FERANTE SILVER S.R.L.
FERANTE SILVER S.R.L.: firmă cu activitatea suspendată din Sat Mălăiești, Comuna Râfov, Prahova, CUI 43440137. Cifră de afaceri 2023: 1.767.583 lei, 5 salariați
Registru
- CUI
- 43440137
- Denumire
- FERANTE SILVER S.R.L.
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Număr de înmatriculare
- J|29|2355|2020
- Stare în registru
- cu activitatea suspendată
- Data înmatriculării
- 11.12.2020
- Sediu
- Principală, nr. 232, Sat Mălăiești, Comuna Râfov, Prahova
Fiscal
- Plătitor de TVA
- nu
- TVA la încasare
- nu
- Inactiv fiscal
- da
- Verificat la ANAF
- 28.10.2026
- Stare la Ministerul Finanțelor
- SUSPENDARE ACTIVITATE
Financiar · 2020–2023 · 4 bilanțuri
Financiar · 2020–2023 · 4 bilanțuri · ultimul bilanț depus: 2023, față de 2022.
În 2023, cifra de afaceri netă a fost 1.767.583 lei (+219% față de 2022).
Cifră de afaceri netă (lei): 2021 1,3 mil. lei · 2023 1,8 mil. lei · maxim 2023 1,8 mil. lei · minim 2022 554,6 mii lei.
Rezultat net (lei): 2020 0 lei · 2023 1,1 mil. lei · maxim 2023 1,1 mil. lei · minim 2021 −116,3 mii lei.
Număr mediu de salariați (persoane): 2021 4 · 2023 5 · maxim 2022 9 · minim 2021 4.
| Indicator | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 |
|---|---|---|---|---|
| Activitate | ||||
| Cifră de afaceri netă | 1.767.583 lei | 554.569 lei | 1.269.249 lei | — |
| Venituri totale | 1.767.583 lei | 554.569 lei | 1.269.249 lei | 0 lei |
| Cheltuieli totale | 685.051 lei | 515.043 lei | 1.372.863 lei | — |
| Rezultat | ||||
| Profit net | 1.067.507 lei | 33.980 lei | 0 lei | 0 lei |
| Pierdere netă | 0 lei | 0 lei | 116.307 lei | 0 lei |
| Rezultat net | 1.067.507 lei | 33.980 lei | -116.307 lei | 0 lei |
| Bilanț | ||||
| Active totale | 1.571.007 lei | 175.527 lei | 459.142 lei | 800 lei |
| Datorii | 435.626 lei | 107.654 lei | 575.249 lei | 600 lei |
| Capitaluri proprii | 1.135.381 lei | 67.873 lei | -116.107 lei | 200 lei |
| Oameni | ||||
| Număr mediu de salariați | 5 | 9 | 4 | — |
„fără bilanț” = nicio situație depusă pentru anul respectiv; „—” = nedeclarat sau nedefinit pentru tipul de raportare. Date istorice din situațiile financiare depuse. Sursa: Ministerul Finanțelor, data.gov.ro.
Dosare
Nu apare în dosarele publice indexate pe DosarJust.
Întrebări frecvente
Este FERANTE SILVER S.R.L. activă?
În registrul ONRC din 19.10.2026, FERANTE SILVER S.R.L. figurează cu activitatea suspendată. La ANAF, pe 28.10.2026, era neplătitoare de TVA și inactivă fiscal.
Unde are sediul FERANTE SILVER S.R.L.?
Sediul înregistrat la ONRC e în Sat Mălăiești, Comuna Râfov, județul Prahova (Principală, nr. 232); numărul de înmatriculare e J|29|2355|2020, din 11.12.2020.
Ce cifră de afaceri a avut FERANTE SILVER S.R.L. în 2023?
1.767.583 lei, cu 219% peste 2022 (554.569 lei), conform situației financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Rezultatul net a fost un profit de 1.067.507 lei.
Câți salariați are FERANTE SILVER S.R.L.?
5 salariați în medie în 2023 (9 în 2022), după situația financiară depusă.
De unde vin datele despre FERANTE SILVER S.R.L.?
Din registrele publice: ONRC (19.10.2026), Ministerul Finanțelor (date fiscale) (01.06.2026), ANAF (28.10.2026), Ministerul Finanțelor (situații financiare) (31.12.2023). Sunt date publice; nu constituie consultanță juridică sau financiară.
Date publice din registre oficiale (ONRC, Ministerul Finanțelor, ANAF). Nu constituie consultanță juridică sau financiară.