WINNER AVALANCHE 2020 S.R.L.
WINNER AVALANCHE 2020 S.R.L.: firmă în funcțiune din Sat Florești, Comuna Florești, Cluj, CUI 43362845. Date ONRC, MF, ANAF.
Registru
- CUI
- 43362845
- Denumire
- WINNER AVALANCHE 2020 S.R.L.
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Număr de înmatriculare
- J|12|3872|2020
- Stare în registru
- în funcțiune
- Data înmatriculării
- 20.11.2020
- Sediu
- EROILOR, nr. 18, bl. C1, sc. 2, ap. 11, Sat Florești, Comuna Florești, Cluj
- Activități autorizate (CAEN)
- 6201 Activități de realizare a soft-ului la comandă (software orientat client) · rev. 2
Fiscal
- Plătitor de TVA
- nu
- TVA la încasare
- nu
- Inactiv fiscal
- nu
- Verificat la ANAF
- 28.10.2026
- Stare la Ministerul Finanțelor
- INREGISTRAT
Financiar · 2021–2025 · 5 bilanțuri
Financiar · 2021–2025 · 5 bilanțuri · ultimul bilanț depus: 2025, față de 2024.
Cifră de afaceri netă: nu se raportează pentru acest tip de situație.
Rezultat net (lei): 2021 −2,5 mii lei · 2025 −4,9 mii lei · maxim 2022 −1 mii lei · minim 2023 −5,3 mii lei.
Număr mediu de salariați: nu se raportează pentru acest tip de situație.
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Activitate | |||||
| Cifră de afaceri netă | — | — | — | — | — |
| Venituri totale | 3 lei | 1 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei |
| Cheltuieli totale | 4.948 lei | 3.348 lei | 5.298 lei | 1.048 lei | 2.525 lei |
| Rezultat | |||||
| Profit net | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei |
| Pierdere netă | 4.945 lei | 3.347 lei | 5.298 lei | 1.048 lei | 2.525 lei |
| Rezultat net | -4.945 lei | -3.347 lei | -5.298 lei | -1.048 lei | -2.525 lei |
| Bilanț | |||||
| Active totale | 736.885 lei | 740.930 lei | 744.277 lei | 749.575 lei | 750.623 lei |
| Datorii | 900 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei |
| Capitaluri proprii | 735.985 lei | 740.930 lei | 744.277 lei | 749.575 lei | 750.623 lei |
| Oameni | |||||
| Număr mediu de salariați | — | — | — | — | — |
„fără bilanț” = nicio situație depusă pentru anul respectiv; „—” = nedeclarat sau nedefinit pentru tipul de raportare. Date istorice din situațiile financiare depuse. Sursa: Ministerul Finanțelor, data.gov.ro.
Dosare
Nu apare în dosarele publice indexate pe DosarJust.
Întrebări frecvente
Este WINNER AVALANCHE 2020 S.R.L. activă?
În registrul ONRC din 19.10.2026, WINNER AVALANCHE 2020 S.R.L. figurează în funcțiune. La ANAF, pe 28.10.2026, era neplătitoare de TVA.
Unde are sediul WINNER AVALANCHE 2020 S.R.L.?
Sediul înregistrat la ONRC e în Sat Florești, Comuna Florești, județul Cluj (EROILOR, nr. 18, bl. C1, sc. 2, ap. 11); numărul de înmatriculare e J|12|3872|2020, din 20.11.2020.
De unde vin datele despre WINNER AVALANCHE 2020 S.R.L.?
Din registrele publice: ONRC (19.10.2026), Ministerul Finanțelor (date fiscale) (01.06.2026), ANAF (28.10.2026), Ministerul Finanțelor (situații financiare) (31.12.2025). Sunt date publice; nu constituie consultanță juridică sau financiară.
Date publice din registre oficiale (ONRC, Ministerul Finanțelor, ANAF). Nu constituie consultanță juridică sau financiară.