ȘERBAN R. FOREST S.R.L.
ȘERBAN R. FOREST S.R.L.: firmă în funcțiune din Sat Mihăești, Comuna Mihăești, Olt, CUI 43599478. Cifră de afaceri 2025: 23.478 lei, 0 salariați. Date ONRC, MF,
Registru
- CUI
- 43599478
- Denumire
- ȘERBAN R. FOREST S.R.L.
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Număr de înmatriculare
- J|28|73|2021
- Stare în registru
- în funcțiune
- Data înmatriculării
- 22.01.2021
- Sediu
- PIERSICILOR, nr. 3, Sat Mihăești, Comuna Mihăești, Olt
- Activități autorizate (CAEN)
- 0111 Cultivarea cerealelor (exclusiv orez), plantelor leguminoase și a plantelor producătoare de semințe oleaginoase · rev. 2
- 0161 Activități auxiliare pentru producția vegetală · rev. 2
- 0164 Pregătirea semințelor · rev. 2
- 4611 Intermedieri în comerțul cu materii prime agricole, animale vii, materii prime textile și cu semifabricate · rev. 2
- 4612 Intermedieri în comerțul cu combustibili, minereuri, metale și produse chimice pentru industrie · rev. 2
- 4613 Intermedieri în comerțul cu material lemnos și materiale de construcții · rev. 2
Arată toate (15)
- 4619 Intermedieri în comerțul cu produse diverse · rev. 2
- 4621 Comerț cu ridicata al cerealelor, semințelor, furajelor și tutunului neprelucrat · rev. 2
- 4673 Comerț cu ridicata al materialului lemnos și al materialelor de construcții și echipamentelor sanitare · rev. 2
- 4690 Comerț cu ridicata nespecializat · rev. 2
- 4789 Comerț cu amănuntul prin standuri, chioșcuri și piețe al altor produse · rev. 2
- 4941 Transporturi rutiere de mărfuri · rev. 2
- 4942 Servicii de mutare · rev. 2
- 5210 Depozitări · rev. 2
- 5229 Alte activități anexe transporturilor · rev. 2
Fiscal
- Plătitor de TVA
- nu
- TVA la încasare
- nu
- Inactiv fiscal
- nu
- Verificat la ANAF
- 12.10.2026
- Stare la Ministerul Finanțelor
- INREGISTRAT
Financiar · 2021–2025 · 5 bilanțuri
Financiar · 2021–2025 · 5 bilanțuri · ultimul bilanț depus: 2025, față de 2024.
În 2025, cifra de afaceri netă a fost 23.478 lei (-6% față de 2024).
Cifră de afaceri netă (lei): 2021 56,1 mii lei · 2025 23,5 mii lei · maxim 2023 215,8 mii lei · minim 2025 23,5 mii lei.
Rezultat net (lei): 2021 10,2 mii lei · 2025 −607 lei · maxim 2023 45 mii lei · minim 2024 −4,1 mii lei.
Număr mediu de salariați (persoane): 2021 0 · 2025 0 · maxim 2021 0 · minim 2021 0.
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Activitate | |||||
| Cifră de afaceri netă | 23.478 lei | 24.983 lei | 215.764 lei | 114.778 lei | 56.105 lei |
| Venituri totale | 23.478 lei | 24.983 lei | 215.764 lei | 114.778 lei | 56.105 lei |
| Cheltuieli totale | 24.085 lei | 29.109 lei | 163.334 lei | 94.706 lei | 45.110 lei |
| Rezultat | |||||
| Profit net | 0 lei | 0 lei | 44.977 lei | 17.041 lei | 10.186 lei |
| Pierdere netă | 607 lei | 4.126 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei |
| Rezultat net | -607 lei | -4.126 lei | 44.977 lei | 17.041 lei | 10.186 lei |
| Bilanț | |||||
| Active totale | 40.872 lei | 69.149 lei | 78.063 lei | 46.232 lei | 12.707 lei |
| Datorii | 39.201 lei | 871 lei | 5.659 lei | 18.805 lei | 2.321 lei |
| Capitaluri proprii | 1.671 lei | 68.278 lei | 72.404 lei | 27.427 lei | 10.386 lei |
| Oameni | |||||
| Număr mediu de salariați | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
„fără bilanț” = nicio situație depusă pentru anul respectiv; „—” = nedeclarat sau nedefinit pentru tipul de raportare. Date istorice din situațiile financiare depuse. Sursa: Ministerul Finanțelor, data.gov.ro.
Dosare
Nu apare în dosarele publice indexate pe DosarJust.
Întrebări frecvente
Este ȘERBAN R. FOREST S.R.L. activă?
În registrul ONRC din 02.09.2026, ȘERBAN R. FOREST S.R.L. figurează în funcțiune. La ANAF, pe 12.10.2026, era neplătitoare de TVA.
Unde are sediul ȘERBAN R. FOREST S.R.L.?
Sediul înregistrat la ONRC e în Sat Mihăești, Comuna Mihăești, județul Olt (PIERSICILOR, nr. 3); numărul de înmatriculare e J|28|73|2021, din 22.01.2021.
Ce cifră de afaceri a avut ȘERBAN R. FOREST S.R.L. în 2025?
23.478 lei, cu 6% sub 2024 (24.983 lei), conform situației financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Rezultatul net a fost o pierdere de 607 lei.
Câți salariați are ȘERBAN R. FOREST S.R.L.?
0 salariați în medie în 2025 (0 în 2024), după situația financiară depusă.
De unde vin datele despre ȘERBAN R. FOREST S.R.L.?
Din registrele publice: ONRC (02.09.2026), Ministerul Finanțelor (date fiscale) (01.06.2026), ANAF (12.10.2026), Ministerul Finanțelor (situații financiare) (31.12.2025). Sunt date publice; nu constituie consultanță juridică sau financiară.
Date publice din registre oficiale (ONRC, Ministerul Finanțelor, ANAF). Nu constituie consultanță juridică sau financiară.