GMY LUSH S.R.L.
GMY LUSH S.R.L.: firmă în funcțiune din București Sectorul 2, București, CUI 43729845. Cifră de afaceri 2022: 264.618 lei, 1 salariați. Date ONRC, MF, ANAF.
Registru
- CUI
- 43729845
- Denumire
- GMY LUSH S.R.L.
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Număr de înmatriculare
- J|40|2563|2021
- Stare în registru
- în funcțiune
- Data înmatriculării
- 15.02.2021
- Sediu
- Pantelimon, nr. 144, bl. 102A, sc. A, et. 7, ap. 31, București Sectorul 2, București
- Activități autorizate (CAEN)
- 5911 Activități de producție cinematografică, video și de programe de televiziune · rev. 2
- 5912 Activități de post-producție cinematografică, video și de programe de televiziune · rev. 2
- 5913 Activități de distribuție a filmelor cinematografice, video și a programelor de televiziune · rev. 2
- 6311 Prelucrarea datelor, administrarea paginilor web și activități conexe · rev. 2
- 6312 Activități ale portalurilor web · rev. 2
- 6399 Alte activități de servicii informaționale n.c.a. · rev. 2
Arată toate (7)
- 8299 Alte activități de servicii suport pentru întreprinderi n.c.a. · rev. 2
Fiscal
- Plătitor de TVA
- nu
- TVA la încasare
- nu
- Inactiv fiscal
- da
- Verificat la ANAF
- 28.10.2026
- Stare la Ministerul Finanțelor
- INREGISTRAT
Financiar · 2021–2022 · 2 bilanțuri
Financiar · 2021–2022 · 2 bilanțuri · ultimul bilanț depus: 2022, față de 2021.
În 2022, cifra de afaceri netă a fost 264.618 lei (+7% față de 2021).
Cifră de afaceri netă (lei): 2021 246,6 mii lei · 2022 264,6 mii lei · maxim 2022 264,6 mii lei · minim 2021 246,6 mii lei.
Rezultat net (lei): 2021 207,4 mii lei · 2022 238 mii lei · maxim 2022 238 mii lei · minim 2021 207,4 mii lei.
Număr mediu de salariați (persoane): 2021 1 · 2022 1 · maxim 2021 1 · minim 2021 1.
| Indicator | 2022 | 2021 |
|---|---|---|
| Activitate | ||
| Cifră de afaceri netă | 264.618 lei | 246.568 lei |
| Venituri totale | 264.618 lei | 246.568 lei |
| Cheltuieli totale | 22.421 lei | 36.658 lei |
| Rezultat | ||
| Profit net | 237.967 lei | 207.444 lei |
| Pierdere netă | 0 lei | 0 lei |
| Rezultat net | 237.967 lei | 207.444 lei |
| Bilanț | ||
| Active totale | 446.866 lei | 207.644 lei |
| Datorii | 1.255 lei | 0 lei |
| Capitaluri proprii | 445.611 lei | 207.644 lei |
| Oameni | ||
| Număr mediu de salariați | 1 | 1 |
„fără bilanț” = nicio situație depusă pentru anul respectiv; „—” = nedeclarat sau nedefinit pentru tipul de raportare. Date istorice din situațiile financiare depuse. Sursa: Ministerul Finanțelor, data.gov.ro.
Dosare
Nu apare în dosarele publice indexate pe DosarJust.
Întrebări frecvente
Este GMY LUSH S.R.L. activă?
În registrul ONRC din 19.10.2026, GMY LUSH S.R.L. figurează în funcțiune, cu 2 alerte în registru. La ANAF, pe 28.10.2026, era neplătitoare de TVA și inactivă fiscal.
Unde are sediul GMY LUSH S.R.L.?
Sediul înregistrat la ONRC e în București Sectorul 2, județul București (Pantelimon, nr. 144, bl. 102A, sc. A, et. 7, ap. 31); numărul de înmatriculare e J|40|2563|2021, din 15.02.2021.
Ce cifră de afaceri a avut GMY LUSH S.R.L. în 2022?
264.618 lei, cu 7% peste 2021 (246.568 lei), conform situației financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Rezultatul net a fost un profit de 237.967 lei.
Câți salariați are GMY LUSH S.R.L.?
1 salariat în medie în 2022 (1 în 2021), după situația financiară depusă.
De unde vin datele despre GMY LUSH S.R.L.?
Din registrele publice: ONRC (19.10.2026), Ministerul Finanțelor (date fiscale) (01.06.2026), ANAF (28.10.2026), Ministerul Finanțelor (situații financiare) (31.12.2022). Sunt date publice; nu constituie consultanță juridică sau financiară.
Date publice din registre oficiale (ONRC, Ministerul Finanțelor, ANAF). Nu constituie consultanță juridică sau financiară.