GROW HOSPITALITY S.R.L.
GROW HOSPITALITY S.R.L.: firmă în funcțiune din Oraș Voluntari, Ilfov, CUI 43466587. Cifră de afaceri 2025: 279.863 lei, 1 salariați. Date ONRC, MF, ANAF.
Registru
- CUI
- 43466587
- Denumire
- GROW HOSPITALITY S.R.L.
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Număr de înmatriculare
- J|23|6160|2020
- Stare în registru
- în funcțiune
- Data înmatriculării
- 17.12.2020
- Sediu
- Serban Cantacuzino, nr. 59Y, sc. 2, et. 1, ap. 17, Oraș Voluntari, Ilfov
- Activități autorizate (CAEN)
- 7020 Activități de consultanță în afaceri și management · rev. 3
Fiscal
- Plătitor de TVA
- da
- TVA la încasare
- nu
- Inactiv fiscal
- nu
- Verificat la ANAF
- 28.10.2026
- Stare la Ministerul Finanțelor
- INREGISTRAT
Financiar · 2020–2025 · 6 bilanțuri
Financiar · 2020–2025 · 6 bilanțuri · ultimul bilanț depus: 2025, față de 2024.
În 2025, cifra de afaceri netă a fost 279.863 lei (+112% față de 2024).
Cifră de afaceri netă (lei): 2020 4,9 mii lei · 2025 279,9 mii lei · maxim 2022 371,5 mii lei · minim 2020 4,9 mii lei.
Rezultat net (lei): 2020 4,2 mii lei · 2025 29,8 mii lei · maxim 2022 260,3 mii lei · minim 2020 4,2 mii lei.
Număr mediu de salariați (persoane): 2021 1 · 2025 1 · maxim 2021 1 · minim 2021 1.
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Activitate | ||||||
| Cifră de afaceri netă | 279.863 lei | 132.084 lei | 231.993 lei | 371.517 lei | 168.050 lei | 4.873 lei |
| Venituri totale | 279.864 lei | 132.084 lei | 231.993 lei | 371.929 lei | 168.050 lei | 4.873 lei |
| Cheltuieli totale | 234.888 lei | 123.259 lei | 203.515 lei | 107.929 lei | 52.379 lei | 506 lei |
| Rezultat | ||||||
| Profit net | 29.835 lei | 7.413 lei | 23.922 lei | 260.285 lei | 113.982 lei | 4.221 lei |
| Pierdere netă | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei |
| Rezultat net | 29.835 lei | 7.413 lei | 23.922 lei | 260.285 lei | 113.982 lei | 4.221 lei |
| Bilanț | ||||||
| Active totale | 229.519 lei | 219.976 lei | 224.502 lei | 273.412 lei | 10.312 lei | 5.073 lei |
| Datorii | 192.615 lei | 212.907 lei | 219.390 lei | 230.254 lei | 3.488 lei | 652 lei |
| Capitaluri proprii | 36.904 lei | 7.069 lei | 5.112 lei | 43.158 lei | 6.824 lei | 4.421 lei |
| Oameni | ||||||
| Număr mediu de salariați | 1 | — | 1 | — | 1 | — |
„fără bilanț” = nicio situație depusă pentru anul respectiv; „—” = nedeclarat sau nedefinit pentru tipul de raportare. Date istorice din situațiile financiare depuse. Sursa: Ministerul Finanțelor, data.gov.ro.
Dosare
Nu apare în dosarele publice indexate pe DosarJust.
Întrebări frecvente
Este GROW HOSPITALITY S.R.L. activă?
În registrul ONRC din 19.10.2026, GROW HOSPITALITY S.R.L. figurează în funcțiune. La ANAF, pe 28.10.2026, era plătitoare de TVA.
Unde are sediul GROW HOSPITALITY S.R.L.?
Sediul înregistrat la ONRC e în Oraș Voluntari, județul Ilfov (Serban Cantacuzino, nr. 59Y, sc. 2, et. 1, ap. 17); numărul de înmatriculare e J|23|6160|2020, din 17.12.2020.
Ce cifră de afaceri a avut GROW HOSPITALITY S.R.L. în 2025?
279.863 lei, cu 112% peste 2024 (132.084 lei), conform situației financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Rezultatul net a fost un profit de 29.835 lei.
Câți salariați are GROW HOSPITALITY S.R.L.?
1 salariat în medie în 2025, după situația financiară depusă.
De unde vin datele despre GROW HOSPITALITY S.R.L.?
Din registrele publice: ONRC (19.10.2026), Ministerul Finanțelor (date fiscale) (01.06.2026), ANAF (28.10.2026), Ministerul Finanțelor (situații financiare) (31.12.2025). Sunt date publice; nu constituie consultanță juridică sau financiară.
Date publice din registre oficiale (ONRC, Ministerul Finanțelor, ANAF). Nu constituie consultanță juridică sau financiară.