LAURENȚIU SANDU S.R.L.

LAURENȚIU SANDU S.R.L.: firmă în funcțiune din Sat Sticlaria, Comuna Scobinți, Iași, CUI 43670330. Cifră de afaceri 2025: 277.200 lei, 0 salariați. Date ONRC, M

Registru

CUI
43670330
Denumire
LAURENȚIU SANDU S.R.L.
Formă juridică
societate cu răspundere limitată
Număr de înmatriculare
J|22|393|2021
Stare în registru
în funcțiune
Data înmatriculării
04.02.2021
Sediu
Reg. Agr. Vol 7, Fila 349, Sat Sticlaria, Comuna Scobinți, Iași
Activități autorizate (CAEN)
  • 4211 Lucrări de construcții a drumurilor și autostrăzilor · rev. 2
  • 4213 Construcția de poduri și tuneluri · rev. 2
  • 4221 Lucrări de construcții a proiectelor utilitare pentru fluide · rev. 2
  • 4222 Lucrări de construcții a proiectelor utilitare pentru electricitate și telecomunicații · rev. 2
  • 4311 Lucrări de demolare a construcțiilor · rev. 2
  • 4312 Lucrări de pregătire a terenului · rev. 2
Arată toate (12)
  • 4313 Lucrări de foraj și sondaj pentru construcții · rev. 2
  • 4329 Alte lucrări de instalații pentru construcții · rev. 2
  • 4673 Comerț cu ridicata al materialului lemnos și al materialelor de construcții și echipamentelor sanitare · rev. 2
  • 4711 Comerț cu amănuntul în magazine nespecializate, cu vânzare predominantă de produse alimentare, băuturi și tutun · rev. 2
  • 4941 Transporturi rutiere de mărfuri · rev. 2
  • 7732 Activități de închiriere și leasing cu mașini și echipamente pentru construcții · rev. 2

Fiscal

Plătitor de TVA
da
TVA la încasare
nu
Inactiv fiscal
nu
Verificat la ANAF
28.10.2026
Stare la Ministerul Finanțelor
INREGISTRAT

Financiar · 2024–2025 · 2 bilanțuri

Financiar · 2024–2025 · 2 bilanțuri · ultimul bilanț depus: 2025, față de 2024.

În 2025, cifra de afaceri netă a fost 277.200 lei (+162% față de 2024).

Cifră de afaceri netă (lei): 2024 105,9 mii lei · 2025 277,2 mii lei · maxim 2025 277,2 mii lei · minim 2024 105,9 mii lei.

Rezultat net (lei): 2024 28,2 mii lei · 2025 152,8 mii lei · maxim 2025 152,8 mii lei · minim 2024 28,2 mii lei.

Număr mediu de salariați (persoane): 2024 0 · 2025 0 · maxim 2024 0 · minim 2024 0.

Indicator20252024
Activitate
Cifră de afaceri netă277.200 lei105.942 lei
Venituri totale366.950 lei105.942 lei
Cheltuieli totale185.931 lei72.405 lei
Rezultat
Profit net152.846 lei28.171 lei
Pierdere netă0 lei0 lei
Rezultat net152.846 lei28.171 lei
Bilanț
Active totale364.885 lei189.449 lei
Datorii183.668 lei161.078 lei
Capitaluri proprii181.217 lei28.371 lei
Oameni
Număr mediu de salariați00

„fără bilanț” = nicio situație depusă pentru anul respectiv; „—” = nedeclarat sau nedefinit pentru tipul de raportare. Date istorice din situațiile financiare depuse. Sursa: Ministerul Finanțelor, data.gov.ro.

Dosare

Nu apare în dosarele publice indexate pe DosarJust.

Întrebări frecvente

Este LAURENȚIU SANDU S.R.L. activă?

În registrul ONRC din 19.10.2026, LAURENȚIU SANDU S.R.L. figurează în funcțiune. La ANAF, pe 28.10.2026, era plătitoare de TVA.

Unde are sediul LAURENȚIU SANDU S.R.L.?

Sediul înregistrat la ONRC e în Sat Sticlaria, Comuna Scobinți, județul Iași (Reg. Agr. Vol 7, Fila 349); numărul de înmatriculare e J|22|393|2021, din 04.02.2021.

Ce cifră de afaceri a avut LAURENȚIU SANDU S.R.L. în 2025?

277.200 lei, cu 162% peste 2024 (105.942 lei), conform situației financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Rezultatul net a fost un profit de 152.846 lei.

Câți salariați are LAURENȚIU SANDU S.R.L.?

0 salariați în medie în 2025 (0 în 2024), după situația financiară depusă.

De unde vin datele despre LAURENȚIU SANDU S.R.L.?

Din registrele publice: ONRC (19.10.2026), Ministerul Finanțelor (date fiscale) (01.06.2026), ANAF (28.10.2026), Ministerul Finanțelor (situații financiare) (31.12.2025). Sunt date publice; nu constituie consultanță juridică sau financiară.

Date publice din registre oficiale (ONRC, Ministerul Finanțelor, ANAF). Nu constituie consultanță juridică sau financiară.