CH4GASLINE S.R.L.
CH4GASLINE S.R.L.: firmă în funcțiune din Municipiul Timișoara, Timiș, CUI 43586800. Cifră de afaceri 2025: 252.818 lei, 1 salariați. Date ONRC, MF, ANAF.
Registru
- CUI
- 43586800
- Denumire
- CH4GASLINE S.R.L.
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Număr de înmatriculare
- J|35|187|2021
- Stare în registru
- în funcțiune
- Data înmatriculării
- 20.01.2021
- Sediu
- CHIMIȘTILOR, nr. 2, et. 1, BLOC ADMINISTRATIV, P+1E,, Municipiul Timișoara, Timiș
- Activități autorizate (CAEN)
- 4221 Lucrări de construcții ale proiectelor utilitare pentru fluide · rev. 3
- 4322 Lucrări de instalații sanitare, de încălzire și de aer condiționat · rev. 3
- 7112 Activități de inginerie și consultanță tehnică legate de acestea · rev. 3
Fiscal
- Plătitor de TVA
- da
- TVA la încasare
- nu
- Inactiv fiscal
- nu
- Verificat la ANAF
- 28.10.2026
- Stare la Ministerul Finanțelor
- INREGISTRAT
Financiar · 2023–2025 · 3 bilanțuri
Financiar · 2023–2025 · 3 bilanțuri · ultimul bilanț depus: 2025, față de 2024.
În 2025, cifra de afaceri netă a fost 252.818 lei (-2% față de 2024).
Cifră de afaceri netă (lei): 2023 265,7 mii lei · 2025 252,8 mii lei · maxim 2023 265,7 mii lei · minim 2025 252,8 mii lei.
Rezultat net (lei): 2023 124,8 mii lei · 2025 113,2 mii lei · maxim 2023 124,8 mii lei · minim 2024 98,3 mii lei.
Număr mediu de salariați (persoane): 2023 2 · 2025 1 · maxim 2023 2 · minim 2024 1.
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 |
|---|---|---|---|
| Activitate | |||
| Cifră de afaceri netă | 252.818 lei | 257.118 lei | 265.671 lei |
| Venituri totale | 252.818 lei | 257.118 lei | 265.671 lei |
| Cheltuieli totale | 121.768 lei | 147.309 lei | 138.258 lei |
| Rezultat | |||
| Profit net | 113.216 lei | 98.306 lei | 124.810 lei |
| Pierdere netă | 0 lei | 0 lei | 0 lei |
| Rezultat net | 113.216 lei | 98.306 lei | 124.810 lei |
| Bilanț | |||
| Active totale | 400.956 lei | 237.948 lei | 105.988 lei |
| Datorii | 129.987 lei | 80.195 lei | 47.733 lei |
| Capitaluri proprii | 270.969 lei | 157.753 lei | 57.625 lei |
| Oameni | |||
| Număr mediu de salariați | 1 | 1 | 2 |
„fără bilanț” = nicio situație depusă pentru anul respectiv; „—” = nedeclarat sau nedefinit pentru tipul de raportare. Date istorice din situațiile financiare depuse. Sursa: Ministerul Finanțelor, data.gov.ro.
Dosare
Nu apare în dosarele publice indexate pe DosarJust.
Întrebări frecvente
Este CH4GASLINE S.R.L. activă?
În registrul ONRC din 19.10.2026, CH4GASLINE S.R.L. figurează în funcțiune. La ANAF, pe 28.10.2026, era plătitoare de TVA.
Unde are sediul CH4GASLINE S.R.L.?
Sediul înregistrat la ONRC e în Municipiul Timișoara, județul Timiș (CHIMIȘTILOR, nr. 2, et. 1, BLOC ADMINISTRATIV, P+1E,); numărul de înmatriculare e J|35|187|2021, din 20.01.2021.
Ce cifră de afaceri a avut CH4GASLINE S.R.L. în 2025?
252.818 lei, cu 2% sub 2024 (257.118 lei), conform situației financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Rezultatul net a fost un profit de 113.216 lei.
Câți salariați are CH4GASLINE S.R.L.?
1 salariat în medie în 2025 (1 în 2024), după situația financiară depusă.
De unde vin datele despre CH4GASLINE S.R.L.?
Din registrele publice: ONRC (19.10.2026), Ministerul Finanțelor (date fiscale) (01.06.2026), ANAF (28.10.2026), Ministerul Finanțelor (situații financiare) (31.12.2025). Sunt date publice; nu constituie consultanță juridică sau financiară.
Date publice din registre oficiale (ONRC, Ministerul Finanțelor, ANAF). Nu constituie consultanță juridică sau financiară.