VEL RECYCLE SERVICES S.R.L.
VEL RECYCLE SERVICES S.R.L.: firmă în funcțiune din Sat Ștefăneștii de Jos, Comuna Ștefăneștii de Jos, Ilfov, CUI 43375225. Cifră de afaceri 2022: 200 lei, 1 sa
Registru
- CUI
- 43375225
- Denumire
- VEL RECYCLE SERVICES S.R.L.
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Număr de înmatriculare
- J|23|5692|2020
- Stare în registru
- în funcțiune
- Data înmatriculării
- 24.11.2020
- Sediu
- ȘTEFĂNEȘTI, nr. 67, et. 1, camera 3, Sat Ștefăneștii de Jos, Comuna Ștefăneștii de Jos, Ilfov
- Activități autorizate (CAEN)
- 1624 Fabricarea ambalajelor din lemn · rev. 2
- 2229 Fabricarea altor produse din material plastic · rev. 2
- 3811 Colectarea deșeurilor nepericuloase · rev. 2
- 3812 Colectarea deșeurilor periculoase · rev. 2
- 3832 Recuperarea materialelor reciclabile sortate · rev. 2
- 4676 Comerț cu ridicata al altor produse intermediare · rev. 2
Arată toate (7)
- 4677 Comerț cu ridicata al deșeurilor și resturilor · rev. 2
Fiscal
- Plătitor de TVA
- nu
- TVA la încasare
- nu
- Inactiv fiscal
- da
- Verificat la ANAF
- 17.10.2026
- Stare la Ministerul Finanțelor
- INREGISTRAT
Financiar · 2020–2022 · 3 bilanțuri
Financiar · 2020–2022 · 3 bilanțuri · ultimul bilanț depus: 2022, față de 2021.
În 2022, cifra de afaceri netă a fost 200 lei (-100% față de 2021).
Cifră de afaceri netă (lei): 2021 42,6 mii lei · 2022 200 lei · maxim 2021 42,6 mii lei · minim 2022 200 lei.
Rezultat net (lei): 2020 −3,6 mii lei · 2022 −18,7 mii lei · maxim 2021 17,3 mii lei · minim 2022 −18,7 mii lei.
Număr mediu de salariați (persoane): 2021 1 · 2022 1 · maxim 2021 1 · minim 2021 1.
| Indicator | 2022 | 2021 | 2020 |
|---|---|---|---|
| Activitate | |||
| Cifră de afaceri netă | 200 lei | 42.646 lei | — |
| Venituri totale | 200 lei | 42.646 lei | 0 lei |
| Cheltuieli totale | 18.890 lei | 24.049 lei | 3.641 lei |
| Rezultat | |||
| Profit net | 0 lei | 17.344 lei | 0 lei |
| Pierdere netă | 18.692 lei | 0 lei | 3.641 lei |
| Rezultat net | -18.692 lei | 17.344 lei | -3.641 lei |
| Bilanț | |||
| Active totale | 17.277 lei | 46.017 lei | 1.559 lei |
| Datorii | 4.074 lei | 462 lei | 5.000 lei |
| Capitaluri proprii | -18.449 lei | 13.903 lei | -3.441 lei |
| Oameni | |||
| Număr mediu de salariați | 1 | 1 | — |
„fără bilanț” = nicio situație depusă pentru anul respectiv; „—” = nedeclarat sau nedefinit pentru tipul de raportare. Date istorice din situațiile financiare depuse. Sursa: Ministerul Finanțelor, data.gov.ro.
Dosare
Nu apare în dosarele publice indexate pe DosarJust.
Întrebări frecvente
Este VEL RECYCLE SERVICES S.R.L. activă?
În registrul ONRC din 19.10.2026, VEL RECYCLE SERVICES S.R.L. figurează în funcțiune, cu o alertă în registru. La ANAF, pe 17.10.2026, era neplătitoare de TVA și inactivă fiscal.
Unde are sediul VEL RECYCLE SERVICES S.R.L.?
Sediul înregistrat la ONRC e în Sat Ștefăneștii de Jos, Comuna Ștefăneștii de Jos, județul Ilfov (ȘTEFĂNEȘTI, nr. 67, et. 1, camera 3); numărul de înmatriculare e J|23|5692|2020, din 24.11.2020.
Ce cifră de afaceri a avut VEL RECYCLE SERVICES S.R.L. în 2022?
200 lei, cu 100% sub 2021 (42.646 lei), conform situației financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Rezultatul net a fost o pierdere de 18.692 lei.
Câți salariați are VEL RECYCLE SERVICES S.R.L.?
1 salariat în medie în 2022 (1 în 2021), după situația financiară depusă.
De unde vin datele despre VEL RECYCLE SERVICES S.R.L.?
Din registrele publice: ONRC (19.10.2026), Ministerul Finanțelor (date fiscale) (01.06.2026), ANAF (17.10.2026), Ministerul Finanțelor (situații financiare) (31.12.2022). Sunt date publice; nu constituie consultanță juridică sau financiară.
Date publice din registre oficiale (ONRC, Ministerul Finanțelor, ANAF). Nu constituie consultanță juridică sau financiară.