FARMECUL VECHI S.R.L.
FARMECUL VECHI S.R.L.: firmă în funcțiune din Municipiul Satu Mare, Satu Mare, CUI 43827282. Cifră de afaceri 2024: 10.969 lei. Date ONRC, MF, ANAF.
Registru
- CUI
- 43827282
- Denumire
- FARMECUL VECHI S.R.L.
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Număr de înmatriculare
- J|30|236|2021
- Stare în registru
- în funcțiune
- Data înmatriculării
- 01.03.2021
- Sediu
- ILARIE CHENDI, nr. 36, ap. 1, Municipiul Satu Mare, Satu Mare
- Activități autorizate (CAEN)
- 1071 Fabricarea pâinii; fabricarea prăjiturilor și a produselor proaspete de patiserie · rev. 2
- 1072 Fabricarea biscuiților și pișcoturilor; fabricarea prăjiturilor și a produselor conservate de patiserie · rev. 2
- 4724 Comerț cu amănuntul al pâinii, produselor de patiserie și produselor zaharoase, în magazine specializate · rev. 2
- 5610 Restaurante · rev. 2
- 5621 Activități de alimentație (catering) pentru evenimente · rev. 2
- 5629 Alte servicii de alimentație n.c.a. · rev. 2
Arată toate (7)
- 5630 Baruri și alte activități de servire a băuturilor · rev. 2
Fiscal
- Plătitor de TVA
- nu
- TVA la încasare
- nu
- Inactiv fiscal
- da
- Verificat la ANAF
- 12.10.2026
- Stare la Ministerul Finanțelor
- INREGISTRAT
Financiar · 2021–2024 · 4 bilanțuri
Financiar · 2021–2024 · 4 bilanțuri · ultimul bilanț depus: 2024, față de 2023.
În 2024, cifra de afaceri netă a fost 10.969 lei (-23% față de 2023).
Cifră de afaceri netă (lei): 2021 20 mii lei · 2024 11 mii lei · maxim 2021 20 mii lei · minim 2024 11 mii lei.
Rezultat net (lei): 2021 4,4 mii lei · 2024 1,3 mii lei · maxim 2021 4,4 mii lei · minim 2022 −153 lei.
Număr mediu de salariați (persoane): 2022 1 · maxim 2022 1 · minim 2022 1.
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|
| Activitate | ||||
| Cifră de afaceri netă | 10.969 lei | 14.218 lei | 15.741 lei | 19.976 lei |
| Venituri totale | 10.969 lei | 14.218 lei | 15.741 lei | 19.976 lei |
| Cheltuieli totale | 9.435 lei | 11.952 lei | 15.546 lei | 14.981 lei |
| Rezultat | ||||
| Profit net | 1.301 lei | 1.940 lei | 0 lei | 4.407 lei |
| Pierdere netă | 0 lei | 0 lei | 153 lei | 0 lei |
| Rezultat net | 1.301 lei | 1.940 lei | -153 lei | 4.407 lei |
| Bilanț | ||||
| Active totale | 13.591 lei | 10.303 lei | 7.167 lei | 6.576 lei |
| Datorii | 5.897 lei | 3.909 lei | 2.713 lei | 1.969 lei |
| Capitaluri proprii | 7.694 lei | 6.394 lei | 4.454 lei | 4.607 lei |
| Oameni | ||||
| Număr mediu de salariați | — | — | 1 | — |
„fără bilanț” = nicio situație depusă pentru anul respectiv; „—” = nedeclarat sau nedefinit pentru tipul de raportare. Date istorice din situațiile financiare depuse. Sursa: Ministerul Finanțelor, data.gov.ro.
Dosare
Nu apare în dosarele publice indexate pe DosarJust.
Întrebări frecvente
Este FARMECUL VECHI S.R.L. activă?
În registrul ONRC din 02.09.2026, FARMECUL VECHI S.R.L. figurează în funcțiune. La ANAF, pe 12.10.2026, era neplătitoare de TVA și inactivă fiscal.
Unde are sediul FARMECUL VECHI S.R.L.?
Sediul înregistrat la ONRC e în Municipiul Satu Mare, județul Satu Mare (ILARIE CHENDI, nr. 36, ap. 1); numărul de înmatriculare e J|30|236|2021, din 01.03.2021.
Ce cifră de afaceri a avut FARMECUL VECHI S.R.L. în 2024?
10.969 lei, cu 23% sub 2023 (14.218 lei), conform situației financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Rezultatul net a fost un profit de 1.301 lei.
De unde vin datele despre FARMECUL VECHI S.R.L.?
Din registrele publice: ONRC (02.09.2026), Ministerul Finanțelor (date fiscale) (01.06.2026), ANAF (12.10.2026), Ministerul Finanțelor (situații financiare) (31.12.2024). Sunt date publice; nu constituie consultanță juridică sau financiară.
Date publice din registre oficiale (ONRC, Ministerul Finanțelor, ANAF). Nu constituie consultanță juridică sau financiară.