IONE YANIS CONSTRUCT S.R.L.

IONE YANIS CONSTRUCT S.R.L.: firmă în funcțiune din Sat Bencecu de Sus, Comuna Pișchia, Timiș, CUI 43404835. Cifră de afaceri 2024: 37.634 lei. Date ONRC, MF, A

Registru

CUI
43404835
Denumire
IONE YANIS CONSTRUCT S.R.L.
Formă juridică
societate cu răspundere limitată
Număr de înmatriculare
J|35|3607|2020
Stare în registru
în funcțiune
Data înmatriculării
03.12.2020
Sediu
nr. 155, Sat Bencecu de Sus, Comuna Pișchia, Timiș
Activități autorizate (CAEN)
  • 4120 Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale · rev. 2
  • 4311 Lucrări de demolare a construcțiilor · rev. 2
  • 4312 Lucrări de pregătire a terenului · rev. 2
  • 4321 Lucrări de instalații electrice · rev. 2
  • 4322 Lucrări de instalații sanitare, de încălzire și de aer condiționat · rev. 2
  • 4329 Alte lucrări de instalații pentru construcții · rev. 2
Arată toate (13)
  • 4331 Lucrări de ipsoserie · rev. 2
  • 4332 Lucrări de tâmplărie și dulgherie · rev. 2
  • 4333 Lucrări de pardosire și placare a pereților · rev. 2
  • 4334 Lucrări de vopsitorie, zugrăveli și montări de geamuri · rev. 2
  • 4339 Alte lucrări de finisare · rev. 2
  • 4391 Lucrări de învelitori, șarpante și terase la construcții · rev. 2
  • 4399 Alte lucrări speciale de construcții n.c.a. · rev. 2

Fiscal

Plătitor de TVA
nu
TVA la încasare
nu
Inactiv fiscal
da
Verificat la ANAF
28.10.2026
Stare la Ministerul Finanțelor
INREGISTRAT

Financiar · 2021–2024 · 4 bilanțuri

Financiar · 2021–2024 · 4 bilanțuri · ultimul bilanț depus: 2024, față de 2023.

În 2024, cifra de afaceri netă a fost 37.634 lei (-87% față de 2023).

Cifră de afaceri netă (lei): 2021 8,6 mii lei · 2024 37,6 mii lei · maxim 2023 291,1 mii lei · minim 2021 8,6 mii lei.

Rezultat net (lei): 2021 7,4 mii lei · 2024 30,1 mii lei · maxim 2023 108,1 mii lei · minim 2022 19 lei.

Număr mediu de salariați (persoane): 2022 1 · 2023 1 · maxim 2022 1 · minim 2022 1.

Indicator2024202320222021
Activitate
Cifră de afaceri netă37.634 lei291.147 lei9.500 lei8.598 lei
Venituri totale37.634 lei291.147 lei14.300 lei8.598 lei
Cheltuieli totale1.833 lei164.890 lei14.188 lei917 lei
Rezultat
Profit net30.073 lei108.076 lei19 lei7.423 lei
Pierdere netă0 lei0 lei0 lei0 lei
Rezultat net30.073 lei108.076 lei19 lei7.423 lei
Bilanț
Active totale147.625 lei115.718 lei7.642 lei7.881 lei
Datorii1.833 lei0 lei0 lei258 lei
Capitaluri proprii145.792 lei115.718 lei7.642 lei7.623 lei
Oameni
Număr mediu de salariați—11—

„fără bilanț” = nicio situație depusă pentru anul respectiv; „—” = nedeclarat sau nedefinit pentru tipul de raportare. Date istorice din situațiile financiare depuse. Sursa: Ministerul Finanțelor, data.gov.ro.

Dosare

Nu apare în dosarele publice indexate pe DosarJust.

Întrebări frecvente

Este IONE YANIS CONSTRUCT S.R.L. activă?

În registrul ONRC din 19.10.2026, IONE YANIS CONSTRUCT S.R.L. figurează în funcțiune, cu o alertă în registru. La ANAF, pe 28.10.2026, era neplătitoare de TVA și inactivă fiscal.

Unde are sediul IONE YANIS CONSTRUCT S.R.L.?

Sediul înregistrat la ONRC e în Sat Bencecu de Sus, Comuna Pișchia, județul Timiș (nr. 155); numărul de înmatriculare e J|35|3607|2020, din 03.12.2020.

Ce cifră de afaceri a avut IONE YANIS CONSTRUCT S.R.L. în 2024?

37.634 lei, cu 87% sub 2023 (291.147 lei), conform situației financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Rezultatul net a fost un profit de 30.073 lei.

De unde vin datele despre IONE YANIS CONSTRUCT S.R.L.?

Din registrele publice: ONRC (19.10.2026), Ministerul Finanțelor (date fiscale) (01.06.2026), ANAF (28.10.2026), Ministerul Finanțelor (situații financiare) (31.12.2024). Sunt date publice; nu constituie consultanță juridică sau financiară.

Date publice din registre oficiale (ONRC, Ministerul Finanțelor, ANAF). Nu constituie consultanță juridică sau financiară.