PRINT SOLUTION NEAMȚ S.R.L.
PRINT SOLUTION NEAMȚ S.R.L.: firmă cu activitatea suspendată din Loc. Târgu Neamț, Oraș Târgu Neamț, Neamț, CUI 43807528. Cifră de afaceri 2025: 45.672 lei, 1 s
Registru
- CUI
- 43807528
- Denumire
- PRINT SOLUTION NEAMȚ S.R.L.
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Număr de înmatriculare
- J|27|258|2021
- Stare în registru
- cu activitatea suspendată
- Data înmatriculării
- 25.02.2021
- Sediu
- SLT. CÎMPEANU, nr. 1, Loc. Târgu Neamț, Oraș Târgu Neamț, Neamț
Fiscal
- Plătitor de TVA
- nu
- TVA la încasare
- nu
- Inactiv fiscal
- da
- Verificat la ANAF
- 28.10.2026
- Stare la Ministerul Finanțelor
- SUSPENDARE ACTIVITATE
Financiar · 2021–2025 · 5 bilanțuri
Financiar · 2021–2025 · 5 bilanțuri · ultimul bilanț depus: 2025, față de 2024.
În 2025, cifra de afaceri netă a fost 45.672 lei (-52% față de 2024).
Cifră de afaceri netă (lei): 2021 111,6 mii lei · 2025 45,7 mii lei · maxim 2023 152,7 mii lei · minim 2025 45,7 mii lei.
Rezultat net (lei): 2021 87,8 mii lei · 2025 −12,5 mii lei · maxim 2022 115,5 mii lei · minim 2025 −12,5 mii lei.
Număr mediu de salariați (persoane): 2021 1 · 2025 1 · maxim 2021 1 · minim 2021 1.
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Activitate | |||||
| Cifră de afaceri netă | 45.672 lei | 96.031 lei | 152.743 lei | 150.142 lei | 111.590 lei |
| Venituri totale | 45.672 lei | 96.031 lei | 152.743 lei | 150.143 lei | 111.590 lei |
| Cheltuieli totale | 58.163 lei | 95.412 lei | 101.544 lei | 31.710 lei | 20.698 lei |
| Rezultat | |||||
| Profit net | 0 lei | 178 lei | 49.749 lei | 115.452 lei | 87.823 lei |
| Pierdere netă | 12.491 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei |
| Rezultat net | -12.491 lei | 178 lei | 49.749 lei | 115.452 lei | 87.823 lei |
| Bilanț | |||||
| Active totale | 92.498 lei | 115.322 lei | 116.329 lei | 124.801 lei | 90.742 lei |
| Datorii | 38.670 lei | 37.892 lei | 26.982 lei | 9.113 lei | 2.719 lei |
| Capitaluri proprii | 53.828 lei | 77.430 lei | 89.347 lei | 115.688 lei | 88.023 lei |
| Oameni | |||||
| Număr mediu de salariați | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
„fără bilanț” = nicio situație depusă pentru anul respectiv; „—” = nedeclarat sau nedefinit pentru tipul de raportare. Date istorice din situațiile financiare depuse. Sursa: Ministerul Finanțelor, data.gov.ro.
Dosare
Nu apare în dosarele publice indexate pe DosarJust.
Întrebări frecvente
Este PRINT SOLUTION NEAMȚ S.R.L. activă?
În registrul ONRC din 19.10.2026, PRINT SOLUTION NEAMȚ S.R.L. figurează cu activitatea suspendată. La ANAF, pe 28.10.2026, era neplătitoare de TVA și inactivă fiscal.
Unde are sediul PRINT SOLUTION NEAMȚ S.R.L.?
Sediul înregistrat la ONRC e în Loc. Târgu Neamț, Oraș Târgu Neamț, județul Neamț (SLT. CÎMPEANU, nr. 1); numărul de înmatriculare e J|27|258|2021, din 25.02.2021.
Ce cifră de afaceri a avut PRINT SOLUTION NEAMȚ S.R.L. în 2025?
45.672 lei, cu 52% sub 2024 (96.031 lei), conform situației financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Rezultatul net a fost o pierdere de 12.491 lei.
Câți salariați are PRINT SOLUTION NEAMȚ S.R.L.?
1 salariat în medie în 2025 (1 în 2024), după situația financiară depusă.
De unde vin datele despre PRINT SOLUTION NEAMȚ S.R.L.?
Din registrele publice: ONRC (19.10.2026), Ministerul Finanțelor (date fiscale) (01.06.2026), ANAF (28.10.2026), Ministerul Finanțelor (situații financiare) (31.12.2025). Sunt date publice; nu constituie consultanță juridică sau financiară.
Date publice din registre oficiale (ONRC, Ministerul Finanțelor, ANAF). Nu constituie consultanță juridică sau financiară.