CSISZAR S.R.L.
CSISZAR S.R.L.: firmă în funcțiune din Municipiul Târgu Secuiesc, Covasna, CUI 43824847. Cifră de afaceri 2025: 342.045 lei, 3 salariați. Date ONRC, MF, ANAF.
Registru
- CUI
- 43824847
- Denumire
- CSISZAR S.R.L.
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Număr de înmatriculare
- J|14|100|2021
- Stare în registru
- în funcțiune
- Data înmatriculării
- 01.03.2021
- Sediu
- KÖRŐSI CSOMA SÁNDOR, nr. 12, Municipiul Târgu Secuiesc, Covasna
- Activități autorizate (CAEN)
- 1610 Tăierea și rindeluirea lemnului · rev. 2
- 1621 Fabricarea de furnire și a panourilor de lemn · rev. 2
- 1622 Fabricarea parchetului asamblat în panouri · rev. 2
- 1623 Fabricarea altor elemente de dulgherie și tâmplărie, pentru construcții · rev. 2
- 1624 Fabricarea ambalajelor din lemn · rev. 2
- 1629 Fabricarea altor produse din lemn; fabricarea articolelor din plută, paie și din alte materiale vegetale împletite · rev. 2
Arată toate (16)
- 3101 Fabricarea de mobilă pentru birouri și magazine · rev. 2
- 3102 Fabricarea de mobilă pentru bucătării · rev. 2
- 3103 Fabricarea de saltele și somiere · rev. 2
- 3109 Fabricarea de mobilă n.c.a. · rev. 2
- 3299 Fabricarea altor produse manufacturiere n.c.a. · rev. 2
- 4673 Comerț cu ridicata al materialului lemnos și al materialelor de construcții și echipamentelor sanitare · rev. 2
- 0220 Exploatarea forestieră · rev. 3
- 4613 Intermedieri în comerțul cu material lemnos și materiale de construcții · rev. 3
- 4683 Comerț cu ridicata al materialului lemnos și a materialelor de construcție și echipamentelor sanitare · rev. 3
- 4941 Transporturi rutiere de mărfuri · rev. 3
Fiscal
- Plătitor de TVA
- da
- TVA la încasare
- da
- Inactiv fiscal
- nu
- Verificat la ANAF
- 12.10.2026
- Stare la Ministerul Finanțelor
- INREGISTRAT
Financiar · 2021–2025 · 5 bilanțuri
Financiar · 2021–2025 · 5 bilanțuri · ultimul bilanț depus: 2025, față de 2024.
În 2025, cifra de afaceri netă a fost 342.045 lei (-26% față de 2024).
Cifră de afaceri netă (lei): 2021 58,6 mii lei · 2025 342 mii lei · maxim 2023 498 mii lei · minim 2021 58,6 mii lei.
Rezultat net (lei): 2021 −28,1 mii lei · 2025 57,2 mii lei · maxim 2023 178,6 mii lei · minim 2021 −28,1 mii lei.
Număr mediu de salariați (persoane): 2021 2 · 2025 3 · maxim 2023 3 · minim 2021 2.
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Activitate | |||||
| Cifră de afaceri netă | 342.045 lei | 464.250 lei | 498.036 lei | 320.579 lei | 58.558 lei |
| Venituri totale | 341.194 lei | 432.396 lei | 525.743 lei | 340.820 lei | 58.558 lei |
| Cheltuieli totale | 278.490 lei | 257.158 lei | 342.265 lei | 334.287 lei | 86.095 lei |
| Rezultat | |||||
| Profit net | 57.203 lei | 164.912 lei | 178.598 lei | 3.326 lei | 0 lei |
| Pierdere netă | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 28.122 lei |
| Rezultat net | 57.203 lei | 164.912 lei | 178.598 lei | 3.326 lei | -28.122 lei |
| Bilanț | |||||
| Active totale | 151.276 lei | 196.653 lei | 194.788 lei | 166.787 lei | 32.331 lei |
| Datorii | 85.413 lei | 30.455 lei | 40.786 lei | 191.383 lei | 60.253 lei |
| Capitaluri proprii | 65.863 lei | 166.198 lei | 154.002 lei | -24.596 lei | -27.922 lei |
| Oameni | |||||
| Număr mediu de salariați | 3 | 3 | 3 | 2 | 2 |
„fără bilanț” = nicio situație depusă pentru anul respectiv; „—” = nedeclarat sau nedefinit pentru tipul de raportare. Date istorice din situațiile financiare depuse. Sursa: Ministerul Finanțelor, data.gov.ro.
Dosare
Nu apare în dosarele publice indexate pe DosarJust.
Întrebări frecvente
Este CSISZAR S.R.L. activă?
În registrul ONRC din 02.09.2026, CSISZAR S.R.L. figurează în funcțiune. La ANAF, pe 12.10.2026, era plătitoare de TVA.
Unde are sediul CSISZAR S.R.L.?
Sediul înregistrat la ONRC e în Municipiul Târgu Secuiesc, județul Covasna (KÖRŐSI CSOMA SÁNDOR, nr. 12); numărul de înmatriculare e J|14|100|2021, din 01.03.2021.
Ce cifră de afaceri a avut CSISZAR S.R.L. în 2025?
342.045 lei, cu 26% sub 2024 (464.250 lei), conform situației financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Rezultatul net a fost un profit de 57.203 lei.
Câți salariați are CSISZAR S.R.L.?
3 salariați în medie în 2025 (3 în 2024), după situația financiară depusă.
De unde vin datele despre CSISZAR S.R.L.?
Din registrele publice: ONRC (02.09.2026), Ministerul Finanțelor (date fiscale) (01.06.2026), ANAF (12.10.2026), Ministerul Finanțelor (situații financiare) (31.12.2025). Sunt date publice; nu constituie consultanță juridică sau financiară.
Date publice din registre oficiale (ONRC, Ministerul Finanțelor, ANAF). Nu constituie consultanță juridică sau financiară.