DISTRI PAN ADI S.R.L.
DISTRI PAN ADI S.R.L.: firmă în funcțiune din Municipiul Timișoara, Timiș, CUI 43617019. Cifră de afaceri 2022: 949.884 lei, 2 salariați. Date ONRC, MF, ANAF.
Registru
- CUI
- 43617019
- Denumire
- DISTRI PAN ADI S.R.L.
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Număr de înmatriculare
- J|35|278|2021
- Stare în registru
- în funcțiune
- Data înmatriculării
- 26.01.2021
- Sediu
- SFINȚII APOSTOLI PETRU ȘI PAVEL, nr. 3, et. PARTER, SAD 5, CAMERA 1, Municipiul Timișoara, Timiș
- Activități autorizate (CAEN)
- 1071 Fabricarea pâinii; fabricarea prăjiturilor și a produselor proaspete de patiserie · rev. 3
- 4617 Intermedieri în comerțul cu produse alimentare, băuturi și tutun · rev. 3
- 4932 Transporturi terestre de pasageri, ocazionale · rev. 3
- 5320 Alte activități poștale și de curier · rev. 3
- 5630 Baruri și alte activități de servire a băuturilor · rev. 3
- 9531 Repararea și întreținerea autovehiculelor · rev. 3
Fiscal
- Plătitor de TVA
- nu
- TVA la încasare
- nu
- Inactiv fiscal
- da
- Verificat la ANAF
- 17.10.2026
- Stare la Ministerul Finanțelor
- INREGISTRAT
Financiar · 2021–2022 · 2 bilanțuri
Financiar · 2021–2022 · 2 bilanțuri · ultimul bilanț depus: 2022, față de 2021.
În 2022, cifra de afaceri netă a fost 949.884 lei (+235% față de 2021).
Cifră de afaceri netă (lei): 2021 283,2 mii lei · 2022 949,9 mii lei · maxim 2022 949,9 mii lei · minim 2021 283,2 mii lei.
Rezultat net (lei): 2021 196,2 mii lei · 2022 617 mii lei · maxim 2022 617 mii lei · minim 2021 196,2 mii lei.
Număr mediu de salariați (persoane): 2022 2 · maxim 2022 2 · minim 2022 2.
| Indicator | 2022 | 2021 |
|---|---|---|
| Activitate | ||
| Cifră de afaceri netă | 949.884 lei | 283.161 lei |
| Venituri totale | 949.884 lei | 283.161 lei |
| Cheltuieli totale | 314.199 lei | 78.636 lei |
| Rezultat | ||
| Profit net | 616.985 lei | 196.201 lei |
| Pierdere netă | 0 lei | 0 lei |
| Rezultat net | 616.985 lei | 196.201 lei |
| Bilanț | ||
| Active totale | 913.512 lei | 297.361 lei |
| Datorii | 120.126 lei | 100.960 lei |
| Capitaluri proprii | 793.386 lei | 196.401 lei |
| Oameni | ||
| Număr mediu de salariați | 2 | — |
„fără bilanț” = nicio situație depusă pentru anul respectiv; „—” = nedeclarat sau nedefinit pentru tipul de raportare. Date istorice din situațiile financiare depuse. Sursa: Ministerul Finanțelor, data.gov.ro.
Dosare
Nu apare în dosarele publice indexate pe DosarJust.
Întrebări frecvente
Este DISTRI PAN ADI S.R.L. activă?
În registrul ONRC din 02.09.2026, DISTRI PAN ADI S.R.L. figurează în funcțiune, cu o alertă în registru. La ANAF, pe 17.10.2026, era neplătitoare de TVA și inactivă fiscal.
Unde are sediul DISTRI PAN ADI S.R.L.?
Sediul înregistrat la ONRC e în Municipiul Timișoara, județul Timiș (SFINȚII APOSTOLI PETRU ȘI PAVEL, nr. 3, et. PARTER, SAD 5, CAMERA 1); numărul de înmatriculare e J|35|278|2021, din 26.01.2021.
Ce cifră de afaceri a avut DISTRI PAN ADI S.R.L. în 2022?
949.884 lei, cu 235% peste 2021 (283.161 lei), conform situației financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Rezultatul net a fost un profit de 616.985 lei.
Câți salariați are DISTRI PAN ADI S.R.L.?
2 salariați în medie în 2022, după situația financiară depusă.
De unde vin datele despre DISTRI PAN ADI S.R.L.?
Din registrele publice: ONRC (02.09.2026), Ministerul Finanțelor (date fiscale) (01.06.2026), ANAF (17.10.2026), Ministerul Finanțelor (situații financiare) (31.12.2022). Sunt date publice; nu constituie consultanță juridică sau financiară.
Date publice din registre oficiale (ONRC, Ministerul Finanțelor, ANAF). Nu constituie consultanță juridică sau financiară.