MYVIEW CREATIVE S.R.L.
MYVIEW CREATIVE S.R.L.: firmă în funcțiune din Municipiul Cluj-Napoca, Cluj, CUI 43594446. Cifră de afaceri 2025: 200.365 lei, 2 salariați. Date ONRC, MF, ANAF.
Registru
- CUI
- 43594446
- Denumire
- MYVIEW CREATIVE S.R.L.
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Număr de înmatriculare
- J|12|250|2021
- Stare în registru
- în funcțiune
- Data înmatriculării
- 21.01.2021
- Sediu
- OBSERVATORULUI, nr. 19, bl. T2, et. 3, ap. 23, Municipiul Cluj-Napoca, Cluj
- Activități autorizate (CAEN)
- 5320 Alte activități poștale și de curier · rev. 2
- 5911 Activități de producție cinematografică, video și de programe de televiziune · rev. 2
- 5912 Activități de post-producție cinematografică, video și de programe de televiziune · rev. 2
- 7311 Activități ale agențiilor de publicitate · rev. 2
- 7410 Activități de design specializat · rev. 2
- 7420 Activități fotografice · rev. 2
Fiscal
- Plătitor de TVA
- nu
- TVA la încasare
- nu
- Inactiv fiscal
- nu
- Verificat la ANAF
- 12.10.2026
- Stare la Ministerul Finanțelor
- INREGISTRAT
Financiar · 2021–2025 · 5 bilanțuri
Financiar · 2021–2025 · 5 bilanțuri · ultimul bilanț depus: 2025, față de 2024.
În 2025, cifra de afaceri netă a fost 200.365 lei (+14% față de 2024).
Cifră de afaceri netă (lei): 2021 16,4 mii lei · 2025 200,4 mii lei · maxim 2025 200,4 mii lei · minim 2021 16,4 mii lei.
Rezultat net (lei): 2021 1,8 mii lei · 2025 46,3 mii lei · maxim 2024 59,7 mii lei · minim 2021 1,8 mii lei.
Număr mediu de salariați (persoane): 2021 1 · 2025 2 · maxim 2023 2 · minim 2021 1.
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Activitate | |||||
| Cifră de afaceri netă | 200.365 lei | 175.014 lei | 94.124 lei | 65.307 lei | 16.350 lei |
| Venituri totale | 200.365 lei | 175.014 lei | 94.124 lei | 65.307 lei | 16.350 lei |
| Cheltuieli totale | 152.151 lei | 113.680 lei | 90.844 lei | 30.595 lei | 14.036 lei |
| Rezultat | |||||
| Profit net | 46.309 lei | 59.672 lei | 2.479 lei | 33.852 lei | 1.834 lei |
| Pierdere netă | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei |
| Rezultat net | 46.309 lei | 59.672 lei | 2.479 lei | 33.852 lei | 1.834 lei |
| Bilanț | |||||
| Active totale | 92.162 lei | 95.973 lei | 50.438 lei | 37.191 lei | 3.856 lei |
| Datorii | 35.543 lei | 8.996 lei | 12.264 lei | 1.495 lei | 2.012 lei |
| Capitaluri proprii | 56.619 lei | 86.977 lei | 38.174 lei | 35.696 lei | 1.844 lei |
| Oameni | |||||
| Număr mediu de salariați | 2 | 2 | 2 | 1 | 1 |
„fără bilanț” = nicio situație depusă pentru anul respectiv; „—” = nedeclarat sau nedefinit pentru tipul de raportare. Date istorice din situațiile financiare depuse. Sursa: Ministerul Finanțelor, data.gov.ro.
Dosare
Nu apare în dosarele publice indexate pe DosarJust.
Întrebări frecvente
Este MYVIEW CREATIVE S.R.L. activă?
În registrul ONRC din 02.09.2026, MYVIEW CREATIVE S.R.L. figurează în funcțiune. La ANAF, pe 12.10.2026, era neplătitoare de TVA.
Unde are sediul MYVIEW CREATIVE S.R.L.?
Sediul înregistrat la ONRC e în Municipiul Cluj-Napoca, județul Cluj (OBSERVATORULUI, nr. 19, bl. T2, et. 3, ap. 23); numărul de înmatriculare e J|12|250|2021, din 21.01.2021.
Ce cifră de afaceri a avut MYVIEW CREATIVE S.R.L. în 2025?
200.365 lei, cu 14% peste 2024 (175.014 lei), conform situației financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Rezultatul net a fost un profit de 46.309 lei.
Câți salariați are MYVIEW CREATIVE S.R.L.?
2 salariați în medie în 2025 (2 în 2024), după situația financiară depusă.
De unde vin datele despre MYVIEW CREATIVE S.R.L.?
Din registrele publice: ONRC (02.09.2026), Ministerul Finanțelor (date fiscale) (01.06.2026), ANAF (12.10.2026), Ministerul Finanțelor (situații financiare) (31.12.2025). Sunt date publice; nu constituie consultanță juridică sau financiară.
Date publice din registre oficiale (ONRC, Ministerul Finanțelor, ANAF). Nu constituie consultanță juridică sau financiară.