M COATING SUPPORT S.R.L.

M COATING SUPPORT S.R.L.: firmă în funcțiune din Municipiul Piatra Neamț, Neamț, CUI 43514919. Cifră de afaceri 2025: 497.224 lei, 1 salariați. Date ONRC, MF, A

Registru

CUI
43514919
Denumire
M COATING SUPPORT S.R.L.
Formă juridică
societate cu răspundere limitată
Număr de înmatriculare
J|27|9|2021
Stare în registru
în funcțiune
Data înmatriculării
05.01.2021
Sediu
Mihai Viteazul, nr. 19, bl. C1, sc. C, et. 3, ap. 53, Municipiul Piatra Neamț, Neamț
Activități autorizate (CAEN)
  • 4399 Alte lucrări speciale de construcții n.c.a. · rev. 2
  • 4619 Intermedieri în comerțul cu produse diverse · rev. 2
  • 4673 Comerț cu ridicata al materialului lemnos și al materialelor de construcții și echipamentelor sanitare · rev. 2
  • 4791 Comerț cu amănuntul prin intermediul caselor de comenzi sau prin Internet · rev. 2
  • 7112 Activități de inginerie și consultanță tehnică legate de acestea · rev. 2
  • 7410 Activități de design specializat · rev. 2

Fiscal

Plătitor de TVA
da
TVA la încasare
da
Inactiv fiscal
nu
Verificat la ANAF
17.10.2026
Stare la Ministerul Finanțelor
INREGISTRAT

Financiar · 2021–2025 · 5 bilanțuri

Financiar · 2021–2025 · 5 bilanțuri · ultimul bilanț depus: 2025, față de 2024.

În 2025, cifra de afaceri netă a fost 497.224 lei (+23% față de 2024).

Cifră de afaceri netă (lei): 2021 282,8 mii lei · 2025 497,2 mii lei · maxim 2022 564,5 mii lei · minim 2021 282,8 mii lei.

Rezultat net (lei): 2021 46 mii lei · 2025 48,3 mii lei · maxim 2022 110 mii lei · minim 2024 31,5 mii lei.

Număr mediu de salariați (persoane): 2021 0 · 2025 1 · maxim 2025 1 · minim 2021 0.

Indicator20252024202320222021
Activitate
Cifră de afaceri netă497.224 lei404.560 lei515.818 lei564.549 lei282.831 lei
Venituri totale497.415 lei404.560 lei515.819 lei564.549 lei282.831 lei
Cheltuieli totale438.304 lei366.711 lei411.521 lei447.914 lei229.816 lei
Rezultat
Profit net48.342 lei31.467 lei100.151 lei110.037 lei45.993 lei
Pierdere netă0 lei0 lei0 lei0 lei0 lei
Rezultat net48.342 lei31.467 lei100.151 lei110.037 lei45.993 lei
Bilanț
Active totale210.439 lei108.112 lei161.607 lei190.086 lei77.709 lei
Datorii161.856 lei76.405 lei61.216 lei79.809 lei31.516 lei
Capitaluri proprii48.583 lei31.707 lei100.391 lei110.277 lei46.193 lei
Oameni
Număr mediu de salariați10——0

„fără bilanț” = nicio situație depusă pentru anul respectiv; „—” = nedeclarat sau nedefinit pentru tipul de raportare. Date istorice din situațiile financiare depuse. Sursa: Ministerul Finanțelor, data.gov.ro.

Dosare

Nu apare în dosarele publice indexate pe DosarJust.

Întrebări frecvente

Este M COATING SUPPORT S.R.L. activă?

În registrul ONRC din 02.09.2026, M COATING SUPPORT S.R.L. figurează în funcțiune. La ANAF, pe 17.10.2026, era plătitoare de TVA.

Unde are sediul M COATING SUPPORT S.R.L.?

Sediul înregistrat la ONRC e în Municipiul Piatra Neamț, județul Neamț (Mihai Viteazul, nr. 19, bl. C1, sc. C, et. 3, ap. 53); numărul de înmatriculare e J|27|9|2021, din 05.01.2021.

Ce cifră de afaceri a avut M COATING SUPPORT S.R.L. în 2025?

497.224 lei, cu 23% peste 2024 (404.560 lei), conform situației financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Rezultatul net a fost un profit de 48.342 lei.

Câți salariați are M COATING SUPPORT S.R.L.?

1 salariat în medie în 2025 (0 în 2024), după situația financiară depusă.

De unde vin datele despre M COATING SUPPORT S.R.L.?

Din registrele publice: ONRC (02.09.2026), Ministerul Finanțelor (date fiscale) (01.06.2026), ANAF (17.10.2026), Ministerul Finanțelor (situații financiare) (31.12.2025). Sunt date publice; nu constituie consultanță juridică sau financiară.

Date publice din registre oficiale (ONRC, Ministerul Finanțelor, ANAF). Nu constituie consultanță juridică sau financiară.