SERVICE DRALEX IT S.R.L.
SERVICE DRALEX IT S.R.L.: firmă în funcțiune din București Sectorul 2, București, CUI 43379774. Cifră de afaceri 2024: 297.772 lei, 1 salariați. Date ONRC, MF,
Registru
- CUI
- 43379774
- Denumire
- SERVICE DRALEX IT S.R.L.
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Număr de înmatriculare
- J|40|16268|2020
- Stare în registru
- în funcțiune
- Data înmatriculării
- 25.11.2020
- Sediu
- SLT. GHEORGHE STĂNESCU, nr. 5, bl. 219, sc. B, et. 1, ap. 50, București Sectorul 2, București
- Activități autorizate (CAEN)
- 9511 Repararea calculatoarelor și a echipamentelor periferice · rev. 2
Fiscal
- Plătitor de TVA
- nu
- TVA la încasare
- nu
- Inactiv fiscal
- nu
- Verificat la ANAF
- 17.10.2026
- Stare la Ministerul Finanțelor
- INREGISTRAT
Financiar · 2020–2024 · 5 bilanțuri
Financiar · 2020–2024 · 5 bilanțuri · ultimul bilanț depus: 2024, față de 2023.
În 2024, cifra de afaceri netă a fost 297.772 lei (+17% față de 2023).
Cifră de afaceri netă (lei): 2020 16,2 mii lei · 2024 297,8 mii lei · maxim 2024 297,8 mii lei · minim 2020 16,2 mii lei.
Rezultat net (lei): 2020 2,1 mii lei · 2024 −1,5 mii lei · maxim 2021 30,9 mii lei · minim 2022 −20,7 mii lei.
Număr mediu de salariați (persoane): 2022 1 · 2024 1 · maxim 2022 1 · minim 2022 1.
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 |
|---|---|---|---|---|---|
| Activitate | |||||
| Cifră de afaceri netă | 297.772 lei | 254.685 lei | 180.320 lei | 199.369 lei | 16.190 lei |
| Venituri totale | 297.772 lei | 254.685 lei | 180.320 lei | 199.369 lei | 16.190 lei |
| Cheltuieli totale | 296.288 lei | 244.359 lei | 195.567 lei | 162.506 lei | 13.618 lei |
| Rezultat | |||||
| Profit net | 0 lei | 8.458 lei | 0 lei | 30.882 lei | 2.086 lei |
| Pierdere netă | 1.500 lei | 0 lei | 20.657 lei | 0 lei | 0 lei |
| Rezultat net | -1.500 lei | 8.458 lei | -20.657 lei | 30.882 lei | 2.086 lei |
| Bilanț | |||||
| Active totale | 1.933 lei | 11.082 lei | 506 lei | 34.702 lei | 2.722 lei |
| Datorii | 15.453 lei | 23.101 lei | 20.983 lei | 1.584 lei | 486 lei |
| Capitaluri proprii | -13.520 lei | -12.019 lei | -20.477 lei | 33.118 lei | 2.236 lei |
| Oameni | |||||
| Număr mediu de salariați | 1 | 1 | 1 | — | — |
„fără bilanț” = nicio situație depusă pentru anul respectiv; „—” = nedeclarat sau nedefinit pentru tipul de raportare. Date istorice din situațiile financiare depuse. Sursa: Ministerul Finanțelor, data.gov.ro.
Dosare
Nu apare în dosarele publice indexate pe DosarJust.
Întrebări frecvente
Este SERVICE DRALEX IT S.R.L. activă?
În registrul ONRC din 02.09.2026, SERVICE DRALEX IT S.R.L. figurează în funcțiune. La ANAF, pe 17.10.2026, era neplătitoare de TVA.
Unde are sediul SERVICE DRALEX IT S.R.L.?
Sediul înregistrat la ONRC e în București Sectorul 2, județul București (SLT. GHEORGHE STĂNESCU, nr. 5, bl. 219, sc. B, et. 1, ap. 50); numărul de înmatriculare e J|40|16268|2020, din 25.11.2020.
Ce cifră de afaceri a avut SERVICE DRALEX IT S.R.L. în 2024?
297.772 lei, cu 17% peste 2023 (254.685 lei), conform situației financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Rezultatul net a fost o pierdere de 1.500 lei.
Câți salariați are SERVICE DRALEX IT S.R.L.?
1 salariat în medie în 2024 (1 în 2023), după situația financiară depusă.
De unde vin datele despre SERVICE DRALEX IT S.R.L.?
Din registrele publice: ONRC (02.09.2026), Ministerul Finanțelor (date fiscale) (01.06.2026), ANAF (17.10.2026), Ministerul Finanțelor (situații financiare) (31.12.2024). Sunt date publice; nu constituie consultanță juridică sau financiară.
Date publice din registre oficiale (ONRC, Ministerul Finanțelor, ANAF). Nu constituie consultanță juridică sau financiară.