RINBAU CONSTRUCT INVEST S.R.L.
RINBAU CONSTRUCT INVEST S.R.L.: firmă în funcțiune din Sat Baciu, Comuna Baciu, Cluj, CUI 43726768. Cifră de afaceri 2025: 445.538 lei, 0 salariați. Date ONRC,
Registru
- CUI
- 43726768
- Denumire
- RINBAU CONSTRUCT INVEST S.R.L.
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Număr de înmatriculare
- J|12|739|2021
- Stare în registru
- în funcțiune
- Data înmatriculării
- 12.02.2021
- Sediu
- Berzei, nr. 10-12, bl. E-F, et. P, ap. 3, Tronson C5, Sat Baciu, Comuna Baciu, Cluj
- Activități autorizate (CAEN)
- 4100 Lucrări de construcții ale clădirilor rezidențiale și nerezidențiale · rev. 3
- 4312 Lucrări de pregătire a terenului · rev. 3
- 4323 Lucrări de izolații · rev. 3
- 4335 Alte lucrări de finisare · rev. 3
- 4350 Lucrări speciale de construcții pentru proiecte de geniu civil · rev. 3
- 4391 Activități de zidărie · rev. 3
Arată toate (11)
- 4399 Alte lucrări speciale de construcții n.c.a. · rev. 3
- 5590 Alte servicii de cazare · rev. 3
- 6820 închirierea și subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate · rev. 3
- 6831 Servicii de intermediere a tranzacțiilor imobiliare · rev. 3
- 6832 Alte activități pentru tranzacții imobiliare pe bază de comision sau contract · rev. 3
Fiscal
- Plătitor de TVA
- da
- TVA la încasare
- nu
- Inactiv fiscal
- nu
- Verificat la ANAF
- 28.10.2026
- Stare la Ministerul Finanțelor
- INREGISTRAT
Financiar · 2021–2025 · 5 bilanțuri
Financiar · 2021–2025 · 5 bilanțuri · ultimul bilanț depus: 2025, față de 2024.
În 2025, cifra de afaceri netă a fost 445.538 lei (-88% față de 2024).
Cifră de afaceri netă (lei): 2021 0 lei · 2025 445,5 mii lei · maxim 2024 3,8 mil. lei · minim 2021 0 lei.
Rezultat net (lei): 2021 −10,8 mii lei · 2025 357,1 mii lei · maxim 2024 2,4 mil. lei · minim 2022 −678,2 mii lei.
Număr mediu de salariați (persoane): 2021 0 · 2025 0 · maxim 2022 1 · minim 2021 0.
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Activitate | |||||
| Cifră de afaceri netă | 445.538 lei | 3.794.551 lei | 768.566 lei | 1.352.124 lei | 0 lei |
| Venituri totale | 530.934 lei | 3.801.389 lei | 768.566 lei | 1.352.124 lei | 0 lei |
| Cheltuieli totale | 109.108 lei | 953.556 lei | 478.405 lei | 2.016.807 lei | 10.831 lei |
| Rezultat | |||||
| Profit net | 357.116 lei | 2.395.580 lei | 282.476 lei | 0 lei | 0 lei |
| Pierdere netă | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 678.204 lei | 10.831 lei |
| Rezultat net | 357.116 lei | 2.395.580 lei | 282.476 lei | -678.204 lei | -10.831 lei |
| Bilanț | |||||
| Active totale | 4.447.134 lei | 4.335.747 lei | 1.673.150 lei | 1.313.090 lei | 502.802 lei |
| Datorii | 2.090.997 lei | 2.336.726 lei | 2.069.709 lei | 1.992.125 lei | 503.633 lei |
| Capitaluri proprii | 2.356.137 lei | 1.999.021 lei | -396.559 lei | -679.035 lei | -831 lei |
| Oameni | |||||
| Număr mediu de salariați | 0 | 0 | 1 | 1 | 0 |
„fără bilanț” = nicio situație depusă pentru anul respectiv; „—” = nedeclarat sau nedefinit pentru tipul de raportare. Date istorice din situațiile financiare depuse. Sursa: Ministerul Finanțelor, data.gov.ro.
Dosare
Nu apare în dosarele publice indexate pe DosarJust.
Întrebări frecvente
Este RINBAU CONSTRUCT INVEST S.R.L. activă?
În registrul ONRC din 19.10.2026, RINBAU CONSTRUCT INVEST S.R.L. figurează în funcțiune. La ANAF, pe 28.10.2026, era plătitoare de TVA.
Unde are sediul RINBAU CONSTRUCT INVEST S.R.L.?
Sediul înregistrat la ONRC e în Sat Baciu, Comuna Baciu, județul Cluj (Berzei, nr. 10-12, bl. E-F, et. P, ap. 3, Tronson C5); numărul de înmatriculare e J|12|739|2021, din 12.02.2021.
Ce cifră de afaceri a avut RINBAU CONSTRUCT INVEST S.R.L. în 2025?
445.538 lei, cu 88% sub 2024 (3.794.551 lei), conform situației financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Rezultatul net a fost un profit de 357.116 lei.
Câți salariați are RINBAU CONSTRUCT INVEST S.R.L.?
0 salariați în medie în 2025 (0 în 2024), după situația financiară depusă.
De unde vin datele despre RINBAU CONSTRUCT INVEST S.R.L.?
Din registrele publice: ONRC (19.10.2026), Ministerul Finanțelor (date fiscale) (01.06.2026), ANAF (28.10.2026), Ministerul Finanțelor (situații financiare) (31.12.2025). Sunt date publice; nu constituie consultanță juridică sau financiară.
Date publice din registre oficiale (ONRC, Ministerul Finanțelor, ANAF). Nu constituie consultanță juridică sau financiară.