PROAER INSTAL S.R.L.
PROAER INSTAL S.R.L.: firmă în funcțiune din Sat Ștefăneștii de Jos, Comuna Ștefăneștii de Jos, Ilfov, CUI 43678873. Cifră de afaceri 2025: 61.885 lei, 1 salari
Registru
- CUI
- 43678873
- Denumire
- PROAER INSTAL S.R.L.
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Număr de înmatriculare
- J|23|681|2021
- Stare în registru
- în funcțiune
- Data înmatriculării
- 04.02.2021
- Sediu
- Linia de Centură, nr. 2, Depozitul C1, Sat Ștefăneștii de Jos, Comuna Ștefăneștii de Jos, Ilfov
- Activități autorizate (CAEN)
- 4322 Lucrări de instalații sanitare, de încălzire și de aer condiționat · rev. 2
Fiscal
- Plătitor de TVA
- da
- TVA la încasare
- nu
- Inactiv fiscal
- nu
- Verificat la ANAF
- 12.10.2026
- Stare la Ministerul Finanțelor
- INREGISTRAT
Financiar · 2021–2025 · 5 bilanțuri
Financiar · 2021–2025 · 5 bilanțuri · ultimul bilanț depus: 2025, față de 2024.
În 2025, cifra de afaceri netă a fost 61.885 lei (-1% față de 2024).
Cifră de afaceri netă (lei): 2021 18,6 mii lei · 2025 61,9 mii lei · maxim 2024 62,2 mii lei · minim 2021 18,6 mii lei.
Rezultat net (lei): 2021 −8,8 mii lei · 2025 −6,2 mii lei · maxim 2025 −6,2 mii lei · minim 2023 −23,2 mii lei.
Număr mediu de salariați (persoane): 2021 1 · 2025 1 · maxim 2021 1 · minim 2021 1.
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Activitate | |||||
| Cifră de afaceri netă | 61.885 lei | 62.217 lei | 27.505 lei | 30.657 lei | 18.551 lei |
| Venituri totale | 61.885 lei | 62.217 lei | 27.505 lei | 30.657 lei | 18.551 lei |
| Cheltuieli totale | 67.498 lei | 70.529 lei | 50.391 lei | 48.437 lei | 27.123 lei |
| Rezultat | |||||
| Profit net | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei |
| Pierdere netă | 6.232 lei | 8.934 lei | 23.161 lei | 18.087 lei | 8.758 lei |
| Rezultat net | -6.232 lei | -8.934 lei | -23.161 lei | -18.087 lei | -8.758 lei |
| Bilanț | |||||
| Active totale | 14.735 lei | 10.519 lei | 10.213 lei | 8.219 lei | 14.104 lei |
| Datorii | 79.707 lei | 69.258 lei | 60.019 lei | 34.864 lei | 22.662 lei |
| Capitaluri proprii | -64.972 lei | -58.739 lei | -49.806 lei | -26.645 lei | -8.558 lei |
| Oameni | |||||
| Număr mediu de salariați | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
„fără bilanț” = nicio situație depusă pentru anul respectiv; „—” = nedeclarat sau nedefinit pentru tipul de raportare. Date istorice din situațiile financiare depuse. Sursa: Ministerul Finanțelor, data.gov.ro.
Dosare
Nu apare în dosarele publice indexate pe DosarJust.
Întrebări frecvente
Este PROAER INSTAL S.R.L. activă?
În registrul ONRC din 02.09.2026, PROAER INSTAL S.R.L. figurează în funcțiune. La ANAF, pe 12.10.2026, era plătitoare de TVA.
Unde are sediul PROAER INSTAL S.R.L.?
Sediul înregistrat la ONRC e în Sat Ștefăneștii de Jos, Comuna Ștefăneștii de Jos, județul Ilfov (Linia de Centură, nr. 2, Depozitul C1); numărul de înmatriculare e J|23|681|2021, din 04.02.2021.
Ce cifră de afaceri a avut PROAER INSTAL S.R.L. în 2025?
61.885 lei, cu 1% sub 2024 (62.217 lei), conform situației financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Rezultatul net a fost o pierdere de 6.232 lei.
Câți salariați are PROAER INSTAL S.R.L.?
1 salariat în medie în 2025 (1 în 2024), după situația financiară depusă.
De unde vin datele despre PROAER INSTAL S.R.L.?
Din registrele publice: ONRC (02.09.2026), Ministerul Finanțelor (date fiscale) (01.06.2026), ANAF (12.10.2026), Ministerul Finanțelor (situații financiare) (31.12.2025). Sunt date publice; nu constituie consultanță juridică sau financiară.
Date publice din registre oficiale (ONRC, Ministerul Finanțelor, ANAF). Nu constituie consultanță juridică sau financiară.