INTISIMO FASHION S.R.L.
INTISIMO FASHION S.R.L.: firmă în funcțiune din București Sectorul 2, București, CUI 43511491. Cifră de afaceri 2025: 2.770.411 lei, 2 salariați. Date ONRC, MF,
Registru
- CUI
- 43511491
- Denumire
- INTISIMO FASHION S.R.L.
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Număr de înmatriculare
- J|40|11|2021
- Stare în registru
- în funcțiune
- Data înmatriculării
- 04.01.2021
- Sediu
- CUIULUI, nr. 1, București Sectorul 2, București
- Activități autorizate (CAEN)
- 4712 Comerț cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse nealimentare · rev. 3
Fiscal
- Plătitor de TVA
- da
- TVA la încasare
- nu
- Inactiv fiscal
- nu
- Verificat la ANAF
- 12.10.2026
- Stare la Ministerul Finanțelor
- INREGISTRAT
Financiar · 2021–2025 · 5 bilanțuri
Financiar · 2021–2025 · 5 bilanțuri · ultimul bilanț depus: 2025, față de 2024.
În 2025, cifra de afaceri netă a fost 2.770.411 lei (-22% față de 2024).
Cifră de afaceri netă (lei): 2021 2,2 mil. lei · 2025 2,8 mil. lei · maxim 2024 3,6 mil. lei · minim 2021 2,2 mil. lei.
Rezultat net (lei): 2021 634,8 mii lei · 2025 654,4 mii lei · maxim 2025 654,4 mii lei · minim 2024 130,2 mii lei.
Număr mediu de salariați (persoane): 2021 1 · 2025 2 · maxim 2024 3 · minim 2021 1.
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Activitate | |||||
| Cifră de afaceri netă | 2.770.411 lei | 3.553.304 lei | 3.085.830 lei | 3.009.223 lei | 2.231.912 lei |
| Venituri totale | 2.770.892 lei | 3.558.540 lei | 3.097.481 lei | 3.011.517 lei | 2.236.092 lei |
| Cheltuieli totale | 1.999.219 lei | 3.404.955 lei | 2.520.002 lei | 2.371.918 lei | 1.579.829 lei |
| Rezultat | |||||
| Profit net | 654.378 lei | 130.240 lei | 559.218 lei | 613.653 lei | 634.796 lei |
| Pierdere netă | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei |
| Rezultat net | 654.378 lei | 130.240 lei | 559.218 lei | 613.653 lei | 634.796 lei |
| Bilanț | |||||
| Active totale | 1.389.118 lei | 1.116.665 lei | 2.062.064 lei | 1.399.945 lei | 975.012 lei |
| Datorii | 393.534 lei | 75.458 lei | 195.771 lei | 92.870 lei | 281.525 lei |
| Capitaluri proprii | 995.584 lei | 1.041.207 lei | 1.866.293 lei | 1.307.075 lei | 693.487 lei |
| Oameni | |||||
| Număr mediu de salariați | 2 | 3 | 1 | 1 | 1 |
„fără bilanț” = nicio situație depusă pentru anul respectiv; „—” = nedeclarat sau nedefinit pentru tipul de raportare. Date istorice din situațiile financiare depuse. Sursa: Ministerul Finanțelor, data.gov.ro.
Dosare
Nu apare în dosarele publice indexate pe DosarJust.
Întrebări frecvente
Este INTISIMO FASHION S.R.L. activă?
În registrul ONRC din 02.09.2026, INTISIMO FASHION S.R.L. figurează în funcțiune. La ANAF, pe 12.10.2026, era plătitoare de TVA.
Unde are sediul INTISIMO FASHION S.R.L.?
Sediul înregistrat la ONRC e în București Sectorul 2, județul București (CUIULUI, nr. 1); numărul de înmatriculare e J|40|11|2021, din 04.01.2021.
Ce cifră de afaceri a avut INTISIMO FASHION S.R.L. în 2025?
2.770.411 lei, cu 22% sub 2024 (3.553.304 lei), conform situației financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Rezultatul net a fost un profit de 654.378 lei.
Câți salariați are INTISIMO FASHION S.R.L.?
2 salariați în medie în 2025 (3 în 2024), după situația financiară depusă.
De unde vin datele despre INTISIMO FASHION S.R.L.?
Din registrele publice: ONRC (02.09.2026), Ministerul Finanțelor (date fiscale) (01.06.2026), ANAF (12.10.2026), Ministerul Finanțelor (situații financiare) (31.12.2025). Sunt date publice; nu constituie consultanță juridică sau financiară.
Date publice din registre oficiale (ONRC, Ministerul Finanțelor, ANAF). Nu constituie consultanță juridică sau financiară.