C. S. V. PRO FASHION S.R.L.
C. S. V. PRO FASHION S.R.L.: firmă cu activitatea suspendată din Municipiul Brașov, Brașov, CUI 43369258. Cifră de afaceri 2025: 462.026 lei, 1 salariați. Date
Registru
- CUI
- 43369258
- Denumire
- C. S. V. PRO FASHION S.R.L.
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Număr de înmatriculare
- J|08|2508|2020
- Stare în registru
- cu activitatea suspendată
- Data înmatriculării
- 23.11.2020
- Sediu
- IOAN POPASU, nr. 15, bl. C10, ap. 29, Municipiul Brașov, Brașov
Fiscal
- Plătitor de TVA
- nu
- TVA la încasare
- nu
- Inactiv fiscal
- da
- Verificat la ANAF
- 13.10.2026
- Stare la Ministerul Finanțelor
- SUSPENDARE ACTIVITATE
Financiar · 2020–2025 · 6 bilanțuri
Financiar · 2020–2025 · 6 bilanțuri · ultimul bilanț depus: 2025, față de 2024.
În 2025, cifra de afaceri netă a fost 462.026 lei (-22% față de 2024).
Cifră de afaceri netă (lei): 2020 47,5 mii lei · 2025 462 mii lei · maxim 2024 592,3 mii lei · minim 2020 47,5 mii lei.
Rezultat net (lei): 2020 23,3 mii lei · 2025 124,7 mii lei · maxim 2022 233,3 mii lei · minim 2020 23,3 mii lei.
Număr mediu de salariați (persoane): 2020 2 · 2025 1 · maxim 2020 2 · minim 2023 1.
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Activitate | ||||||
| Cifră de afaceri netă | 462.026 lei | 592.324 lei | 471.408 lei | 581.337 lei | 579.399 lei | 47.491 lei |
| Venituri totale | 462.026 lei | 592.324 lei | 471.408 lei | 581.349 lei | 579.399 lei | 47.491 lei |
| Cheltuieli totale | 332.726 lei | 480.732 lei | 279.241 lei | 342.263 lei | 341.238 lei | 23.678 lei |
| Rezultat | ||||||
| Profit net | 124.680 lei | 105.669 lei | 187.453 lei | 233.272 lei | 232.367 lei | 23.338 lei |
| Pierdere netă | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei |
| Rezultat net | 124.680 lei | 105.669 lei | 187.453 lei | 233.272 lei | 232.367 lei | 23.338 lei |
| Bilanț | ||||||
| Active totale | 1.021.616 lei | 974.280 lei | 930.508 lei | 795.776 lei | 372.409 lei | 73.262 lei |
| Datorii | 168.231 lei | 245.574 lei | 307.472 lei | 330.745 lei | 116.504 lei | 49.724 lei |
| Capitaluri proprii | 853.385 lei | 728.706 lei | 623.036 lei | 465.031 lei | 255.905 lei | 23.538 lei |
| Oameni | ||||||
| Număr mediu de salariați | 1 | 2 | 1 | 2 | 2 | 2 |
„fără bilanț” = nicio situație depusă pentru anul respectiv; „—” = nedeclarat sau nedefinit pentru tipul de raportare. Date istorice din situațiile financiare depuse. Sursa: Ministerul Finanțelor, data.gov.ro.
Dosare
Nu apare în dosarele publice indexate pe DosarJust.
Întrebări frecvente
Este C. S. V. PRO FASHION S.R.L. activă?
În registrul ONRC din 02.09.2026, C. S. V. PRO FASHION S.R.L. figurează cu activitatea suspendată. La ANAF, pe 13.10.2026, era neplătitoare de TVA și inactivă fiscal.
Unde are sediul C. S. V. PRO FASHION S.R.L.?
Sediul înregistrat la ONRC e în Municipiul Brașov, județul Brașov (IOAN POPASU, nr. 15, bl. C10, ap. 29); numărul de înmatriculare e J|08|2508|2020, din 23.11.2020.
Ce cifră de afaceri a avut C. S. V. PRO FASHION S.R.L. în 2025?
462.026 lei, cu 22% sub 2024 (592.324 lei), conform situației financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Rezultatul net a fost un profit de 124.680 lei.
Câți salariați are C. S. V. PRO FASHION S.R.L.?
1 salariat în medie în 2025 (2 în 2024), după situația financiară depusă.
De unde vin datele despre C. S. V. PRO FASHION S.R.L.?
Din registrele publice: ONRC (02.09.2026), Ministerul Finanțelor (date fiscale) (01.06.2026), ANAF (13.10.2026), Ministerul Finanțelor (situații financiare) (31.12.2025). Sunt date publice; nu constituie consultanță juridică sau financiară.
Date publice din registre oficiale (ONRC, Ministerul Finanțelor, ANAF). Nu constituie consultanță juridică sau financiară.