INNO CLEVER SRL — dosare în instanță
Numele INNO CLEVER SRL apare în 2 dosare publice la 1 instanță; ultima activitate: 27 septembrie 2026.
- Dosare publice
- 2
- Instanțe
- 1
- Primul dosar
- 16 aprilie 2025
- Ultima activitate
- 27 septembrie 2026
- Rol dominant
- Reclamant — 2 din 2 dosare cu calitate cunoscută (100%)
Din registrul firmelor (CUI 43670993)
- CUI
- 43670993
- Denumire
- INNO CLEVER S.R.L.
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Număr de înmatriculare
- J|12|707|2024
- Stare în registru
- în funcțiune
- Data înmatriculării
- 06.02.2024
- Sediu
- GHERASE DENDRINO, nr. 18, Municipiul Cluj-Napoca, Cluj
- Activități autorizate (CAEN)
- 6120 Activități de revânzare a serviciilor de telecomunicații și servicii de intermediere pentru telecomunicații · rev. 3
- 6210 Activități de realizare a soft-ului la comandă (software orientat client) · rev. 3
- 6220 Activități de consultanță în tehnologia informației și de management (gestiune și exploatare) a mijloacelor de calcul · rev. 3
- 6290 Alte activități de servicii privind tehnologia informației · rev. 3
- 6310 Prelucrarea datelor, administrarea paginilor web și activități conexe · rev. 3
- 7020 Activități de consultanță în afaceri și management · rev. 3
Arată toate (12)
- 7210 Cercetare-dezvoltare în științe naturale și inginerie · rev. 3
- 8240 Activități de intermediere pentru servicii suport pentru întreprinderi n.c.a. · rev. 3
- 8299 Alte activități de servicii suport pentru întreprinderi n.c.a. · rev. 3
- 8561 Activități de intermediere pentru cursuri și tutori (îndrumători, profesori) · rev. 3
- 8569 Activități de servicii suport pentru învățământ · rev. 3
- 9540 Servicii de intermediere pentru repararea și întreținerea calculatoarelor, a articolelor personale și de uz gospodăresc, a autovehiculelor și motocicletelor · rev. 3
Fiscal
- Plătitor de TVA
- da
- TVA la încasare
- nu
- Inactiv fiscal
- nu
- Verificat la ANAF
- 17.10.2026
- Stare la Ministerul Finanțelor
- TRANSFER(SOSIRE)
Financiar
Financiar · 2021–2025 · 5 bilanțuri · ultimul bilanț depus: 2025, față de 2024.
În 2025, cifra de afaceri netă a fost 21.170 lei (+184% față de 2024).
Cifră de afaceri netă (lei): 2021 2,5 mii lei · 2025 21,2 mii lei · maxim 2025 21,2 mii lei · minim 2021 2,5 mii lei.
Rezultat net (lei): 2021 −746 lei · 2025 4,9 mii lei · maxim 2024 6,2 mii lei · minim 2021 −746 lei.
Număr mediu de salariați (persoane): 2024 0 · 2025 0 · maxim 2024 0 · minim 2024 0.
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Activitate | |||||
| Cifră de afaceri netă | 21.170 lei | 7.462 lei | 3.710 lei | 13.097 lei | 2.500 lei |
| Venituri totale | 21.404 lei | 7.462 lei | 3.710 lei | 13.401 lei | 2.518 lei |
| Cheltuieli totale | 15.588 lei | 61 lei | 2.378 lei | 11.586 lei | 3.188 lei |
| Rezultat | |||||
| Profit net | 4.885 lei | 6.223 lei | 1.119 lei | 1.420 lei | 0 lei |
| Pierdere netă | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 746 lei |
| Rezultat net | 4.885 lei | 6.223 lei | 1.119 lei | 1.420 lei | -746 lei |
| Bilanț | |||||
| Active totale | 20.612 lei | 9.454 lei | 1.993 lei | 976 lei | 309 lei |
| Datorii | 7.511 lei | 1.238 lei | 0 lei | 103 lei | 855 lei |
| Capitaluri proprii | 13.101 lei | 8.216 lei | 1.993 lei | 873 lei | -546 lei |
| Oameni | |||||
| Număr mediu de salariați | 0 | 0 | — | — | — |
„fără bilanț” = nicio situație depusă pentru anul respectiv; „—” = nedeclarat sau nedefinit pentru tipul de raportare. Date istorice din situațiile financiare depuse. Sursa: Ministerul Finanțelor, data.gov.ro.
Calitate procesuală
- Reclamant: 2
Categorii de dosare
- Contencios administrativ: 2
Stadii procesuale
- Fond: 2
Dosare pe ani
- 2025: 1
- 2026: 1
Cifrele de mai sus sunt calculate din cele 2 dosare analizate.
Dosare recente
| Dosar | Instanță | Categorie | Stadiu | Calitate |
|---|---|---|---|---|
| 346/33/2025 | Curtea de Apel Cluj | Contencios administrativ și fiscal | Fond | Reclamant |
| 346/33/2025* | Curtea de Apel Cluj | Contencios administrativ și fiscal | Fond | Reclamant |
Pagina agregă dosarele publice în care apare acest nume de persoană juridică. Nu confirmă identitatea juridică (datele ECRIS nu conțin CUI). Sursa: portal.just.ro.
Întrebări frecvente
În câte dosare apare INNO CLEVER SRL?
INNO CLEVER SRL apare în 2 dosare publice la 1 instanță; ultima activitate: 27 septembrie 2026.
În ce calitate apare cel mai des INNO CLEVER SRL?
Cel mai des ca reclamant (2 din 2 dosare cu calitate cunoscută), în special în materia contencios administrativ (2 dosare). Cifrele sunt calculate din dosarele analizate.
Ce înseamnă reclamant?
Reclamant: persoana care a formulat cererea de chemare în judecată.
Confirmă această pagină că este firma pe care o căutați? De unde vin datele?
Nu. Pagina grupează dosarele publice în care apare acest nume de persoană juridică; datele din portalul instanțelor (ECRIS) nu conțin CUI, deci nu putem confirma identitatea juridică. Sursa: portal.just.ro. Datele acestei pagini au fost calculate la 06 octombrie 2026.