SIM TOP MAXIM CONSTRUCT S.R.L.
SIM TOP MAXIM CONSTRUCT S.R.L.: firmă în funcțiune din Sat Malu Spart, Oraș Bolintin-Vale, Giurgiu, CUI 43643298. Cifră de afaceri 2023: 1.151.879 lei, 8 salari
Registru
- CUI
- 43643298
- Denumire
- SIM TOP MAXIM CONSTRUCT S.R.L.
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Număr de înmatriculare
- J|52|93|2021
- Stare în registru
- în funcțiune
- Data înmatriculării
- 29.01.2021
- Sediu
- MALU SPART, nr. 627, CAMERA 4, Sat Malu Spart, Oraș Bolintin-Vale, Giurgiu
- Activități autorizate (CAEN)
- 4120 Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale · rev. 2
- 4211 Lucrări de construcții a drumurilor și autostrăzilor · rev. 2
- 4221 Lucrări de construcții a proiectelor utilitare pentru fluide · rev. 2
- 4299 Lucrări de construcții a altor proiecte inginerești n.c.a · rev. 2
- 4311 Lucrări de demolare a construcțiilor · rev. 2
- 4312 Lucrări de pregătire a terenului · rev. 2
Arată toate (19)
- 4313 Lucrări de foraj și sondaj pentru construcții · rev. 2
- 4321 Lucrări de instalații electrice · rev. 2
- 4322 Lucrări de instalații sanitare, de încălzire și de aer condiționat · rev. 2
- 4329 Alte lucrări de instalații pentru construcții · rev. 2
- 4331 Lucrări de ipsoserie · rev. 2
- 4332 Lucrări de tâmplărie și dulgherie · rev. 2
- 4333 Lucrări de pardosire și placare a pereților · rev. 2
- 4334 Lucrări de vopsitorie, zugrăveli și montări de geamuri · rev. 2
- 4339 Alte lucrări de finisare · rev. 2
- 4391 Lucrări de învelitori, șarpante și terase la construcții · rev. 2
- 4399 Alte lucrări speciale de construcții n.c.a. · rev. 2
- 4673 Comerț cu ridicata al materialului lemnos și al materialelor de construcții și echipamentelor sanitare · rev. 2
- 4941 Transporturi rutiere de mărfuri · rev. 2
Fiscal
- Plătitor de TVA
- nu
- TVA la încasare
- nu
- Inactiv fiscal
- da
- Verificat la ANAF
- 12.10.2026
- Stare la Ministerul Finanțelor
- INREGISTRAT
Financiar · 2021–2023 · 3 bilanțuri
Financiar · 2021–2023 · 3 bilanțuri · ultimul bilanț depus: 2023, față de 2022.
În 2023, cifra de afaceri netă a fost 1.151.879 lei (+8% față de 2022).
Cifră de afaceri netă (lei): 2021 280,2 mii lei · 2023 1,2 mil. lei · maxim 2023 1,2 mil. lei · minim 2021 280,2 mii lei.
Rezultat net (lei): 2021 187,2 mii lei · 2023 553,9 mii lei · maxim 2022 708,3 mii lei · minim 2021 187,2 mii lei.
Număr mediu de salariați (persoane): 2021 6 · 2023 8 · maxim 2023 8 · minim 2022 5.
| Indicator | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|
| Activitate | |||
| Cifră de afaceri netă | 1.151.879 lei | 1.061.989 lei | 280.231 lei |
| Venituri totale | 1.151.879 lei | 1.061.989 lei | 280.231 lei |
| Cheltuieli totale | 587.077 lei | 343.277 lei | 90.249 lei |
| Rezultat | |||
| Profit net | 553.859 lei | 708.292 lei | 187.180 lei |
| Pierdere netă | 0 lei | 0 lei | 0 lei |
| Rezultat net | 553.859 lei | 708.292 lei | 187.180 lei |
| Bilanț | |||
| Active totale | 1.280.582 lei | 435.420 lei | 220.684 lei |
| Datorii | 381.111 lei | 89.808 lei | 33.304 lei |
| Capitaluri proprii | 899.471 lei | 345.612 lei | 187.380 lei |
| Oameni | |||
| Număr mediu de salariați | 8 | 5 | 6 |
„fără bilanț” = nicio situație depusă pentru anul respectiv; „—” = nedeclarat sau nedefinit pentru tipul de raportare. Date istorice din situațiile financiare depuse. Sursa: Ministerul Finanțelor, data.gov.ro.
Dosare
Nu apare în dosarele publice indexate pe DosarJust.
Întrebări frecvente
Este SIM TOP MAXIM CONSTRUCT S.R.L. activă?
În registrul ONRC din 02.09.2026, SIM TOP MAXIM CONSTRUCT S.R.L. figurează în funcțiune. La ANAF, pe 12.10.2026, era neplătitoare de TVA și inactivă fiscal.
Unde are sediul SIM TOP MAXIM CONSTRUCT S.R.L.?
Sediul înregistrat la ONRC e în Sat Malu Spart, Oraș Bolintin-Vale, județul Giurgiu (MALU SPART, nr. 627, CAMERA 4); numărul de înmatriculare e J|52|93|2021, din 29.01.2021.
Ce cifră de afaceri a avut SIM TOP MAXIM CONSTRUCT S.R.L. în 2023?
1.151.879 lei, cu 8% peste 2022 (1.061.989 lei), conform situației financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Rezultatul net a fost un profit de 553.859 lei.
Câți salariați are SIM TOP MAXIM CONSTRUCT S.R.L.?
8 salariați în medie în 2023 (5 în 2022), după situația financiară depusă.
De unde vin datele despre SIM TOP MAXIM CONSTRUCT S.R.L.?
Din registrele publice: ONRC (02.09.2026), Ministerul Finanțelor (date fiscale) (01.06.2026), ANAF (12.10.2026), Ministerul Finanțelor (situații financiare) (31.12.2023). Sunt date publice; nu constituie consultanță juridică sau financiară.
Date publice din registre oficiale (ONRC, Ministerul Finanțelor, ANAF). Nu constituie consultanță juridică sau financiară.