EVE FIRST SERV S.R.L.

EVE FIRST SERV S.R.L.: firmă în funcțiune din Sat Câmpurelu, Comuna Colibași, Giurgiu, CUI 43558737. Cifră de afaceri 2025: 103.953 lei. Date ONRC, MF, ANAF.

Registru

CUI
43558737
Denumire
EVE FIRST SERV S.R.L.
Formă juridică
societate cu răspundere limitată
Număr de înmatriculare
J|52|33|2021
Stare în registru
în funcțiune
Data înmatriculării
14.01.2021
Sediu
PRINCIPALĂ, nr. 122, Sat Câmpurelu, Comuna Colibași, Giurgiu
Activități autorizate (CAEN)
2211 — Fabricarea anvelopelor și a camerelor de aer; reșaparea și refacerea anvelopelor; 4520 — Întreținerea și repararea autovehiculelor; 4531 — Comerț cu ridicata de piese și accesorii pentru autovehicule și încă 5

Fiscal

Plătitor de TVA
nu
TVA la încasare
nu
Inactiv fiscal
nu
Verificat la ANAF
12.10.2026
Stare la Ministerul Finanțelor
INREGISTRAT

Financiar — 2021, 2022, 2023, 2024, 2025

În 2025, cifra de afaceri netă a fost 103.953 lei (+53% față de 2024).

Indicator20212022202320242025
Cifră de afaceri netă31.373 lei66.150 lei88.188 lei67.837 lei103.953 lei
Venituri totale31.373 lei66.150 lei88.188 lei67.837 lei103.899 lei
Cheltuieli totale25.439 lei47.901 lei64.421 lei71.350 lei123.396 lei
Rezultat net4.993 lei16.363 lei19.960 lei-3.513 lei-19.497 lei
Active totale43.120 lei52.773 lei58.504 lei50.383 lei29.792 lei
Datorii37.927 lei31.217 lei16.988 lei12.380 lei11.286 lei
Capitaluri proprii5.193 lei21.556 lei41.516 lei38.003 lei18.506 lei
Număr mediu de salariați10———

Date istorice din situațiile financiare depuse. Sursa: Ministerul Finanțelor, data.gov.ro.

Dosare

Nu apare în dosarele publice indexate pe DosarJust.

Întrebări frecvente

Este EVE FIRST SERV S.R.L. activă?

În registrul ONRC din 02.09.2026, EVE FIRST SERV S.R.L. figurează în funcțiune. La ANAF, pe 12.10.2026, era neplătitoare de TVA.

Unde are sediul EVE FIRST SERV S.R.L.?

Sediul înregistrat la ONRC e în Sat Câmpurelu, Comuna Colibași, județul Giurgiu (PRINCIPALĂ, nr. 122); numărul de înmatriculare e J|52|33|2021, din 14.01.2021.

Ce cifră de afaceri a avut EVE FIRST SERV S.R.L. în 2025?

103.953 lei, cu 53% peste 2024 (67.837 lei), conform situației financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Rezultatul net a fost o pierdere de 19.497 lei.

De unde vin datele despre EVE FIRST SERV S.R.L.?

Din registrele publice: ONRC (02.09.2026), Ministerul Finanțelor (date fiscale) (01.06.2026), ANAF (12.10.2026), Ministerul Finanțelor (situații financiare) (31.12.2025). Sunt date publice; nu constituie consultanță juridică sau financiară.

Date publice din registre oficiale (ONRC, Ministerul Finanțelor, ANAF). Nu constituie consultanță juridică sau financiară.