.529 lei | 11.002 lei |
| Rezultat | |||||
| Profit net | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 260 lei | 0 lei |
| Pierdere netă | 6.684 lei | 59 lei | 3.038 lei | 0 lei | 3.311 lei |
| Rezultat net | -6.684 lei | -59 lei | -3.038 lei | 260 lei | -3.311 lei |
| Bilanț | |||||
| Active totale | 41.469 lei | 46.885 lei | 49.044 lei | 41.418 lei | 11.966 lei |
| Datorii | 54.102 lei | 52.833 lei | 54.933 lei | 44.269 lei | 15.077 lei |
| Capitaluri proprii | -12.633 lei | -5.948 lei | -5.889 lei | -2.851 lei | -3.111 lei |
| Oameni | |||||
| Număr mediu de salariați | — | — | 1 | 1 | 1 |
„fără bilanț” = nicio situație depusă pentru anul respectiv; „—” = nedeclarat sau nedefinit pentru tipul de raportare. Date istorice din situațiile financiare depuse. Sursa: Ministerul Finanțelor, data.gov.ro.
Dosare
Nu apare în dosarele publice indexate pe DosarJust.
Întrebări frecvente
Este LENJERIA BUNICII S.R.L. activă?
În registrul ONRC din 02.09.2026, LENJERIA BUNICII S.R.L. figurează în funcțiune. La ANAF, pe 17.10.2026, era neplătitoare de TVA.
Unde are sediul LENJERIA BUNICII S.R.L.?
Sediul înregistrat la ONRC e în București Sectorul 3, județul București (PRISACA DORNEI, nr. 16, et. 2, ap. 20, CAMERA 3); numărul de înmatriculare e J|40|3786|2021, din 03.03.2021.
Ce cifră de afaceri a avut LENJERIA BUNICII S.R.L. în 2025?
10.650 lei, cu 13% sub 2024 (12.249 lei), conform situației financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Rezultatul net a fost o pierdere de 6.684 lei.
De unde vin datele despre LENJERIA BUNICII S.R.L.?
Din registrele publice: ONRC (02.09.2026), Ministerul Finanțelor (date fiscale) (01.06.2026), ANAF (17.10.2026), Ministerul Finanțelor (situații financiare) (31.12.2025). Sunt date publice; nu constituie consultanță juridică sau financiară.
Date publice din registre oficiale (ONRC, Ministerul Finanțelor, ANAF). Nu constituie consultanță juridică sau financiară.