TEVINSTAL GIN S.R.L.
TEVINSTAL GIN S.R.L.: firmă în funcțiune din Sat Gugești, Comuna Gugești, Vrancea, CUI 43639645. Cifră de afaceri 2025: 21.350 lei. Date ONRC, MF, ANAF.
Registru
- CUI
- 43639645
- Denumire
- TEVINSTAL GIN S.R.L.
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Număr de înmatriculare
- J|39|72|2021
- Stare în registru
- în funcțiune
- Data înmatriculării
- 29.01.2021
- Sediu
- UNIRII, nr. 36A, Sat Gugești, Comuna Gugești, Vrancea
- Activități autorizate (CAEN)
- 2511 Fabricarea de construcții metalice și părți componente ale structurilor metalice · rev. 2
- 4321 Lucrări de instalații electrice · rev. 2
- 4322 Lucrări de instalații sanitare, de încălzire și de aer condiționat · rev. 2
- 4329 Alte lucrări de instalații pentru construcții · rev. 2
- 4391 Lucrări de învelitori, șarpante și terase la construcții · rev. 2
- 4631 Comerț cu ridicata al fructelor și legumelor · rev. 2
Arată toate (11)
- 4939 Alte transporturi terestre de călători n.c.a · rev. 2
- 4941 Transporturi rutiere de mărfuri · rev. 2
- 5210 Depozitări · rev. 2
- 5229 Alte activități anexe transporturilor · rev. 2
- 6622 Activități ale agenților și broker-ilor de asigurări · rev. 2
Fiscal
- Plătitor de TVA
- nu
- TVA la încasare
- nu
- Inactiv fiscal
- nu
- Verificat la ANAF
- 12.10.2026
- Stare la Ministerul Finanțelor
- INREGISTRAT
Financiar · 2021–2025 · 5 bilanțuri
Financiar · 2021–2025 · 5 bilanțuri · ultimul bilanț depus: 2025, față de 2024.
În 2025, cifra de afaceri netă a fost 21.350 lei (+346% față de 2024).
Cifră de afaceri netă (lei): 2021 2,6 mii lei · 2025 21,4 mii lei · maxim 2025 21,4 mii lei · minim 2021 2,6 mii lei.
Rezultat net (lei): 2021 −2,8 mii lei · 2025 4,3 mii lei · maxim 2025 4,3 mii lei · minim 2022 −3,6 mii lei.
Număr mediu de salariați: nu se raportează pentru acest tip de situație.
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Activitate | |||||
| Cifră de afaceri netă | 21.350 lei | 4.790 lei | 11.455 lei | 16.635 lei | 2.599 lei |
| Venituri totale | 21.350 lei | 4.790 lei | 11.455 lei | 16.635 lei | 2.599 lei |
| Cheltuieli totale | 16.455 lei | 6.855 lei | 14.752 lei | 19.723 lei | 5.287 lei |
| Rezultat | |||||
| Profit net | 4.266 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei |
| Pierdere netă | 0 lei | 2.065 lei | 3.297 lei | 3.588 lei | 2.766 lei |
| Rezultat net | 4.266 lei | -2.065 lei | -3.297 lei | -3.588 lei | -2.766 lei |
| Bilanț | |||||
| Active totale | 2.214 lei | 4.000 lei | 1.454 lei | 519 lei | 310 lei |
| Datorii | 9.463 lei | 15.515 lei | 10.905 lei | 6.673 lei | 2.876 lei |
| Capitaluri proprii | -7.249 lei | -11.515 lei | -9.451 lei | -6.154 lei | -2.566 lei |
| Oameni | |||||
| Număr mediu de salariați | — | — | — | — | — |
„fără bilanț” = nicio situație depusă pentru anul respectiv; „—” = nedeclarat sau nedefinit pentru tipul de raportare. Date istorice din situațiile financiare depuse. Sursa: Ministerul Finanțelor, data.gov.ro.
Dosare
Nu apare în dosarele publice indexate pe DosarJust.
Întrebări frecvente
Este TEVINSTAL GIN S.R.L. activă?
În registrul ONRC din 02.09.2026, TEVINSTAL GIN S.R.L. figurează în funcțiune. La ANAF, pe 12.10.2026, era neplătitoare de TVA.
Unde are sediul TEVINSTAL GIN S.R.L.?
Sediul înregistrat la ONRC e în Sat Gugești, Comuna Gugești, județul Vrancea (UNIRII, nr. 36A); numărul de înmatriculare e J|39|72|2021, din 29.01.2021.
Ce cifră de afaceri a avut TEVINSTAL GIN S.R.L. în 2025?
21.350 lei, cu 346% peste 2024 (4.790 lei), conform situației financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Rezultatul net a fost un profit de 4.266 lei.
De unde vin datele despre TEVINSTAL GIN S.R.L.?
Din registrele publice: ONRC (02.09.2026), Ministerul Finanțelor (date fiscale) (01.06.2026), ANAF (12.10.2026), Ministerul Finanțelor (situații financiare) (31.12.2025). Sunt date publice; nu constituie consultanță juridică sau financiară.
Date publice din registre oficiale (ONRC, Ministerul Finanțelor, ANAF). Nu constituie consultanță juridică sau financiară.