HANYLORE TREND S.R.L.
HANYLORE TREND S.R.L.: firmă în funcțiune din Sat Vălișoara, Comuna Vălișoara, Hunedoara, CUI 43377757. Cifră de afaceri 2023: 6.470 lei. Date ONRC, MF, ANAF.
Registru
- CUI
- 43377757
- Denumire
- HANYLORE TREND S.R.L.
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Număr de înmatriculare
- J|20|1301|2020
- Stare în registru
- în funcțiune
- Data înmatriculării
- 25.11.2020
- Sediu
- VĂLIȘOARA, nr. 178, Sat Vălișoara, Comuna Vălișoara, Hunedoara
- Activități autorizate (CAEN)
- 5221 Activități de servicii anexe pentru transporturi terestre · rev. 2
Fiscal
- Plătitor de TVA
- nu
- TVA la încasare
- nu
- Inactiv fiscal
- nu
- Verificat la ANAF
- 17.10.2026
- Stare la Ministerul Finanțelor
- INREGISTRAT
Financiar · 2020–2023 · 4 bilanțuri
Financiar · 2020–2023 · 4 bilanțuri · ultimul bilanț depus: 2023, față de 2022.
În 2023, cifra de afaceri netă a fost 6.470 lei (-15% față de 2022).
Cifră de afaceri netă (lei): 2020 3,4 mii lei · 2023 6,5 mii lei · maxim 2022 7,6 mii lei · minim 2020 3,4 mii lei.
Rezultat net (lei): 2020 555 lei · 2023 4,9 mii lei · maxim 2023 4,9 mii lei · minim 2022 −14,4 mii lei.
Număr mediu de salariați (persoane): 2022 1 · maxim 2022 1 · minim 2022 1.
| Indicator | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 |
|---|---|---|---|---|
| Activitate | ||||
| Cifră de afaceri netă | 6.470 lei | 7.612 lei | — | 3.442 lei |
| Venituri totale | 6.470 lei | 7.612 lei | 0 lei | 3.442 lei |
| Cheltuieli totale | 1.545 lei | 21.876 lei | — | 2.784 lei |
| Rezultat | ||||
| Profit net | 4.859 lei | 0 lei | 0 lei | 555 lei |
| Pierdere netă | 0 lei | 14.395 lei | 0 lei | 0 lei |
| Rezultat net | 4.859 lei | -14.395 lei | 0 lei | 555 lei |
| Bilanț | ||||
| Active totale | 13.268 lei | 13.435 lei | — | 10.858 lei |
| Datorii | 22.188 lei | 28.757 lei | 0 lei | 10.103 lei |
| Capitaluri proprii | -8.920 lei | -15.322 lei | 0 lei | 755 lei |
| Oameni | ||||
| Număr mediu de salariați | — | 1 | — | — |
„fără bilanț” = nicio situație depusă pentru anul respectiv; „—” = nedeclarat sau nedefinit pentru tipul de raportare. Date istorice din situațiile financiare depuse. Sursa: Ministerul Finanțelor, data.gov.ro.
Dosare
Nu apare în dosarele publice indexate pe DosarJust.
Întrebări frecvente
Este HANYLORE TREND S.R.L. activă?
În registrul ONRC din 02.09.2026, HANYLORE TREND S.R.L. figurează în funcțiune. La ANAF, pe 17.10.2026, era neplătitoare de TVA.
Unde are sediul HANYLORE TREND S.R.L.?
Sediul înregistrat la ONRC e în Sat Vălișoara, Comuna Vălișoara, județul Hunedoara (VĂLIȘOARA, nr. 178); numărul de înmatriculare e J|20|1301|2020, din 25.11.2020.
Ce cifră de afaceri a avut HANYLORE TREND S.R.L. în 2023?
6.470 lei, cu 15% sub 2022 (7.612 lei), conform situației financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Rezultatul net a fost un profit de 4.859 lei.
De unde vin datele despre HANYLORE TREND S.R.L.?
Din registrele publice: ONRC (02.09.2026), Ministerul Finanțelor (date fiscale) (01.06.2026), ANAF (17.10.2026), Ministerul Finanțelor (situații financiare) (31.12.2023). Sunt date publice; nu constituie consultanță juridică sau financiară.
Date publice din registre oficiale (ONRC, Ministerul Finanțelor, ANAF). Nu constituie consultanță juridică sau financiară.