J-COLORPOINT S.R.L.

J-COLORPOINT S.R.L.: firmă în funcțiune din Sat Valea Adâncă, Comuna Miroslava, Iași, CUI 43398598. Cifră de afaceri 2025: 23.800 lei. Date ONRC, MF, ANAF.

Registru

CUI
43398598
Denumire
J-COLORPOINT S.R.L.
Formă juridică
societate cu răspundere limitată
Număr de înmatriculare
J|22|2977|2020
Stare în registru
în funcțiune
Data înmatriculării
02.12.2020
Sediu
Crângului, nr. 9A, ap. 2, PARTER, CAMERA 1, Sat Valea Adâncă, Comuna Miroslava, Iași
Activități autorizate (CAEN)
  • 4339 Alte lucrări de finisare · rev. 2
  • 4399 Alte lucrări speciale de construcții n.c.a. · rev. 2

Fiscal

Plătitor de TVA
nu
TVA la încasare
nu
Inactiv fiscal
nu
Verificat la ANAF
17.10.2026
Stare la Ministerul Finanțelor
INREGISTRAT

Financiar · 2022–2025 · 4 bilanțuri

Financiar · 2022–2025 · 4 bilanțuri · ultimul bilanț depus: 2025, față de 2024.

În 2025, cifra de afaceri netă a fost 23.800 lei (+495% față de 2024).

Cifră de afaceri netă (lei): 2022 18 mii lei · 2025 23,8 mii lei · maxim 2023 29,7 mii lei · minim 2024 4 mii lei.

Rezultat net (lei): 2022 17,5 mii lei · 2025 6 mii lei · maxim 2022 17,5 mii lei · minim 2024 2,8 mii lei.

Număr mediu de salariați: nu se raportează pentru acest tip de situație.

Indicator2025202420232022
Activitate
Cifră de afaceri netă23.800 lei4.000 lei29.670 lei18.000 lei
Venituri totale23.800 lei4.000 lei29.670 lei18.000 lei
Cheltuieli totale16.701 lei613 lei12.322 lei—
Rezultat
Profit net5.963 lei2.845 lei14.905 lei17.460 lei
Pierdere netă0 lei0 lei0 lei0 lei
Rezultat net5.963 lei2.845 lei14.905 lei17.460 lei
Bilanț
Active totale36.413 lei35.450 lei32.776 lei18.351 lei
Datorii10.000 lei0 lei171 lei691 lei
Capitaluri proprii26.413 lei35.450 lei32.605 lei17.660 lei
Oameni
Număr mediu de salariați————

„fără bilanț” = nicio situație depusă pentru anul respectiv; „—” = nedeclarat sau nedefinit pentru tipul de raportare. Date istorice din situațiile financiare depuse. Sursa: Ministerul Finanțelor, data.gov.ro.

Dosare

Nu apare în dosarele publice indexate pe DosarJust.

Întrebări frecvente

Este J-COLORPOINT S.R.L. activă?

În registrul ONRC din 02.09.2026, J-COLORPOINT S.R.L. figurează în funcțiune. La ANAF, pe 17.10.2026, era neplătitoare de TVA.

Unde are sediul J-COLORPOINT S.R.L.?

Sediul înregistrat la ONRC e în Sat Valea Adâncă, Comuna Miroslava, județul Iași (Crângului, nr. 9A, ap. 2, PARTER, CAMERA 1); numărul de înmatriculare e J|22|2977|2020, din 02.12.2020.

Ce cifră de afaceri a avut J-COLORPOINT S.R.L. în 2025?

23.800 lei, cu 495% peste 2024 (4.000 lei), conform situației financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Rezultatul net a fost un profit de 5.963 lei.

De unde vin datele despre J-COLORPOINT S.R.L.?

Din registrele publice: ONRC (02.09.2026), Ministerul Finanțelor (date fiscale) (01.06.2026), ANAF (17.10.2026), Ministerul Finanțelor (situații financiare) (31.12.2025). Sunt date publice; nu constituie consultanță juridică sau financiară.

Date publice din registre oficiale (ONRC, Ministerul Finanțelor, ANAF). Nu constituie consultanță juridică sau financiară.