FF VISION S.R.L.
FF VISION S.R.L.: firmă în funcțiune din București Sectorul 2, București, CUI 43442200. Cifră de afaceri 2025: 32.224 lei. Date ONRC, MF, ANAF.
Registru
- CUI
- 43442200
- Denumire
- FF VISION S.R.L.
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Număr de înmatriculare
- J|40|17175|2020
- Stare în registru
- în funcțiune
- Data înmatriculării
- 11.12.2020
- Sediu
- GRIGORE IONESCU, nr. 63, bl. T73, sc. 2, et. 4, ap. 42, CAMERA 1, București Sectorul 2, București
- Activități autorizate (CAEN)
- 1812 Alte activități de tipărire n.c.a. · rev. 3
- 5819 Alte activități de editare · rev. 3
- 5911 Activități de producție cinematografică, video și de programe de televiziune · rev. 3
- 5912 Activități post-producție cinematografică, video și de programe de televiziune · rev. 3
- 5913 Activități de distribuție a filmelor cinematografice, video și a programelor de televiziune · rev. 3
- 5920 Activități de realizare a înregistrărilor audio și activități de editare muzicală · rev. 3
Arată toate (19)
- 6020 Activități de difuzare a programelor de televiziune, activități de distribuție de programe video · rev. 3
- 6039 Activități de distribuție a altor conținuturi · rev. 3
- 6310 Prelucrarea datelor, administrarea paginilor web și activități conexe · rev. 3
- 6391 Activități ale portalurilor web · rev. 3
- 7311 Activități ale agențiilor de publicitate · rev. 3
- 7312 Servicii de reprezentare media · rev. 3
- 7320 Activități de studiere a pieței și de sondare a opiniei publice · rev. 3
- 7411 Activități de design industrial și vestimentar · rev. 3
- 7412 Design grafic și activități de comunicare vizuală · rev. 3
- 7413 Activități de design de interior · rev. 3
- 7414 Alte activități de design specializat · rev. 3
- 7420 Activități fotografice · rev. 3
- 8210 Activități de secretariat și servicii suport · rev. 3
Fiscal
- Plătitor de TVA
- nu
- TVA la încasare
- nu
- Inactiv fiscal
- nu
- Verificat la ANAF
- 28.10.2026
- Stare la Ministerul Finanțelor
- TRANSFER(SOSIRE)
Financiar · 2020–2025 · 5 bilanțuri
Financiar · 2020–2025 · 5 bilanțuri · ultimul bilanț depus: 2025, față de 2024.
În 2025, cifra de afaceri netă a fost 32.224 lei.
Cifră de afaceri netă (lei): 2023 49,5 mii lei · 2025 32,2 mii lei · maxim 2023 49,5 mii lei · minim 2025 32,2 mii lei.
Rezultat net (lei): 2020 −3,8 mii lei · 2025 31,5 mii lei · maxim 2025 31,5 mii lei · minim 2024 −29,8 mii lei.
Număr mediu de salariați (persoane): 2024 0 · maxim 2024 0 · minim 2024 0.
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Activitate | ||||||
| Cifră de afaceri netă | 32.224 lei | — | 49.530 lei | — | fără bilanț | — |
| Venituri totale | 39.788 lei | 1.208 lei | 49.530 lei | 0 lei | fără bilanț | 0 lei |
| Cheltuieli totale | 6.432 lei | 30.980 lei | 16.575 lei | — | fără bilanț | 3.790 lei |
| Rezultat | ||||||
| Profit net | 31.454 lei | 0 lei | 28.395 lei | 0 lei | fără bilanț | 0 lei |
| Pierdere netă | 0 lei | 29.772 lei | 0 lei | 0 lei | fără bilanț | 3.790 lei |
| Rezultat net | 31.454 lei | -29.772 lei | 28.395 lei | 0 lei | fără bilanț | -3.790 lei |
| Bilanț | ||||||
| Active totale | 37.205 lei | 5.578 lei | 33.893 lei | — | fără bilanț | 1.000 lei |
| Datorii | 17.923 lei | 17.750 lei | 16.293 lei | 0 lei | fără bilanț | 3.790 lei |
| Capitaluri proprii | 19.282 lei | -12.172 lei | 17.600 lei | 0 lei | fără bilanț | -2.790 lei |
| Oameni | ||||||
| Număr mediu de salariați | — | 0 | — | — | fără bilanț | — |
„fără bilanț” = nicio situație depusă pentru anul respectiv; „—” = nedeclarat sau nedefinit pentru tipul de raportare. Date istorice din situațiile financiare depuse. Sursa: Ministerul Finanțelor, data.gov.ro.
Dosare
Nu apare în dosarele publice indexate pe DosarJust.
Întrebări frecvente
Este FF VISION S.R.L. activă?
În registrul ONRC din 19.10.2026, FF VISION S.R.L. figurează în funcțiune. La ANAF, pe 28.10.2026, era neplătitoare de TVA.
Unde are sediul FF VISION S.R.L.?
Sediul înregistrat la ONRC e în București Sectorul 2, județul București (GRIGORE IONESCU, nr. 63, bl. T73, sc. 2, et. 4, ap. 42, CAMERA 1); numărul de înmatriculare e J|40|17175|2020, din 11.12.2020.
Ce cifră de afaceri a avut FF VISION S.R.L. în 2025?
32.224 lei, conform situației financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Rezultatul net a fost un profit de 31.454 lei.
De unde vin datele despre FF VISION S.R.L.?
Din registrele publice: ONRC (19.10.2026), Ministerul Finanțelor (date fiscale) (01.06.2026), ANAF (28.10.2026), Ministerul Finanțelor (situații financiare) (31.12.2025). Sunt date publice; nu constituie consultanță juridică sau financiară.
Date publice din registre oficiale (ONRC, Ministerul Finanțelor, ANAF). Nu constituie consultanță juridică sau financiară.