SLA RIDE S.R.L.
SLA RIDE S.R.L.: firmă în funcțiune din Oraș Voluntari, Ilfov, CUI 43570838. Cifră de afaceri 2025: 74.242 lei. Date ONRC, MF, ANAF.
Registru
- CUI
- 43570838
- Denumire
- SLA RIDE S.R.L.
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Număr de înmatriculare
- J|23|227|2021
- Stare în registru
- în funcțiune
- Data înmatriculării
- 18.01.2021
- Sediu
- EROU NITA PINTEA, nr. 18, Oraș Voluntari, Ilfov
- Activități autorizate (CAEN)
- 4939 Alte transporturi terestre de călători n.c.a · rev. 2
- 5320 Alte activități poștale și de curier · rev. 2
- 5630 Baruri și alte activități de servire a băuturilor · rev. 2
- 6202 Activități de consultanță în tehnologia informației · rev. 2
- 7022 Activități de consultanță pentru afaceri și management · rev. 2
- 7711 Activități de închiriere și leasing cu autoturisme și autovehicule rutiere ușoare · rev. 2
Arată toate (8)
- 9002 Activități suport pentru interpretare artistică (spectacole) · rev. 2
- 9329 Alte activități recreative și distractive n.c.a. · rev. 2
Fiscal
- Plătitor de TVA
- da
- TVA la încasare
- nu
- Inactiv fiscal
- nu
- Verificat la ANAF
- 12.10.2026
- Stare la Ministerul Finanțelor
- INREGISTRAT
Financiar · 2021–2025 · 5 bilanțuri
Financiar · 2021–2025 · 5 bilanțuri · ultimul bilanț depus: 2025, față de 2024.
În 2025, cifra de afaceri netă a fost 74.242 lei (+202% față de 2024).
Cifră de afaceri netă (lei): 2021 22,1 mii lei · 2025 74,2 mii lei · maxim 2025 74,2 mii lei · minim 2023 2,1 mii lei.
Rezultat net (lei): 2021 −13,5 mii lei · 2025 10,2 mii lei · maxim 2025 10,2 mii lei · minim 2022 −33,8 mii lei.
Număr mediu de salariați (persoane): 2021 1 · 2023 1 · maxim 2021 1 · minim 2021 1.
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Activitate | |||||
| Cifră de afaceri netă | 74.242 lei | 24.600 lei | 2.074 lei | 9.987 lei | 22.148 lei |
| Venituri totale | 74.242 lei | 24.686 lei | 2.520 lei | 10.558 lei | 22.148 lei |
| Cheltuieli totale | 63.484 lei | 15.475 lei | 19.122 lei | 44.159 lei | 34.900 lei |
| Rezultat | |||||
| Profit net | 10.234 lei | 9.211 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei |
| Pierdere netă | 0 lei | 0 lei | 16.613 lei | 33.809 lei | 13.475 lei |
| Rezultat net | 10.234 lei | 9.211 lei | -16.613 lei | -33.809 lei | -13.475 lei |
| Bilanț | |||||
| Active totale | 3.746 lei | 10.247 lei | 2.396 lei | 851 lei | 5.837 lei |
| Datorii | 47.999 lei | 64.734 lei | 66.093 lei | 47.935 lei | 19.112 lei |
| Capitaluri proprii | -44.253 lei | -54.487 lei | -63.697 lei | -47.084 lei | -13.275 lei |
| Oameni | |||||
| Număr mediu de salariați | — | — | 1 | 1 | 1 |
„fără bilanț” = nicio situație depusă pentru anul respectiv; „—” = nedeclarat sau nedefinit pentru tipul de raportare. Date istorice din situațiile financiare depuse. Sursa: Ministerul Finanțelor, data.gov.ro.
Dosare
Nu apare în dosarele publice indexate pe DosarJust.
Întrebări frecvente
Este SLA RIDE S.R.L. activă?
În registrul ONRC din 02.09.2026, SLA RIDE S.R.L. figurează în funcțiune. La ANAF, pe 12.10.2026, era plătitoare de TVA.
Unde are sediul SLA RIDE S.R.L.?
Sediul înregistrat la ONRC e în Oraș Voluntari, județul Ilfov (EROU NITA PINTEA, nr. 18); numărul de înmatriculare e J|23|227|2021, din 18.01.2021.
Ce cifră de afaceri a avut SLA RIDE S.R.L. în 2025?
74.242 lei, cu 202% peste 2024 (24.600 lei), conform situației financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Rezultatul net a fost un profit de 10.234 lei.
De unde vin datele despre SLA RIDE S.R.L.?
Din registrele publice: ONRC (02.09.2026), Ministerul Finanțelor (date fiscale) (01.06.2026), ANAF (12.10.2026), Ministerul Finanțelor (situații financiare) (31.12.2025). Sunt date publice; nu constituie consultanță juridică sau financiară.
Date publice din registre oficiale (ONRC, Ministerul Finanțelor, ANAF). Nu constituie consultanță juridică sau financiară.