YILMAZ & ELENA S.R.L.
YILMAZ & ELENA S.R.L.: firmă în funcțiune din Sat Sat Bătrân, Comuna Armeniș, Caraș-Severin, CUI 43493263. Cifră de afaceri 2024: 213.585 lei, 3 salariați. Date
Registru
- CUI
- 43493263
- Denumire
- YILMAZ & ELENA S.R.L.
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Număr de înmatriculare
- J|11|630|2020
- Stare în registru
- în funcțiune
- Data înmatriculării
- 24.12.2020
- Sediu
- nr. 4, Sat Sat Bătrân, Comuna Armeniș, Caraș-Severin
- Activități autorizate (CAEN)
- 5221 Activități de servicii anexe pentru transporturi terestre · rev. 3
- 5611 Restaurante · rev. 3
Fiscal
- Plătitor de TVA
- nu
- TVA la încasare
- nu
- Inactiv fiscal
- da
- Verificat la ANAF
- 23.10.2026
- Stare la Ministerul Finanțelor
- INREGISTRAT
Financiar · 2021–2024 · 4 bilanțuri
Financiar · 2021–2024 · 4 bilanțuri · ultimul bilanț depus: 2024, față de 2023.
În 2024, cifra de afaceri netă a fost 213.585 lei (+77% față de 2023).
Cifră de afaceri netă (lei): 2021 2,6 mii lei · 2024 213,6 mii lei · maxim 2024 213,6 mii lei · minim 2021 2,6 mii lei.
Rezultat net (lei): 2021 −11,3 mii lei · 2024 −24,1 mii lei · maxim 2021 −11,3 mii lei · minim 2023 −68,4 mii lei.
Număr mediu de salariați (persoane): 2022 2 · 2024 3 · maxim 2023 3 · minim 2022 2.
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|
| Activitate | ||||
| Cifră de afaceri netă | 213.585 lei | 120.472 lei | 65.731 lei | 2.612 lei |
| Venituri totale | 214.436 lei | 123.079 lei | 65.802 lei | 2.616 lei |
| Cheltuieli totale | 232.135 lei | 190.264 lei | 86.516 lei | 13.814 lei |
| Rezultat | ||||
| Profit net | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei |
| Pierdere netă | 24.132 lei | 68.416 lei | 21.372 lei | 11.276 lei |
| Rezultat net | -24.132 lei | -68.416 lei | -21.372 lei | -11.276 lei |
| Bilanț | ||||
| Active totale | 21.494 lei | 35.545 lei | 5.049 lei | 2.722 lei |
| Datorii | 146.490 lei | 136.409 lei | 37.497 lei | 13.798 lei |
| Capitaluri proprii | -124.996 lei | -100.864 lei | -32.448 lei | -11.076 lei |
| Oameni | ||||
| Număr mediu de salariați | 3 | 3 | 2 | — |
„fără bilanț” = nicio situație depusă pentru anul respectiv; „—” = nedeclarat sau nedefinit pentru tipul de raportare. Date istorice din situațiile financiare depuse. Sursa: Ministerul Finanțelor, data.gov.ro.
Dosare
Nu apare în dosarele publice indexate pe DosarJust.
Întrebări frecvente
Este YILMAZ & ELENA S.R.L. activă?
În registrul ONRC din 19.10.2026, YILMAZ & ELENA S.R.L. figurează în funcțiune. La ANAF, pe 23.10.2026, era neplătitoare de TVA și inactivă fiscal.
Unde are sediul YILMAZ & ELENA S.R.L.?
Sediul înregistrat la ONRC e în Sat Sat Bătrân, Comuna Armeniș, județul Caraș-Severin (nr. 4); numărul de înmatriculare e J|11|630|2020, din 24.12.2020.
Ce cifră de afaceri a avut YILMAZ & ELENA S.R.L. în 2024?
213.585 lei, cu 77% peste 2023 (120.472 lei), conform situației financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Rezultatul net a fost o pierdere de 24.132 lei.
Câți salariați are YILMAZ & ELENA S.R.L.?
3 salariați în medie în 2024 (3 în 2023), după situația financiară depusă.
De unde vin datele despre YILMAZ & ELENA S.R.L.?
Din registrele publice: ONRC (19.10.2026), Ministerul Finanțelor (date fiscale) (01.06.2026), ANAF (23.10.2026), Ministerul Finanțelor (situații financiare) (31.12.2024). Sunt date publice; nu constituie consultanță juridică sau financiară.
Date publice din registre oficiale (ONRC, Ministerul Finanțelor, ANAF). Nu constituie consultanță juridică sau financiară.